Ostrov Art Fest 2018 přivítá Hentai Corporation, Jablkoň i Koubka

13.06.2018 20:11:57 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Ostrov Art Fest 2018 přivítá Hentai Corporation, Jablkoň i Koubka

Aktualizováno: Kulturní spolek Semily Femily (KSSF z.s.) pořádá Ostrov Art Fest 2018, který se uskuteční 15. a 16. června. Páteční program nabízí kapely poněkud „ostřejšího rázu". Hvězdami večera budou Hentai Corporation nebo Meresiew. Z regionu se představí Outlet Fiction, F.A.King, DWTK, nebo Motor Mouse.

Sobota pak bude pro celou rodinu. Odpoledne bude plné dílniček, her, soutěží, nebude chybět ani divadlo pro děti - Čmukaři. Z regionu zahrají The Peanuts, Payya Matys, Santo Woreal, DJ Sali, nebo Žiwa. Vrcholem hudební nabídky bude Jablkoň, Václav Koubek a Manu. V tanečním stanu se budete moci pobavit na dětské diskotéce, večer pak pro dospěláky zahraje DJ Spinal.

Tento dvoudenní multižánrový festival chce naskytnout kvalitní kulturní zážitek co nejširšímu spektru návštěvníků. Aby se mohl festival vůbec konat, chce KSSF z.s. oslovit fanoušky hudby a umění pomocí projektu „Podporuji kulturu".

„Myšlenka projektu Podporuji kulturu se začala rodit v počátku příprav na OAF 2018. Kdy se náš spolek rozhodl, že uspořádáme festival bez zatěžování veřejných prostředků. Všichni, co občas něco pořádáme, víme, jak je shánění financí pro akce nelehká záležitost. A my si řekli, zkusíme to trošku jinak. Uděláme akci pro lidi od lidí. Festival uspořádaný pouze díky nadšení podporovatelů. Každou chvíli odněkud slyšíme: a proč to dali tam, proč ne radši jinam? Ono veřejné prostředky jsou omezené ve všech sférách. Tak proč to nevzít každý sám za sebe? Přece může být jen na nás koho, nebo co podpoříme," řekla Kateřina Jínová, členka rady KSSF z.s.

Ostrov Art Fest 2018 Pořadatelé tedy chtějí oslovit lidi, kteří mají tyto akce rádi. Líbili se jim například loňské letní koncerty na Ostrově (Krch-off Band, Midi-Lidi), nebo se už těší na Ostrov Art Fest 2018. Je spousta těch, kteří by rádi podpořili, ale nemají čas, či nevědí jak. Zřídili proto pro všechny naše finanční podporovatele a návštěvníky akcí transparentní účet. Zde každý dárce uvidí, jak je nakládáno s finančními prostředky od něj. Mimo sponzorských darů, či dotací sem lze zasílat volné vstupné na Ostrov Art Fest, jakožto podporu toho, aby se akce uskutečnila.

„Jsem přesvědčená, že transparentní hospodaření zvýší důvěru dárců ve spolky a tím usnadní těmto organizacím fundraising. Dnes slýcháme, bohužel i z úst některých politiků, nenávistnou rétoriku směrem k „neziskovkám". Přitom drtivá většina neziskových organizací pracuje pro veřejně prospěšnou věc, pro lidi. K tomu ještě v dobrovolnickém režimu. Tak proč nedat veřejnosti možnost se podívat, že není důvod k nedůvěře či podezřívání," doplnila Kateřina Jínová.

Pokud tedy patříte mezi ty, jenž chtějí být součástí festivalu. Chcete Ostrov Art Fest podpořit i jinak, než že přijdete, využijte transparentního účtu 115-6929020227/0100, nebo si kupte vstupenku v předprodeji přes smsticket.cz. Každý, kdo akci podpoří, dostane krásnou „placku" jako upomínku i jako dík, že podporuje kulturu.

Ostrov Art Fest 2018:

Pátek 15. 6. 2018 / Start 18:00
18:00 - 18:40 Motor Mouse
19:05 - 19:45 Outlet Fiction
20:10 - 20:50 DWTK
21:15 - 21:55 F.A.King
22:20 - 23:20 Hentai Corporation
23:45 - 00:25 Meresiew

taneční stan:
DJ Hlína a hosté z jiných galaxií

Sobota 16. 6. 2018 / Start 13:00
13:00 - Čmukaři
14:00 - The Peanuts
15:00 - Čmukaři
16:00 - Payya Matys + Santo Woreal + DJ Sali
17:00 - Za-beat!
18:00 - Manu
20:00 - Jablkoň
21:30 - Václav Koubek
23:00 - Žiwa
24:00 - chill out

taneční stan:
Dětská diskotéka
07 Studio
DJ Spinal
DJ Sanny (Deep Drink)

dílny, hry, soutěže (neonová výtvarná dílna, Bez Cirkusu, Seva koutek, a další)

Fotogalerie z proběhlé akce:

FOTO: Ostrov Art Fest 2018 přilákal do Semil hudbu různých žánrů

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sérii letních akcí v parku Ostrov zakončí Snakecharmer a Ovčie Kiahne
Brazilská hudba bude znít v semilském parku Ostrov
Obrazem: Na pátém OstrovArtu se zpívalo, tancovalo i malovalo
FOTO: DS Tyl zahájil OstrovArt pohádkou
OstrovArt vol. 5 zahájí o víkendu prázdniny
FOTO: Hangoveři akustickým koncertem na náměstí propagovali OstrovArt
VIDEO: Místo ufonů ovládly letošní Ostrov Art břišní tanečnice

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pietní akt v Liberci připomene padesát let od invaze vojsk Varšavské smlouvy

Půl století uplynulo od invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa. V úterý 21. srpna si Liberečané na náměstí Dr. Edvarda Beneše toto výročí připomenou. Program akce s názvem Jednadvacátého přinese promítání autentických záběrů z okupace, koncert písní Karla Kryla či výstavu dobových fotografií, která potrvá do 29. srpna. Partnerem události je Liberecký kraj. Město pod Ještědem bylo jedno z prvních velkých měst republiky, kudy se kolony tanků a obrněných vozů prohnaly směrem k Praze. Vojska za sebou nechala devět mrtvých a pětačtyřicet zraněných.

V Turnově zahájili výstavbu chodníku v Sobotecké ulici

Byla zahájena výstavba nového chodníku a veřejného osvětlení v Mašově, Sobotecké ulici. Nový chodník bude po levé straně od ulice U školy až na křižovatku na Kalužníku a malá část bude po pravé straně od ulice U školy k autobusové zastávce. „Stavbu realizuje firma MIZERA - STAVBY, a.s., Lomnice nad Popelkou. Stavba bude dokončena do 31. 10. 2018. Stavba bude realizována po úsecích, kde bude částečně omezen provoz. Veškerá omezení budou vždy na nezbytně nutnou dobu. Děkujeme za dodržování základních zásad bezpečnosti," upřesnila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prázdniny vrcholí a s nimi i nabídka akcí na hradech a zámcích
Letní tábor semilských florbalistů v Osečné 2018
Co se hraje za fotbaly o víkendu?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 17. až 19. srpna
Galerie Vlastimila Rady ukazuje divadelní tvorbu Renaty Hans

Nejčtenější články

16.08.: Nálezce odevzdal do Muzea Českého ráje poklad mincí ze 14. století
15.08.: I.A třída: Těsné výhry získaly v úvodním kole Lomnice a Košťálov
16.08.: Okresní přebor: Libštát v úvodním kole zdolal 3:1 Mříčnou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT