Obrazem: Trabanty v rámci setkání brázdily silnice Českého ráje
13.05.2012 15:09:44 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Rovensko pod Troskami,Turnov,Lomnice nad Popelkou
Od pátku 11. do neděle 13. května se v rekreačním areálu Jinolice uskutečnil 7. ročník setkání majitelů a příznivců značky Trabant pod názvem Otevírání Trabi sezóny 2012. Spanilé jízdy letos zavítaly i do Lomnice nad Popelkou, na Kozákov a do Rovenska pod Troskami.
Setkání v Českém ráji je tradičně určeno nejen majitelům vozů značky Trabant, ale i Wartburg, Barkas, Multicar, IFA, Robur, Garant, Framo nebo Fortschrit. Otevírání Trabi sezóny se zúčastnilo i mnoho trabantistů z okresu Semily.
Fotogalerie Václava Novotného na Našem Jablonecku:
Fotogalerie ze zastávky v Jičíně na portále Moje Jičínsko:
Jak mělo letos setkání probíhat a kam všude zavítaly spanilé jízdy?
Článek s fotogalerií z loňského setkání: Obrazem: Setkání trabantistů v Českém ráji
Jiný autosraz obrazem: Sraz Ford clubu na Liščí farmě
Související články
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Místní poplatek z pobytu v Turnově 2026
Městský úřad Turnov, odbor finanční informuje o výši a splatnosti místního poplatku z pobytu pro rok 2026. Od roku 2025 platí Obecně závazná vyhláška č. 7/2023 o místním poplatku z pobytu. Ubytovatel vybírá za osobu a noc 30 Kč za úplatný pobyt trvající nejvýše 60 po sobě jdoucích dnů u jednoho poskytovatele pobytu bez ohledu na to, kde je poskytnut nebo jaký má účel. Tedy vedle hotelů, motelů a penzionů se jedná také o soukromé domy, byty, ateliéry, karavany, stany apod. Ubytovatelé vybraný poplatek odvádí pololetně v hotovosti nebo na účet města, a to vždy do 15 dnů po skončení příslušného pololetí.
Obojživelníci se v Libereckém kraji opět dostanou k rybníkům bezpečně
Liberecký kraj bude i letos přenášet obojživelníky přes silnice na místa, kde se rozmnožují, aby nedocházelo k jejich hromadným úhynům. Krajská rada včera schválila podání žádosti o dotaci z programu Ministerstva životního prostředí, který podporuje péči o přírodu a chráněné druhy. „Projekt se osvědčil již v předchozích letech a díky němu se podařilo zachránit stovky žab a čolků. Každý rok sledujeme, jak se zvířata bezpečně dostávají na svá místa rozmnožování, a víme, že podobné akce veřejnost velmi oceňuje," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana pro resort životního prostředí a zemědělství.
Nejnovější články
Výstavou představují tvorbu Ivy Nyplové u příležitosti životního jubilea
Krajské příspěvkové organizace nabídnou v únoru pestrý program
Nový rok zahájili Maloskalští výhrami nad Havlíčkovým Brodem
Agentura regionálního rozvoje už 30 let mění k lepšímu Liberecký kraj
Pralyžaři opět míří na zásadské závody postaru
Nejčtenější články
29.01.: ČEZ Jizerská 50 již klepe na dveře
29.01.: Nízkoprahové centrum v Semilech nabízí pomocnou ruku pro mládež
30.01.: Výstavu Ellen Jilemnické v Semilech okoření komentovaná prohlídka
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.



