Okresní přebor: Jilemnice udolala oslabené Vysoké až góly v závěru

18.10.2016 21:34:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Nepříliš přesvědčivá byla výhra třetí Jilemnice nad posledním Vysokým, které navíc přijelo jen v deseti hráčích. Rozhodnout musel dvěma góly až trenér Baranyk, který nastoupil na posledních 15 minut. Vedoucí celek okresního přeboru Bělá naopak jasně zvítězila v Košťálově, když ji nezabrzdilo ani vyloučení Zemánka, hattrick zaznamenal Čokina.

V dalším utkání 10. kola v souboji rezerv krajských týmů Bozkov porazil Přepeře. Hosté první poločas vyhráli, ale ve druhé části domácí třemi góly výsledek otočili a hosté až v závěru korigovali na konečných 4:3. Studenec porazil Mříčnou, i když první poločas vyrovnaný a rozhodly teprve další góly domácích na začátku druhé půle.

Poniklá měla v zápase proti Lomnici B převahu, ale nedokázala ji podpořit gólem, hosté pak měli největší šanci v závěru, ovšem brankář Zimčák svůj tým podržel, takže výsledkem byla remíza. Stružinec přesvědčivě 4:0 porazil Horní Brannou B, mnoho šancí domácí hráči ještě nevyužili.

Okresní fotbalový přebor, utkání Jilemnice - Vysoké nad Jizerou<br />Autor: Zdeněk Matura Jilemnice - Vysoké 4:1 (2:1)

Hosté přijeli do Jilemnice jen v deseti hráčích. Domácí již v 5. minutě vedli po brankách Figury a vlastní Seidla už 2:0. Poté se ale hráči Vysokého semkli, bojovali a ve 38. minutě snížil Tomíček.

Jilemničtí se pak dlouho nemohli prosadit, ale v 75. minutě přišel na hřiště trenér Baranyk, který dal dvěma brankami výsledku konečnou podobu. Hráči Jilemnice tak po celozápasové přesilovce své fanoušky příliš nepřesvědčili.

Branky: 4. Figura, 5. vlastní Seidl, 76. a 80. Baranyk - 38. Tomíček. Rozhodčí: Kovář - Bačo, Onak, ŽK: 1:1. Diváků: 80. Jilemnice: Černý - Pohořalý, Šimek (46. Jirousek), Hadač, Faifr, Pěnička (67. Hamáček), Šťastný (46. Horáček), Tonar, Hnik, Figura (75. Baranyk), Bergemann. Vysoké: Lukeš - Pastorek, Večerník, Seidl, Nesvadba, Štěpánek, Tomíček, Tryzna, Pelcman, Kučera. Fotogalerie z utkání

Další utkání 10. kola:

Bozkov B - Přepeře B 4:3 (1:2)
Branky: Prousek 2, Kobrle 2 - T. Horák, Koudelka, Trč. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 100.

Studenec - Mříčná 5:2 (2:1)
Branky: J. Šír 2, J. Povr, Nosek, vlastní - Farský, Spanilý. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 1:1. Diváků: 130.

Košťálov B - Bělá 1:5 (0:2)
Branky: Baudyš - Čokina 3, Vorel 2. Rozhodčí: Bačo, ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (30. Zemánek). Diváků: 160.

Poniklá - Lomnice B 0:0
Rozhodčí: Styblík. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Stružinec - Horní Branná B 4:0 (3:0)
Branky: Votoček 3, Ševců.  Rozhodčí: Nagy, ŽK: 3:3. Diváků: 90.