Od 6. března zahájili práce v Přemyslově ulici v Turnově

10.03.2018 19:54:20 | Autor: TZ města Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Od 6. března zahájili práce v Přemyslově ulici v Turnově

Vytyčení oprav vodovodu a kanalizace bylo zahájeno v Turnově v úterý 6. března 2018 a bude spojeno s dopravním omezení v Přemyslově ulici. Samotné stavební aktivity včetně přepojení všech stávajících vodovodních a kanalizačních přípojek začnou od 12. března. Celá akce byla VHS Turnov připravena v návaznosti na připravovanou výměnu plynovodu v ulici.

Investorem vodohospodářského díla je Vodohospodářské sdružení Turnov. Spoluinvestorem komunikace je Město Turnov, jehož zástupci budou řešit zejména všechny detaily při obnově komunikace a chodníků.

Stavba bude probíhat podél hřbitovní zdi a v celém rozsahu Přemyslovy ulice. Práce budou probíhat na částečnou uzavírku komunikace s postupným pracovním místem. Zásadními komplikacemi provádění tohoto díla jsou zejména úzký profil komunikace, řešení desítek nových přípojek k objektům napříč komunikací, obnova podkladních vrstev komunikace a také skutečnost, že jde o slepou komunikaci jen s jedním vjezdem a výjezdem.

Přemyslova ulice v Turnově<br />Autor: Anna Šupíková Po dobu provádění prací bude zajištěn stálý přístup k jednotlivým nemovitostem (v případě výkopu například přes lávky). Příjezd k jednotlivým objektům bude řešen operativně, dle postupu stavebních prací. Pro rychlý průběh stavby je nezbytně nutné, aby v ulici neparkovala žádná soukromá vozidla mimo vozidla stavby.

Práce na vodovodu budou trvat zhruba do konce května. Následně v termínu od června do července proběhne samostatná investice plynáren, kdy bude v ulici položen nový plynovod. Současně bude také položen sdělovací kabel firmy Pamico Turnov. Po dokončení veškerých inženýrských sítích bude na komunikaci pro-vedena kompletní oprava komunikace a chodníků dle připraveného projektu města. Termín obnovy komunikace je naplánován na období od srpna do září letošního roku. Termín dokončení a předání stavby je dle uzavřené smlouvy o dílo se zhotovitelem stanoven na 5. října 2018.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Další úseky krajských silnic se dočkají nového povrchu
Kvůli rekonstrukci v Nádražní ulici v Turnově pokácejí javory
V turnovské Palackého ulici začnou od března dopravní omezení
Husova ulice v Turnově se dočká nového přechodu pro chodce
Blíží se stavební práce v Nádražní ulici v Turnově a související uzavírky

Ke stažení

Informace o stavbě od VHS Turnov

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Po stopách tajného projektu Zittwerke

V sobotu 19. září ve 14.00 startuje akce nazvaná Po stopách tajného projektu Zittwerke. S historikem Tomášem Chvátalem se zájemci vydají vlastními auty po objektech souvisejících s projektem Zittwerke. Podíváme se do méně známých míst spojených s válečnou výrobou v Semilech i do interiéru továrny v Řekách. Sraz je před budovou muzea. K dispozici je několik volných míst v autech, která si můžete rezervovat na historik@muzeumsemily.cz nebo na telefonním čísle 775 859 001. Na uvedené kontakty se můžete obrátit i v případě dotazů týkajících se této akce. Vstupné je dobrovolné. Přehled akcí semilského muzea v září

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Posvícení na Dlaskově statku je kvůli koronaviru zrušeno
Fotbalisté Přepeř v poháru dál postupují, vyřadili i Vysoké Mýto
Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy
Co se hraje o víkendu v Pojizeří za fotbaly?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 18. do 20. září

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Obrazem: Magda Malá zpívala pro seniory v Rokytnici
16.09.: Přepeře dokázaly otočit zápas s Chlumcem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT