Na Vyskři už připravují 12. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap

12.07.2018 11:43:23 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Vyskeř

Na Vyskři už připravují 12. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap

AMK Vyskeř pořádá v sobotu 14. července 12. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap. Připraveny budou dvě rozdílné tratě A-Hobby s délkou 3,8 km a převýšením 150 metrů, která se jede jako časovka, a B-Sport s délkou 16,4 km a převýšením 300 metrů, která startuje podle rozestupů.

Závod se jede za plného silničního provozu, každý účastník startuje na vlastní nebezpečí, ochranná přilba a dobrý technický stav kola podmínkou. Závod se koná v CHKO Český ráj, a proto žádají pořadatelé účastníky o ohleduplnost vůči přírodě.

Vypsány jsou tyto kategorie: A12 chlapci,dívky (2006 a mladší), AM18 chlapci (2000-2005), AM40 muži 18-40 let (1979 - 1999), AM50 muži 40-50 let (1968 - 1978), AM60 muži od 50 let a výše (1967 a starší), Ž18 dívky (2000-2005), AŽ40 ženy (1999 a výše), BM Vyskeřský handicap-Skalák muži bez rozdílu (trať B), BŽ Vyskeřský handicap-Skalák ženy bez rozdílu (trať B). Do MTB Poháru Český ráj 2018 je zahrnut výsledek B muži 2 kola, ženy 1 kolo.

V 8 hodin začne prezentace na Obecním úřadě Vyskeř, v 10.30 je na programu start závodu trasy A, ve 13 hodin vyrazí účastníci na trasu B a ve 14.30 proběhne vyhlášení výsledků cyklo závodu a tomboly. Předběžné přihlášky, které jsou důležité pro upřesnění počtu startujících, můžete zasílat na e-mailovou adresu amkvysker@seznam.cz.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

Další zprávy z cyklistiky v rubrice SPORT - Cyklistika

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nové umístění kontejneru na textil v Turnově od společnosti ADRA

Od minulého týdne je nově přemístěn turnovský kontejner na textil od čerpací stanice Kontakt (Průmyslová ulice) na sběrné místo u parkoviště u KC Střelnice (náměstí B. J. Horáčka). Kontejnery na textil společnosti ADRA slouží občanům, kteří do nich mohou odkládat kvalitní oblečení. To je následně nabídnuto k prodeji v Charitativním obchůdku ADRA v Nádražní ulici nebo v pasáži Kinských. Všechny získané finance jsou následně věnovány na dobrovolnické programy u seniorů v Turnově a okolí.

Milan Hloušek zvolen novým starostou Plavů

V pondělí 5. listopadu proběhlo ve slavnostně vyzdobeném sále Envirocentra v Plavech ustavující zasedání zastupitelstva obce. Všech jedenáct nově zvolených zastupitelů složilo slib do rukou dosavadní dlouholeté paní starostky Věry Mužíčkové. Ta se po 24 letech ve funkci již dříve rozhodla na post starostky Plavů znovu nekandidovat a svou účastí na společné kandidátce podpořit při volbě starosty pana Milana Hlouška. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči a krajský úřad ocenili reprezentanty v požárním sportu
Divadelní road movie Thelma a Selma evokuje film Ridleyho Scotta
Cestovatelskou projekci Himalájský úsměv uvidíte v Rokytnici
Poutníci se zastaví na koncertu v Turnově
Lupiče, který přepadl v Lomnici 52 letou ženu, pomohli vypátrat občané

Nejčtenější články

13.11.: Lupiče, který přepadl v Lomnici 52 letou ženu, pomohli vypátrat občané
11.11.: Přehled fotbalových výsledků 14. podzimního kola
12.11.: Obrazem: V Libštátě odhalili pomník padlým v 1. světové válce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Mostecko

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT