Obrazem: Poslední rozloučení s Adolfem Klepšem

17.10.2017 18:54:34 | Autor: zh, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Vrchlabí

Obrazem: Poslední rozloučení s Adolfem Klepšem

Poslední rozloučení s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem proběhlo v Augustiniánském klášteře ve Vrchlabí 17. října 2017. Klášter byl zcela zaplněn, hodně lidí se přišlo podívat jen na průvod, protože uvnitř měla místo především nejbližší rodina a spolupracovníci.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Odešel náčelník Horské služby Krkonoše Adolf Klepš

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Libor Preisler odstupuje z funkce jednatele TS Turnov

Rada města Turnov v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Turnov, s. r. o., vzala na vědomí odstoupení Libora Preislera z funkce jednatele společnosti Technické služby Turnov, s. r.o., a to k 30.06.2026. Rada města v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Turnov, s. r. o., schválila vypsání výběrového řízení na funkci jednatele společnosti dle předloženého návrhu zadání.

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V lomnickém muzeu připravují videoprojekci knihy Daniela Geremuse
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu
Letošní maximum na Mapě republiky je 4,8 metru sněhu
Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu
Obrazem: Rallye Jizera přilákala stovky diváků

Nejčtenější články

07.03.: Falešní policisté opět úřadovali v Libereckém kraji
08.03.: Město Turnov připravuje nájem původní budovy knihovny
08.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT