O prezentaci Turnova a Českého ráje na Holiday World 2017 byl zájem

25.02.2017 08:58:23 | Autor: Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

O prezentaci Turnova a Českého ráje na Holiday World 2017 byl zájem

Ve dnech 16. - 19. února 2017 proběhl na výstavišti Praha Holešovice již 26. ročník mezinárodního veletrhu Holiday World 2017. Turnov se prezentoval na pultu Českého ráje v rámci stánku Libereckého kraje. Mezi návštěvníky veletrhu byl největší zájem o novinky z regionu, možnosti trávení volného času a možnosti ubytování.

Jako každoročně byl zájem o mapy, cyklotrasy a pěší trasy. Mezi nabízenými materiály byl největší zájem o Katalog dovolená v Českém ráji, který nabízí komplexní informace od ubytování až po jednotlivé turistické zajímavosti napříč regionem. Návštěvníky byl chválen i image materiál Českého ráje Nechte se unést, který je dělán cíleně pro veletrhy jako pozvánka do regionu. Mezi nejvyhledávanější letáky patřily informace o hradech a zámcích, skalních městech a v letošním roce i o naučných stezkách. V tomto ohledu měl Turnov co nabídnout.

Zájem byl o pořádané akce v regionu a za Turnovsko se dotazy týkaly českého granátu. Dotazy návštěvníků směřovaly i na konkrétní místa či služby v rámci celého regionu a je dobře, že jednotliví poskytovatelé služeb mohou využít prospektového servisu, který je jim nabízen v rámci regionu zdarma.

Pro návštěvníky veletrhu byla na stánku Libereckého kraje připravena zajímavá soutěž s otázkami ze všech míst tohoto kraje. Ceny do slosování věnovalo prostřednictvím organizací v podobě volných vstupenek i Město Turnov.

Branami veletrhu prošlo během čtyř dní přes 33.000 návštěvníků a odborníků. V rámci veletrhu se konalo velké množství doprovodných programů. Součástí veletrhu bylo i množství setkání a jednání napříč republikou. Veletrh splnil očekávání vystavovatelů i návštěvníků.

Několik statistických údajů: Veletrhu se zúčastnilo 634 vystavovatelů ze 45 zemí světa. Zahraničním partnerem veletrhu byla Palestina, partnerem veletrhu Moravskoslezský kraj. Výstavní plocha zahrnovala 18 800 m². Záštitu nad veletrhem převzaly Ministerstvo pro místní rozvoj, CzechTourism a Asociace krajů České republiky. Souběžně probíhajícím veletrhem byl 11. ročník gastronomického veletrhu TOP Gastr. K souběžným akcím patřily Filmová přehlídka World Film 2017 a Expediční kamera 2017.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Český ráj navštívilo v roce 2016 více než 1,7 milionu turistů
Liberecký kraj je mezi turisty stále oblíbenější
Turnovské památky a cestovní ruch se ukázaly na veletrhu Tourtec
Veletrh Holiday World splnil očekávání i pro město Turnov

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
Krajský přebor: Sedmihorky i Turnov berou výhry za tři body
Galerie V kotelně Jilemnice zahájí výstavu tří autorů
Semilský paroháč 2019 láká na pohádky, premiéry i Jaromíra Noska
Turnovské ženy nestačily v lize na Červený Kostelec

Nejčtenější články

10.10.: FOTO: Fanoušci traktorů si do Bozkova našli cestu i přes přeložení
13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
11.10.: FOTO: Fanoušci se loučí celý pátek na Žofíně s Karlem Gottem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT