Okresní soutěž: Sedm gólů nastřílely soupeřům rezerva Malé Skály a Horka

30.04.2012 20:37:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Okresní soutěž: Sedm gólů nastřílely soupeřům rezerva Malé Skály a Horka

Brankové hody viděli diváci v nejnižší fotbalové soutěži mužů v Horkách a v Malé Skále. Střelci obou domácích týmů byli evidentně při chuti a trefili se do sítě soupeřů Vysoké nad Jizerou B a Poniklé hned sedmkrát.

Borůvka z Horek a Novák s Vondálem z Malé Skály přitom shodně skórovali dvakrát. Pět branek vstřelili i hráči Víchové B proti Košťálovu C. Tabulku vede s dvoubodovým náskokem Jívan Bělá před Sokolem Horka.

Utkání 23. kola:

Horka - Vysoké B 7:2 (6:0)
Branky: Borůvka 2, Hanuš, Česák, Horáček, L.Grof, vlastní - Šeda, Pánek. Rozhodčí: Pecina, ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Malá Skála B - Poniklá 7:0 (3:0)
Branky: Novák 2, Vondál 2, Daníček, Ušela, Kopecký. Rozhodčí: Liška, ŽK: 1:3, ČK:0:1. Diváků: 60.

Bělá - Tatobity 2:0 (2:0)
Branky: Patz, Gančarčík. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 1:3. Diváků: 100.

Nová Ves B - Studenec B  0:0
Rozhodčí: Procházka, ŽK:2:1. Diváků: 180.

Rokytnice B - Dolní Branná 0:3 (0:3)
Branky: Forbelský, Horák, Kosina. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 0:1. Diváků: 120.    

Bozkov B  - Benecko 3:1 (3:0)
Branky: Zeman, Mazánek, Vrabec - Kotouček. Rozhodčí: Huřťák, ŽK: 0:0. Diváků: 70.

Víchová B - Košťálov C 5:0 (1:0)
Branky: Kučera 3, Tuže 2. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 0:0. Diváků: 60.

Kompletní 16. kolo se bude dohrávat v úterý 1. května: 16.00: Vysoké B - Dolní Branná, 17.00: Tatobity - Benecko, Poniklá - Košťálov C, Horka - Víchová B, Malá Skála B - Bozkov B, Bělá - Rovensko B. 

Okresní soutěž:

1. Bělá                      18  14   1   3    61:20    43
2. Horka                   18  14   0   4    71:35    42
3. Studenec B            18  12   4   2    57:24    40
4. Malá Skála B          18  12   1   5    50:37    37
5. Víchová B              16  11   2   3    47:20    35
6. Bozkov B               17  10   1   6    59:38    31
7. Poniklá                  18   9   2    7    51:51    29
8. Dolní Branná          18   7   2    9    41:44    23
9. Rovensko B            17   7   2    8    34:42    23
10. Tatobity               18   5   4    9    39:46    19
11. Košťálov C           17   5   1  11    26:51    16
12. Benecko               17   5   0  12    25:51    15
13. Vysoké B              18   3   3  12    24:44    12
14. Nová Ves B           18   2   3  13    24:59     9
15. Rokytnice B          18   3   0  15    28:75     9 

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

Související články:

Okresní přebor: Košťálov B jde na druhé místo po výhře 5:1 v Mírové

FOTO: Skokan Roman Koudelka se podílel na výhře fotbalistů Studence B

FOTO: Skokan Roman Koudelka se podílel na výhře fotbalistů Studence

Překvapivá ztráta bodů vedoucí Nové Vsi se Studencem

Nová Ves prokázala formu v Lomnici, derby v Košťálově skončilo smírně

Okresní soutěž: Bělá vzala v přímém souboji vedení Horkám + fotogalerie z utkání Košťálov C - Benecko

Okresní přebor: Vedoucí Nová Ves bodově odskočila konkurentům

Okresní soutěž: Střídání na čele, místo Bělé jde na první Horka

Střelcem podzimu v okresním přeboru je stružinecký Jakub Votoček

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy

Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.

Krajský odbor silničního hospodářství bude od ledna řídit Frömelová

Rada Libereckého kraje obdržela v úterý 2. prosince návrh na jmenování Bc. Dominiky Frömelové, DiS. do funkce vedoucí odboru silničního hospodářství Krajského úřadu Libereckého kraje s účinností od 1. ledna 2026. Do výběrového řízení vypsaného 2. října 2025 se přihlásila jedna uchazečka. Dominika Frömelová dlouhodobě působí na daném odboru, kde zastává od roku 2024 pozici vedoucí oddělení dopravně správních agend, a tak byla doporučenou kandidátkou pro jmenování krajskou radou. Ve funkci nahradí odchodivšího Zdeňka Borovičku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošské muzeum v Jilemnici rozšířilo sbírky o kresby Jiřího Šlitra
Rybova Česká mše vánoční rozezní opět kostely v Semilech i Bozkově
Rekonstrukce tunelu a mostů na I/35 v Liberci míří do finále
První den roku 2026 v Turnově bude bez Novoročního ohňostroje
Vánoční koncert pěveckého sboru ROSEX opět v ruprechtickém kostele

Nejčtenější články

17.12.: Hasiči vytahovali v Košťálově auto z potoka
16.12.: Střední školy v Libereckém kraji pomáhají
16.12.: Avatara 3 uvádí Kino Jitřenka už od 17. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT