O titul Miss Maturita soutěží Nella Brůnová ze Semil

19.12.2014 18:28:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Lomnice nad Popelkou

O titul Miss Maturita soutěží Nella Brůnová ze Semil

Osmnáctiletá obyvatelka Semil Nella Brůnová je studentkou oboru Cestovní ruch v Lomnici nad Popelkou. Čím je zajímavější než další holky z Pojizeří? Uchází se totiž o přízeň hlasujících v soutěži Miss Maturita 2015.

Nella o sobě říká, že je přátelská, komunikativní, akční a má ráda zábavu, hudbu a kulturu. Mezi nejoblíbenější sporty řadí plavání a in line brusle. V životě ji nejvíce baví cestování, trávení času s přáteli, rodinou a domácími mazlíčky. Více už prozradila přímo v krátkém rozhovoru.

Kdo vás do soutěže přihlásil?

Do soutěže jsem se přihlásila sama z vlastní iniciativy, jelikož jsem na soutěž byla zvědavá a chtěla jsem jí vyzkoušet. A také jsem byla zvědavá, jak mě lidé podpoří. Řídím se heslem: co nezkusíš, to nepoznáš.

Co bylo potřeba splnit?

Soutěž probíhá už od 1. září a já jsem se zařadila zhruba v polovině října. Do zařazení do soutěže se musela zveřejnit alespoň jedna fotka, zadat název školy, a dále pak podle libosti, koníčky, sport atd.

Co od soutěže očekáváte?

Od soutěže očekávám zkušenosti do života, vyzkoušet si, jaká mi přijde podpora od lidí, které zaujmu, nebo kteří mě znají a chtějí mě podpořit.

Nella Brůnová, soutěžící v Miss Maturita 2015<br />Autor: Archív Nelly Brůnové Změnil by se nějak život při vašem vítězství?

Samozřejmě budu moc ráda za každé dobré umístění, protože i to pro mě bude velký úspěch a bude mě to těšit. Od 10. místa se navíc rozdávají drobnější ceny. Hlavní cena je roční studium angličtiny v jazykové škole Empire v hodnotě přes 23 000 korun. Tato výhra by se rozhodně hodila každé maturantce ve vzdělání a byla by velice užitečná pro praxi a rozšíření si obzorů.

Co vás v životě baví, jdete po maturitě studovat někam dál?

Ještě pořádně nevím co budu dělat po maturitě, ale nejspíše se budu věnovat svému oboru a budu pokračovat někde dál na škole. Nikdy jsem pořádně nevěděla, co bych v životě chtěla dělat, ale nejvíce co jsem kdy chtěla, tak být ve styku s malými dětmi, nebo můj obor, který studuji, což je cestovní ruch. Takže něco v turistice, hotelu, být v kontaktu s lidmi a tak podobně.

Jak se na vaši účast v soutěži dívá rodina, partner či kamarádky?

Moje rodina mě podporuje a fandí mi, stejně tak přítel a moji kamarádi.

Jak vás mohou případně čtenáři v soutěži podpořit?

Lidé mě mohou podpořit každý týden jedním hlasem, a to vždy od pondělí až do 28. února, kdy hlasování skončí. Za každý hlas jsem moc ráda a moc si ho vážím, protože každý hlas se počítá. A moc děkuji lidem, co mi věnují chvilku času.

Nella Brůnová je v soutěži Miss Maturita 2015 zatím průběžně na osmém místě ze 61 soutěžících, takže ji vaše podpora může pomoci v boji o přední místa. Hlasovat v soutěži pro Nellu můžete zde

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Miss Liberec Open 2014 se stala krásná Nikol z Turnova
O titul Miss Maturita soutěží i Karolína Trnková z Turnova
Semifinále Miss Aerobik bylo konečnou pro Simandlovou i Mifkovou
Nikola Simandlová: Postup do semifinále Miss aerobik mě mile překvapil

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT