Okresní přebor: Derby Studence s Jilemnicí skončilo remízou

19.04.2019 18:29:53 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Hitem druhého kola okresního přeboru bylo derby Studenec - Jilemnice, které bylo zároveň soubojem o první místo, a které skončilo nakonec 1:1. Volno měl druhý Libštát, ale dokázala vyhrát čtvrtá Mírová v Poniklé. Pátá je Mříčná, jenž doma zdolala rezervu Horní Branné.

Studenec - Jilemnice 1:1 (0:0)

Góly padaly v tomto derby až v závěru, kdy v 77. minutě poslal do vedení hosty zkušený Libor Tonar, ale tři minuty před koncem stihl vyrovnat za domácí Vojtěch Korotvička.

Branky: 87. Korotvička - 77. Tonar. Rozhodčí: Mikule - Nepraš, Mach, ŽK: 1:3. Diváků: 150. Studenec: J. Šír - Korotvička, Kuřík, Lejdar (83. Kočárek), Exner, Kupkár, Čech (72. Hylmar), P. Šír, Šedivý, Havlíček, Povr. Jilemnice: Černý - Pohořalý, Morávek, Šnorbert, Jiřišta (62. Valušiak), Kubina (87. Šturm), Tonar, Hakl, Šmíd, Brádler, Metelka (46. Bergemann).

Další utkání 16. kola:

Poniklá - Mírová 0:1 (0:1)
Branky: 37. Korček. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:0. Diváků: 75.

Martinice - Vysoké 4:2 (1:1)
Branky: 2. a 64. Cejnar, 46. Hájek, 83. Vašíček - 12. a 52. Tomíček. Rozhodčí: Nepraš, ŽK: 3:5. Diváků: 40.

Mříčná - Horní Branná B 2:0 (0:0)
Branky: 81. Kučera, 84. Holec. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 0:0. Diváků: 120.

Nová Ves - Stružinec 3:2 (3:1)
Branky: 12. Golis, 14. Svoboda, 26. Kunt - 33. Kuch, 82. 0. Bláha. Rozhodčí: Pánek, ŽK: 3:3. Diváků: 115.