Nehoda pěti vozidel uzavřela na dvě hodiny silnici z Liberce na Prahu

01.03.2019 17:45:42 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Nehoda pěti vozidel uzavřela na dvě hodiny silnici z Liberce na Prahu

Na silnici I/35 ve směru z Liberce na Prahu došlo v pátek 1. března kolem 7.30 k nehodě pěti vozidel. K nehodě došlo na 29 - 31 km, v klesání Jeřmanického kopce. Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému. Nehoda si naštěstí vyžádala jen jedno lehké zranění, se kterým Zdravotnická záchranná služba převezla pacienta do krajské nemocnice v Liberci.

„Krátce po půl osmé hodině ranní přijal operační důstojník na tísňovou linku 158 oznámení ze Zdravotnické záchranné služby o dopravní nehodě pěti vozidel na silnici I. třídy č. 35 ve směru z Liberce na Prahu," informoval tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Silnice byla po nehodě zcela neprůjezdná. Policisté na místě řídili dopravu, kdy objízdná trasa vedla ze silnice I/35 sjezd na Jeřmanice - Dlouhý Most - Záskalí - Hodkovice nad Mohelkou a v opačném směru policisté dopravu odkláněli ve směru z Hodkovic na Záskalí.  Úsek silnice I. třídy byl plně uzavřen v obou pruzích, ve směru na Prahu, na bezmála dvě hodiny, nyní je již plně průjezdná.

Příčiny a okolnosti vzniku dopravní nehody, při které havaroval jeden osobní vůz a čtyři nákladní, vyšetřují policisté z Dopravního inspektorátu v Liberci. „Pravděpodobnou příčinou této dopravní nehody je předjíždění nákladního vozu s návěsem, který neodhadl bezpečnou vzdálenost nutnou pro předjetí. Kamionem předjížděný řidič jeřábu na kolizní situaci zareagoval bržděním, stejně tak i za ním jedoucí nákladní vůz s kontejnerem. Na nastalou situaci však zřejmě nestihnul zareagovat řidič dalšího jeřábu, který do před sebou jedoucího nákladního vozu s kontejnerem naboural. Další z řidičů, kočírující kamion stačil zareagovat stržením řízení do levého pruhu, avšak v tuto dobu zde již jelo i vyhýbající se osobní motorové vozidlo. Došlo tak k nárazu kamionu do osobního auta a jeho následná havárie do středových svodidel," upřesnil policejní mluvčí Robovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V jeden den došlo v Harrachově ke čtyřem vážným úrazům
Řidička havarovala kvůli vysoké rychlosti u Železného Brodu
Leden byl na silnicích v kraji bez usmrcených a těžce zraněných
Video: V Desné se srazil vlak s osobním autem
Vlak na přejezdu ve Vratislavicích smetl náklaďák, škoda je 25 milionů

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Skoro po třech dnech bylo úspěšně ukončeno pátrání po pohřešované osobě v jizerskohorských lesích. Společně s Policií ČR a dalšími složkami IZS se postupně do pátrání zapojilo i 11 jednotek hasičů a jeden kynologický tým HZS Libereckého kraje. Osoba byla v pondělí odpoledne nalezena v lese poblíž Viničné cesty a následně předána do péče zdravotníků. Více podrobností

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

MŠ Zborovská Turnov se rozšíří o další oddělení díky dotaci z EU
Začíná hlasování o nejoblíbenější knihovníky a knihovnice v kraji
Na domácím hřišti turnovští volejbalisté bez bodů a výhry
Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
Jak nevyschnout se pokusí v Semilech vysvětlit Josef Šedlbauer

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
20.10.: Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT