Nechte zvony znít s Ilonou Csákovou v lomnickém divadle
17.03.2018 13:40:30 | Autor: kis, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou
Koncert zpěvačky Ilony Csákové s pětičlennou doprovodnou kapelou aneb Hity, které nestárnou, se koná v Tylově divadle v Lomnici nad Popelkou v pondělí 26. března od 19 hodin.
Čeká vás přibližně 90minutový koncert složený z osvědčených hitů stálice naší populární hudby, která svoji kariéru začínala s kapelou Laura a její tygři. Na svém kontě má desítky písniček, původních, ale i převzatých. Její vystoupení je vždy velmi příjemně stráveným časem, během kterého posluchači uslyší písně jako například Tornero, Proč mě nikdo nemá rád, La isla bonita, Nechte zvony znít, Amsterdam a další.
Prodej vstupenek v ceně 370/350 Kč již probíhá na internetových stránkách www.kislomnice.cz/ rezervace - sekce Tylovo divadlo a v Turistickém informačním centru na Husově náměstí. Na tento koncert platí výhody Místenky 2018.
Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Zlatá medaile s českým rekordem putuje do Jablonce
Na Mistrovství České republiky, které proběhlo o víkendu v Ostravě, dosáhla dorostenka Klára Kaděrová z atletického oddílu TJ LIAZ Jablonec výrazného úspěchu. V rozběhu na 60 metrů nejprve zvítězila časem 7.39 s, což znamenalo nový národní rekord. Ve finále suverénně zvítězila, vybojovala zlatou medaili a její čas 7.36 s znamenal opět nový český rekord. Velkou zásluhu na tomto výkonu má její trenér Jiří Randák, který ji dokázal skvěle připravit na její vrcholný závod sezony. Podrobný článek
Město Jablonec dá dvacet tisíc pro Zdravotní klauny
Jablonec nad Nisou uvolní ze svého rozpočtu peněžitý dar ve výši 20 000 korun pro organizaci Zdravotní klaun, o.p.s., na podporu realizace zdravotních klauniád pro děti hospitalizované v Nemocnici Jablonec nad Nisou. „Zdravotní klauni dokáží dětem i jejich rodinám alespoň na chvíli ulevit od stresu a obav, které hospitalizace přináší. Jejich práce má skutečný lidský rozměr a pozitivní dopad na psychiku malých pacientů. Proto považuji za důležité, aby město tuto činnost podpořilo," řekla jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Nejnovější články
Březen je měsícem čtenářů také v Turnově
Krajská soutěž Kniha roku je v plném proudu, hlasovat lze na webu
Připomínáme si Světový den divoké přírody
Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
Březnové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Nejčtenější články
02.03.: Policisté kontrolovali motoristy na alkohol a jiné návykové látky
01.03.: Do semifinále krajské ligy postoupil Turnov, který vyřadil Lomnici
03.03.: Připomínáme si Světový den divoké přírody
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.