Na tenisovém turnaji ve čtyřhře třetí semilští policisté

22.09.2017 21:43:00 | Autor: Vladimíra Šrýtrová a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Liberecký kraj

Na tenisovém turnaji ve čtyřhře třetí semilští policisté

V areálu TK Start v Krásné Studánce proběhl v pátek 15. září již 4. ročník přeboru Krajského ředitelství policie Libereckého kraje v tenisové čtyřhře. Semilská loňská vítězná dvojice Zonyga a Kiša sice své prvenství neobhájila, ale Lubomír Kiša obsadil s novým spoluhráčem Tomášem Chrtkem pěknou třetí příčku.

Celý turnaj zahájil hlavní rozhodčí vedoucí Odboru cizinecké policie Libereckého kraje plk. Mgr. Petr Jakubec, který přivítal všech 12 zúčastněných dvojic a popřál jim hodně úspěchů v tenisovém zápolení. Následovalo rozlosování do dvou skupin A a B. Z každé skupiny postupovali vždy čtyři dvojice do dalšího kola.

Mezi zúčastněnými byly zastoupeny různé útvary a oddělení - Obvodní oddělení, Oddělení cizinecké policie, Služba kriminální policie a vyšetřování, Dopravní inspektorát, Oddělení tisku a prevence, ale také i bývalí policisté. Na správný průběh turnaje a sportovní chování dohlížel hlavní rozhodčí plk. Mgr. Petr Jakubec společně se svým asistentem a zároveň organizátorem turnaje kpt. Mgr. Jaroslavem Čermákem. 

I přestože počasí nebylo po celou dobu turnaje příznivé, nemělo to vliv na plné nasazení sportovců, kterým nechyběla skvělá nálada a sportovní duch. Výkony hráčů ukazovaly, že úroveň hry každým rokem stoupá. Všichni zúčastnění bojovali ze všech sil do poslední chvíle o nejlepší umístění. Vyhrát však mohli pouze  tři nejlepší dvojice.

Konečné pořadí:
1. Jan Kolář, Oddělení informačních a komunikačních technologií  KŘP Liberec a Josef Čihák, vedoucí Obvodního oddělení Český Dub. Tato dvojice stejně jako v roce 2015 zopakovala svůj úspěch a obhájila znovu své prvenství.
2. Jan Havlík - Odbor cizinecké policie Česká Lípa a Roman Ledvina - Ekonomické oddělení Děčín.
3. Lubomír Kiša Tomáš Chrtek - oba Oddělení obecné kriminality Semily.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policejní turnaj ve volejbale v Jablonci vyhrálo družstvo okresu Semily
Stříbro pro kynologa Pavla Málka v závodě Search and Rescue 2017

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT