Na Vyskři už připravují 14. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap

26.05.2020 19:15:15 | Autor: pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Vyskeř

Na Vyskři už připravují 14. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap

AMK Vyskeř pořádá v sobotu 27. června 14. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap. Připraveny budou dvě rozdílné tratě A-Hobby s délkou 3,8 km a převýšením 150 metrů, která se jede jako časovka, a B-Sport s délkou 8,2 km a převýšením 300 metrů, která startuje podle rozestupů.

Závod se jede za plného silničního provozu, každý účastník startuje na vlastní nebezpečí, ochranná přilba a dobrý technický stav kola podmínkou. Závod se koná v CHKO Český ráj, a proto žádají pořadatelé účastníky o ohleduplnost vůči přírodě.

Vypsány jsou tyto kategorie: A12 chlapci,dívky (2008 a mladší), AM18 chlapci (2002-2007), AM40 muži 18-40 let (1981 - 2001), AM50 muži 40-50 let (1970 - 1980), AM60 muži od 50 let a výše (1969 a starší), Ž18 dívky (2002-2007), AŽ40 ženy (2001 a výše), BM Vyskeřský handicap-Skalák muži bez rozdílu (trať B), BŽ Vyskeřský handicap-Skalák ženy bez rozdílu (trať B).

V 8.30 začne prezentace na Obecním úřadě Vyskeř, v 10.30 je na programu start závodu trasy A, ve 13 hodin vyrazí účastníci na trasu B a ve 14.30 proběhne vyhlášení výsledků cyklo závodu a tomboly. Předběžné přihlášky, které jsou důležité pro upřesnění počtu startujících, můžete zasílat na e-mailovou adresu amkvysker@seznam.cz. 

Další zprávy z cyklistiky v rubrice SPORT - Cyklistika

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

propozice Vyskeřský handicap 2020 | Trasa A | Trasa B

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do Soutěže Karla Hubáčka 2020 se přihlásilo téměř padesát staveb
O cenu památkářů se uchází nádraží Martinice a Beranův hostinec
Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020
V Semilech začnou místo herbicidů plevel likvidovat horkou párou
Léto na hradech a zámcích

Nejčtenější články

03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci
03.07.: Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program
03.07.: Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT