Nákladní a osobní auto havarovaly mezi Brodem a Malou Skálou

22.03.2021 13:58:23 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod,Malá Skála

Nákladní a osobní auto havarovaly mezi Brodem a Malou Skálou

Aktualizováno a doplněny fotografie: Hasiči zasahují v pondělí od 12.40 na silnici I/10 mezi Železným Brodem a Malou Skálou u dopravní nehody nákladního a osobního auta. Osobu z osobního automobilu vyprostili pomocí hydraulických nástrojů a předali zdravotnické záchranné službě. Řidič nákladního vozu byl zachráněn bez použití nástrojů a též předán do péče ZZS. Komunikace zůstává v místě neprůjezdná.

„Dnes krátce po poledni policisté na lince 158 přijali oznámení o dopravní nehodě na silnici číslo 10 ve směru ze Železného Brodu do Malé Skály. Na základě prvotního šetření zde došlo ke střetu nákladního a osobního motorového vozidla. Na místě události nyní zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Nehoda dvou aut mezi Železným Brodem a Malou Skálou

Místo dopravní nehody je v tuto chvíli stále neprůjezdné, jelikož bude potřeba ještě zajistit odtahy zúčastněných vozidel. „Veškeré okolnosti a příčina střetu osobního vozidla Mercedes a nákladního vozidla jsou v současné době předmětem probíhajícího šetření. Řidiče osobního vozidla museli z vozu vyprostit na místo přivolaní hasiči, kteří ho následně předali posádce Letecké záchranné služby, která ho transportovala s předběžně středně těžkým zraněním do liberecké nemocnice. Řidiče nákladního vozidla zdravotníci ze Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje ošetřili na místě události," upřesnila Sochorová.

Aktualizace 23. 3.:

Odtahová služba nákladní vozidlo ze silnice odstraňovala až zhruba do pondělních 20 hodin.

„Na základě dosud provedeného šetření bylo zjištěno, že řidič s osobním motorovým vozidlem Mercedes zatím z nezjištěných příčin přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozem. Následně během odpoledne byl Zdravotnickou záchrannou službou převezen také na vyšetření do liberecké nemocnice i řidič nákladního vozidla, u kterého se až následně začaly projevovat zdravotní potíže. Předběžná výše způsobené škody činí částku 1 200 000 Kč. Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," doplnila policejní mluvčí.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Následky dopravních nehod v Libereckém kraji meziročně klesly
Ve smyku vyletěl s autem na Malé Skále mimo silnici
K nehodě cyklisty se smrtelným zraněním došlo u Žďárku
Při nehodě v Liberci zemřel řidič havarovaného vozidla
U Železného Brodu se srazila dvě auta, jedna osoba je zraněná

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lze žádat o příspěvek na péči o trvalé travní porosty

V letošním roce je opět možné žádat o finanční příspěvek na péči o trvalé travní porosty. Tento příspěvek je určen na podporu cenných lučních společenstev a jeho zdrojem je Program péče o krajinu Ministerstva životního prostředí. Nově je tato finanční podpora dostupná i pro žadatele s menší výměrou lučního porostu - je možné žádat na podporu porostů o výměře 0,3-5 ha (3 000-50 000 m2). Příspěvek nelze kombinovat s příspěvky z Agroenviromentálně-klimatických programů Ministerstva zemědělství. Příspěvek slouží jako podpora péče o trvalé travní porosty, a to správnými a šetrnými způsoby, ať už se jedná o seč s úklidem travní hmoty nebo pastvu. Za seč není považováno mulčování. Výše příspěvku na posekané a sklizené pozemky bude určena jako podíl přidělených finančních prostředků a počtu hektarů travních porostů, zjištěných na základě přijatých žádostí. Uzávěrka příjmů všech žádostí je 31. května 2021.

Zrušení plánovaných květnových akcí na hradě Valdštejně

Z důvodu současných vládní nařízení a s nimi spojených opatření v naší republice jsou do konce května zrušeny všechny připravené kulturní akce na hradě Valdštejně. Uzavřeny pro návštěvníky zatím zůstávají kulturní památky hrad Valdštejn i Synagoga Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rytkyně Pavlína Čambalová představuje výrobky ve vlastním ateliéru
Obrazem: Stovky lidí podpořily ředitele Waldorfské školy v Semilech
Postup kraje při výrobě prvních nanofiltrů řešil SÚKL jako přestupek
FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů
Krajští policisté se zaměřili na kontrolu vozidel v provozu

Nejčtenější články

19.04.: Obrazem: Stovky lidí podpořily ředitele Waldorfské školy v Semilech
18.04.: FOTO: Ve Studenci rekonstruovali kabiny a zázemí fotbalistů
17.04.: Hasiči zasypali rozsáhlou olejovou skvrnu v Horních Mísečkách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT