Obrazem: Krkonošské klání v Lánově

03.08.2015 10:18:16 | Autor: Petr Ježek a Jiří Novák | Rubrika: SPORT | Obce: Vrchlabí

Obrazem: Krkonošské klání v Lánově

Už 12. ročník parkurových a westernových závodů se konal v sobotu 1. srpna v Horním Lánově v areálu Ranče na Kopečku. Na programu byl parkur ve stupních obtížnosti ZM, Z a ZL, westernové soutěže a skok mohutnosti. Nechyběly ani další zábavné soutěže pro diváky, kterých přišlo celkem 300.

V ZM pony obsadila 1.místo Tereza Jonová na koni Berenika z JK Hořec. V kategorii ZM koně vybojovala 1. místo Iva Bulvová na koni Princ ze stáje Špindlerův Mlýn. Tereza Jonová na Berenice zvítězila také v kategorii Z junioři, před druhou Kristýnou Patzoldovou na koníku jménem Flereta. Tato mladá závodnice z JK Mladé buky jela svůj první parkur v životě, a hned získala tak pěkné umístění. V kategorii Z dospělí byla nejrychlejší na překážkách Denisa Vaňková na koni Fany z JK Hořec. ZL dospělí ovládla Jitka Laštovičková na koni Carmela z JS ZLatá Olešnice.

Na skoku mohutnosti byla nejlepší Lenka Horská s koněm Ronny z JK Hořec skokem přes překážku 140 cm. Při dalším pokusu na 150 cm si kůň škrtl zadní nohou o překážku, a ta spadla. Ve westernu dospělých obsadila první místo stálá účastnice Krkonošského klání Simona Olhová s Kytou a western dětí ovládla nejlepší jízdou Michaela Dvořáková s koněm Sherif z JK NO limits. Akci pořádali Přátelé z Ranče na Kopečku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: V Hnanicích zahájili sezonu, připravují Jarní jezdecké závody

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 62 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Tanvaldští hasiči budou jezdit k zásahům novou cisternou

Tanvaldští hasiči budou jezdit k zásahům novou cisternou Tanvaldští hasiči se těší novému přírůstku do své „stáje". Nově budou k mimořádným událostem jezdit novou Scanií P440 B4×4 řady XT o rozvoru 4 550 mm, kterou vyrobila firma KOBIT, spol. s.r.o. Zbrusu nová CAS 20/3500/210 - S2T je provedena v červené barvě v odstínu RAL 3024. Motor je řadový šestiválcový o výkonu 324 kW. Agregát spolupracuje s automatizovanou převodovkou Opticruise s hydrodynamickým retardérem. Přední náprava je odpružena listovými pery, zadní vzduchovými měchy s možností úpravy výšky CAS. Článek s fotogalerií na Našem Jablonecku

V Jablonci ocenili nejlepší orientační běžce za rok 2019

Slavnostní vyhlášení nejlepších orientačních sportovců roku 2019 se uskutečnilo v sobotu 23. listopadu v Jablonci nad Nisou. Vítězové byli vyhlášeni ve čtyřech disciplínách - pěším orientačním běhu, mountain bike orienteering neboli MTBO, v lyžařském orientačním běhu a trail-o čili orientační disciplíně zaměřená na čtení a správnou interpretaci map. V nejsledovanější kategorii, pěším orientačním běhu, zvítězil počtvrté v řadě Vojtěch Král z klubu SK Severka Šumperk, na druhém místě skončila Denisa Kosová z klubu OK 99 Hradec Králové. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krajští zdravotníci získali nové sanitky a defibrilátory
FOTO: Mikulášský parní vlak dojel z Jilemnice do Rokytnice i Martinic
Mosty v Krkonoších a na Českolipsku čekají rekonstrukce
Kraj vyhlašuje programy na podporu hasičů, cyklistů i včelařů
FOTO: První ročník Mikulášského běhu v Semilech se povedl

Nejčtenější články

08.12.: FOTO: Mikulášský parní vlak dojel z Jilemnice do Rokytnice i Martinic
08.12.: FOTO: První ročník Mikulášského běhu v Semilech se povedl
07.12.: Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT