Oslabení turnovští florbalisté končí ve druhém kole poháru

14.09.2011 11:43:56 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Oslabení turnovští florbalisté končí ve druhém kole poháru

K zápasům druhého kola Poháru České pojišťovny cestovali turnovští florbalisté do Rokycan. Turnovská sestava postrádala několik hráčů, například i brankářskou jedničku Suchomela a hrajícího trenéra Kouřila, přesto jsou výkony a pouze jedna výhra zklamáním.

2. kolo florbalového poháru České pojišťovny

Hrálo se v sobotu 10. a v neděli 11. září 2011 za pořadatelství SK Kerio Plzeň, ale v hale v Rokycanech.

FTS Florbal Náchod - TJ Turnov 5:0

Náchod, byl největším adeptem na postup do třetího kola, v nadcházející sezoně se totiž bude účastnit 1.florbalové ligy. Hráči Náchoda potvrzovali roli favorita a bohužel se někdy až příliš lacino dostali k zakončení. Turnovským se nedařilo lépe kombinovat a vážněji ohrozit branku soupeře, proto Náchod zvítězil zaslouženě a hladce 5:0.

TJ Turnov - SK Kerio Plzeň 1:8

Papírově měl být domácí celek hratelným soupeřem, ale turnovským florbalistům se vůbec nedařilo kombinovat, vázlo přesné zakončení i bojovnost. Výsledkem tak bylo hned osm vstřelených branek, i když při jejich inkasování měli turnovští hráči někdy i kopec smůly. Jediným turnovským střelcem byl Marek Pala.

TJ Turnov - TJ Baník Sokolov 1:9

Soupeř známý z uplynulé druholigové sezony byl prvním nedělním soupeřem Turnováků. Matné výkony z uplynulého dne si však hráči z Českého ráje přenesli i do tohoto měření sil. Turnovu opět nevyšlo zhola nic a pro hodnocení zápasu bylo málo i slovo pohroma. Vysokou porážkou tak Turnovu zhasla i poslední šance na postup do třetího kola.

TJ Sokol Jaroměř - TJ Turnov 2:7

Zlepšený pohyb po hřišti, kombinace i nasazení přinesly hned několik pěkných gólů, které především na začátku třetí třetiny rozhodly o zaslouženém turnovském vítězství, které se tak stalo alespoň malou náplastí na předešlé nevydařené výkony.

Sestava Turnova na turnaji: Košvanec, Kurfiřt - Haken, Poláček, Kovář, Salaba, Štryncl - Brož, Kolomazník, Pala, Palatínus, Tomeš, Vocásek.

Turnovští měli k vysněnému postupu hodně daleko, ten slavil první Sokolov a nakonec i druhý Náchod, který potvrdil postup až ve svém posledním utkání, když jednoznačně 10:2 přehrál Kerio Plzeň.

Pořadí skupiny C 2. kola poháru: 1. Sokolov, 2. Náchod, 3. Plzeň, 4. Turnov, 5. Jaroměř.

Pro Turnov to byl poslední, bohužel nepříliš povedený, test před začínající sezonou, kterou turnovští florbalisté odstartují 24. září v Jablonci nad Nisou.

Související:

FOTO: Turnováci v prvním kole poháru nezaváhali a postupují dál

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Další dopravní omezení v Turnově, tentokrát v Palackého ulici

V sobotu 18. května proběhne v Palackého ulici v Turnově vyzvedávání vnějších znaků vodovodního potrubí do úrovně vozovky a oprava jednoho kanalizačního poklopu. „Provoz bude výrazně omezen, pro průjezd zůstane vždy pouze jeden jízdní pruh. Pro cestu přes Jizeru autem využijte velkého mostu," upozornil Pavel Vaňátko, vedoucí odboru dopravy turnovské radnice. Oproti původnímu omezení na několik dní se firma aktuálně bude snažit všechny potřebné úpravy udělat v jednom dni. Od neděle 19. května by tak Palackého ulice měla být opět průjezdná bez omezení. Harmonogram rekonstrukcí silnic v Turnově

Cestu pohádkovým lesem připravují v Lomnici nad Popelkou

Už 34. ročník tradičního turistického pochodu pro děti i rodiče světem pohádkových postaviček v Oboře v Lomnici nad Popelkou se koná v sobotu 18. května od 9 hodin. Pořádá Středisko volného času Sluníčko Lomnice nad Popelkou. Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K zápisům do mateřských škol dorazilo v Turnově 261 dětí
Pasecký Památník zapadlých vlastenců bronzový v Gloria musaealis
Organizace v sociální oblasti budou moci zažádat kraj o předfinancování
Hasičský Soptík pokračoval v Kundraticích a Bozkově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram

Nejčtenější články

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT