Na turnovskou radnici nastoupila nová tajemnice Eva Honzáková

07.01.2021 17:40:11 | Autor: Zdenka Štrauchová, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Na turnovskou radnici nastoupila nová tajemnice Eva Honzáková

Novou tajemnicí Městského úřadu v Turnově se stala 1. ledna 2021 Eva Honzáková, která přišla na post po Miroslavu Šmirausovi. Ten strávil na radnici 20 let.

Mgr. Eva Honzáková se narodila v listopadu roku 1975 v Novém Městě na Moravě. Bydlí v Turnově a do loňského roku pracovala na Ministerstvu vnitra České republiky na odboru veřejné správy, dozoru a kontroly, oddělení dozoru Ústí nad Labem - Liberec. Zde měla na starosti dozor nad zákonností právních předpisů a jiných opatření orgánů obcí, metodickou činnost a poradenství ve vztahu k obcím či výkon kontrol samostatné působnosti obcí.

„V roce 2021 se těším na to samé, na co se snad v dnešní době těší všichni, tedy až budeme opět žít normální život. Doufám, že bude opět běžné sejít se bez obav s celou rodinou, jít s kamarády na pivo, při setkání se neostýchat podat ruku. Dříve jsme si všichni do nového roku přáli dosáhnout něčeho, co ještě nemáme, zažít něco nového. Rok 2020 nás naučil, že to, co jsme měli, by nám teď vlastně úplně stačilo. Bylo by fajn si to zapamatovat," uvedla při nástupu do funkce Eva Honzáková.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížil Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě

Hasiči zachránili muže, pod kterým praskl led na jablonecké přehradě V Jablonci nad Nisou na přehradě ve čtvrtek po 16. hodině hasiči zachránili muže, pod kterým se prolomil led. V době příjezdu hasičů se muž nacházel již na ledu, kam se dostal vlastními silami. Hasiči muže bezpečně dostali na břeh, který byl vzdálen 20 metrů a poskytli mu tepelný komfort. Více podrobností a krátké video na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 se blíží
Tulipánový měsíc opět podpoří onkologicky nemocné
Tip na výlet: Polevsko vděčí za svůj rozvoj sklářům
Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení
Místo bruslařů dorazila na zimní stadion v Turnově stavební firma

Nejčtenější články

26.02.: V Libereckém kraji znovu více pozitivních, očkování už se naplno rozjíždí
25.02.: Jilemnice má nového starostu. Richtera střídá Hlaváč
27.02.: Otázky k pohybu mezi okresy i s formuláři ke stažení

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT