O víkendu startuje zimní fotbalový turnaj v Lomnici

19.01.2017 15:41:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

O víkendu startuje zimní fotbalový turnaj v Lomnici

V letošní sněhové a mrazivé zimě se opět koná zimní turnaj na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou. Zúčastní se jej dokonce osm mužstev z krajských soutěží, vítězství z minulého ročníku obhajuje Košťálov, ale bude to mít hodně těžké.

„Hřiště jsme připravovali a především odklízeli sníh už od pondělí každý den, aby plocha byla na turnaj připravena. Budeme mít letos pořádné mantinely, možná i třímetrové," řekl pro Naše Pojizeří za pořadatelský lomnický tým Zdeněk Baudyš.

Rozpis prvního kola:

Sobota 21. 1. 10.00: Sobotka - Semily, 12.00: Košťálov - Miletín, 14.00: Přepeře - Železný Brod.
Neděle 22. 1. 12.00: Lomnice n. P. - Bakov n. J.

Druhé kolo:

Sobota 28. 1. 10.00: Železný Brod - Košťálov, 12.00: Bakov n. J. - Miletín, 14.00: Lomnice n. P. - Sobotka, 16.00: Semily - Přepeře.

Za tři týdny, tedy 11. února poté na lomnickém hřišti odstartuje B turnaj za účasti těchto mužstev: Valdice, Kokonín, Železnice A i B, Semily dorost a Nová Ves.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

Poslední zimní turnaj: Vítězství na lomnickém turnaji obhájil Košťálov, kanonýrem je Cerman

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 21. a 22. března
V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy

Nejčtenější články

19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
19.03.: Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
20.03.: Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT