Okresní přebor: Šest bodů mají Stružinec, Mírová a Studenec

30.08.2017 18:50:50 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Ve druhém kole okresního přeboru se sice odehrála jen čtyři utkání, ale ve třech se přišla podívat slušná divácká návštěva přes 110 diváků, nejvíc ve Studenci 180. Dvě výhry mají na kontě jen Stružinec, Mírová a Studenec, ale ne všichni ještě odehráli dvě kola.

Nejvíc jednoznačné bylo utkání v Mírové, když domácí vedli už po poločase 3:0 a ve druhé části přidali další dva góly. Naopak jediná branka Dobiáše ze 3. minuty rozhodla pro domácí utkání Poniklá - Bozkov B. Stružinec přestřílel Mříčnou 5:2, když tři góly vstřelili v první části, ale pak byli hosté herně i brankově celkem vyrovnaným soupeřem. Studenec porazil Vysoké nad Jizerou také díky skvělému prvnímu třígólovému poločasu, ve druhé už pouze hosté skóre korigovali jedním gólem. Utkání Nová Ves - Přepeře B bylo odloženo na 28. 9.

Utkání 2. kola:

Mírová - Horní Branná B 5:0 (3:0)
Branky: 22. a 45. Mach, 40. Iluska, 50. Jíra, 90. Fišera. Rozhodčí: Purm, ŽK: 2:1. Diváků: 168.

Poniklá - Bozkov B 1:0 (1:0)
Branky: 3. Dobiáš. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 0:3. Diváků: 77.

Stružinec - Mříčná 5:2 (3:0)
Branky: 17. Kuch, 27. Syrovátka, 31. Votoček, 51. Vondra, 70. Martinec - 60. Machek, 90. Jaroš. Rozhodčí: Mikule, ŽK: 0:0. Diváků: 110.

Studenec - Vysoké n. J. 3:1 (3:0)
Branky: 1. Kupkár, 24. Čech, 37. Šír - 60. Saska. Rozhodčí: Kraus, ŽK: 0:2. Diváků: 180.