Na výročí republiky se v Turnově veřejnosti otevřou technické služby

28.10.2016 11:46:45 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Na výročí republiky se v Turnově veřejnosti otevřou technické služby

Oslavy 28. října 2016 přinesou nejen pietní akt ve Skálově ulici a slavnostní večer v městském divadle, ale také oslavy 20. výročí od vzniku Technických služeb Turnov.

Technické služby Turnov se již 20 let starají o místní domácnosti, ulice či osvětlení. U příležitosti kulatého výročí se otevřou brány společnosti v Sobotecké ulici pro veřejnost, která bude mít jedinečnou možnost si celý areál prohlédnout. K vidění bude ukázka techniky, kterou společnost využívá k zajištění komplexních služeb pro Turnov. Děti i dospělí si tak prohlédnou stroje od malé multikáry až po velké popelářské vozy.

Program je připraven ve sváteční pátek 28. října od 13 hodin do 16 hodin. O atmosféru se postará skupina Dědkové, která se bude střídat s ekologickou show Mr. Popelina. Moderovat akci bude Eva Kordová, která láká i na ekologické soutěže či stánek Tonda obal na cestách. Pro děti bude připraven skákací hrad, zábavné hry, malování a samozřejmě balonky. Technické služby si také připravily tombolu, ve které můžete získat hodnotné dary. Po dobu celé akce budou v areálu přichystány stánky s občerstvením pro malé i velké.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Turnově již připravují oslavy 28. října 2016
Kampaň Vlajka pro Masaryka už počtvrté v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Po stopách tajného projektu Zittwerke

V sobotu 19. září ve 14.00 startuje akce nazvaná Po stopách tajného projektu Zittwerke. S historikem Tomášem Chvátalem se zájemci vydají vlastními auty po objektech souvisejících s projektem Zittwerke. Podíváme se do méně známých míst spojených s válečnou výrobou v Semilech i do interiéru továrny v Řekách. Sraz je před budovou muzea. K dispozici je několik volných míst v autech, která si můžete rezervovat na historik@muzeumsemily.cz nebo na telefonním čísle 775 859 001. Na uvedené kontakty se můžete obrátit i v případě dotazů týkajících se této akce. Vstupné je dobrovolné. Přehled akcí semilského muzea v září

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hou, hou, hou Čiperkové mají novou šou!
Výlet z Hodkovic na Javorník: oběd v sudu, svačina u kamenného stolu
Posvícení na Dlaskově statku je kvůli koronaviru zrušeno
Seriál horských kol Nova cup pokračuje závodem Kross Harrachov
Fotbalisté Přepeř v poháru dál postupují, vyřadili i Vysoké Mýto

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Obrazem: Magda Malá zpívala pro seniory v Rokytnici
16.09.: Přepeře dokázaly otočit zápas s Chlumcem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT