Obrazem: Víkendové závody raftů a kánoí na Kamenici

17.04.2018 07:51:17 | Autor: Antonín Bělonožník | Rubrika: SPORT | Obce: Jesenný,Železný Brod

Obrazem: Víkendové závody raftů a kánoí na Kamenici

O uplynulém víkendu proběhly na řece Kamenici mezi Plavy a Jesenným další závody Českého poháru v raftingu R4 a Českého poháru ve sjezdu na divoké vodě kánoí.

Ještě před samotnými závody bylo nutno odstranit z toku řeky popadané kmeny, o což se postarali pořadatelé z Outdoor clubu Hanace z Českých Budějovic. Hodně práce s odklízením popadaných stromů zastali i dobrovolní hasiči z Plavů a Zlaté Olešnice. Ti první jako vždy připravili perfektní občerstvení na startu závodů. Celé víkendové závody pak proběhly bez větších karambolů a zaváhání, takže nezbývá než se zase těšit na ty příští.

Rozsáhlá fotogalerii na Našem Jablonecku:

Závody Českého poháru v raftingu R4 a Českého poháru ve sjezdu na divoké vodě kánoí<br />Autor: Antonín Bělonožník

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vodáci na Malé Skále odemkli řeku Jizeru pro rok 2018
Složky IZS cvičily záchranu vodáků z převráceného raftu
FOTO: Údolí Kamenice ukázaly obrazy a kresby manželů Smetanových
Obrazem: Víkendové klání raftů na Kamenici

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT