Ohlédnutí za Maškarním plesem ve Slané 2019

03.02.2019 18:28:53 | Autor: Barbora Machová | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Slaná

Ohlédnutí za Maškarním plesem ve Slané 2019

V obci Slaná u Semil se v sobotu 26. ledna uskutečnil již tradiční Maškarní ples, který pořádá místní Svaz žen. Účast byla opravdu hojná, na akci dorazilo rekordních 60 lidí v maskách a dalších několik desítek přihlížejících.

Potkat na parkětě jste mohli čarodějky a čaroděje, Jana Žižku s družinou, vodníka, mima, Mickey Mouse s roztomilou Minnie Mouse, holky z První republiky, Svatou rodinu, Tetrisové kostičky, blesk i se svou obětí, Pipi dlouhou punčochu, želvy Ninja, Kleopatru, potápěče a mnoho dalších nádherných masek. Jako nejpovedenější masku vyhodnotila odborná, nezávislá porota dvojici Spermií.

První tři ocenění si odnesly výborné dorty od šikovných cukrářek Šárky Kobrlové, Niky Gáberové a Venduly Guryčové. Holkám tímto ještě jednou děkujeme. Večerem letos nově provedla moderátorka Hanka Eisenbergerová, které rovněž patří velké díky. Zlatým hřebem večera se stalo půlnoční překvapení. Skupinka složená ze členek Svazu žen s odbitím půlnoci krátce zatančila a sklidila aplaus, jaký Slánský kulturní dům již dlouho nezažil.

Co chystáme na příští rok? Již teď můžeme říci, že to bude opět pecka. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit, a těšíme se zase za rok.

Veškeré fotografie z akce najdete tradičně na maskarnipleslana.rajce.net.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky
Pozvánka na maškarní ples ve Slané
Ohlédnutí za Maškarním plesem ve Slané 2018
Ve Slané pořádali maškarní diskoples

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.

Hejtmani pověřili dočasným vedením Rady Asociace krajů Martina Půtu

Stávající místopředseda Rady Asociace krajů ČR Martin Půta povede Radu Asociace krajů do jejího ustavujícího zasedání, na kterém bude zvoleno nové vedení tohoto orgánu. Během dnešní hejtmanské videokonference to odsouhlasilo všech 11 online zúčastněných hejtmanů. Ustavující zasedání Rady Asociace krajů se uskuteční až poté, kdy bude zvolen hejtman v Karlovarském kraji, kde zatím stále probíhá povolební vyjednávání. Představitelé českých a moravských krajů se také shodli na ustavení čtyřčlenné skupiny, která bude jednat s ministerstvem financí, případně s premiérem o kompenzaci propadu příjmů krajů v souvislosti s možným zrušením superhrubé mzdy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
Kraje pro bezpečný internet: projekt varuje studenty před nebezpečím
Kvůli ledovce a předpovědi počasí uzavřeli silnici kolem přehrady Souš
Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
Nepřipoutaného řidiče bez řidičáku zastavili policisté v Turnově

Nejčtenější články

21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT