Ostrov Art Fest 2018 přivítá Hentai Corporation, Jablkoň i Koubka

13.06.2018 20:11:57 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Ostrov Art Fest 2018 přivítá Hentai Corporation, Jablkoň i Koubka

Aktualizováno: Kulturní spolek Semily Femily (KSSF z.s.) pořádá Ostrov Art Fest 2018, který se uskuteční 15. a 16. června. Páteční program nabízí kapely poněkud „ostřejšího rázu". Hvězdami večera budou Hentai Corporation nebo Meresiew. Z regionu se představí Outlet Fiction, F.A.King, DWTK, nebo Motor Mouse.

Sobota pak bude pro celou rodinu. Odpoledne bude plné dílniček, her, soutěží, nebude chybět ani divadlo pro děti - Čmukaři. Z regionu zahrají The Peanuts, Payya Matys, Santo Woreal, DJ Sali, nebo Žiwa. Vrcholem hudební nabídky bude Jablkoň, Václav Koubek a Manu. V tanečním stanu se budete moci pobavit na dětské diskotéce, večer pak pro dospěláky zahraje DJ Spinal.

Tento dvoudenní multižánrový festival chce naskytnout kvalitní kulturní zážitek co nejširšímu spektru návštěvníků. Aby se mohl festival vůbec konat, chce KSSF z.s. oslovit fanoušky hudby a umění pomocí projektu „Podporuji kulturu".

„Myšlenka projektu Podporuji kulturu se začala rodit v počátku příprav na OAF 2018. Kdy se náš spolek rozhodl, že uspořádáme festival bez zatěžování veřejných prostředků. Všichni, co občas něco pořádáme, víme, jak je shánění financí pro akce nelehká záležitost. A my si řekli, zkusíme to trošku jinak. Uděláme akci pro lidi od lidí. Festival uspořádaný pouze díky nadšení podporovatelů. Každou chvíli odněkud slyšíme: a proč to dali tam, proč ne radši jinam? Ono veřejné prostředky jsou omezené ve všech sférách. Tak proč to nevzít každý sám za sebe? Přece může být jen na nás koho, nebo co podpoříme," řekla Kateřina Jínová, členka rady KSSF z.s.

Ostrov Art Fest 2018 Pořadatelé tedy chtějí oslovit lidi, kteří mají tyto akce rádi. Líbili se jim například loňské letní koncerty na Ostrově (Krch-off Band, Midi-Lidi), nebo se už těší na Ostrov Art Fest 2018. Je spousta těch, kteří by rádi podpořili, ale nemají čas, či nevědí jak. Zřídili proto pro všechny naše finanční podporovatele a návštěvníky akcí transparentní účet. Zde každý dárce uvidí, jak je nakládáno s finančními prostředky od něj. Mimo sponzorských darů, či dotací sem lze zasílat volné vstupné na Ostrov Art Fest, jakožto podporu toho, aby se akce uskutečnila.

„Jsem přesvědčená, že transparentní hospodaření zvýší důvěru dárců ve spolky a tím usnadní těmto organizacím fundraising. Dnes slýcháme, bohužel i z úst některých politiků, nenávistnou rétoriku směrem k „neziskovkám". Přitom drtivá většina neziskových organizací pracuje pro veřejně prospěšnou věc, pro lidi. K tomu ještě v dobrovolnickém režimu. Tak proč nedat veřejnosti možnost se podívat, že není důvod k nedůvěře či podezřívání," doplnila Kateřina Jínová.

Pokud tedy patříte mezi ty, jenž chtějí být součástí festivalu. Chcete Ostrov Art Fest podpořit i jinak, než že přijdete, využijte transparentního účtu 115-6929020227/0100, nebo si kupte vstupenku v předprodeji přes smsticket.cz. Každý, kdo akci podpoří, dostane krásnou „placku" jako upomínku i jako dík, že podporuje kulturu.

Ostrov Art Fest 2018:

Pátek 15. 6. 2018 / Start 18:00
18:00 - 18:40 Motor Mouse
19:05 - 19:45 Outlet Fiction
20:10 - 20:50 DWTK
21:15 - 21:55 F.A.King
22:20 - 23:20 Hentai Corporation
23:45 - 00:25 Meresiew

taneční stan:
DJ Hlína a hosté z jiných galaxií

Sobota 16. 6. 2018 / Start 13:00
13:00 - Čmukaři
14:00 - The Peanuts
15:00 - Čmukaři
16:00 - Payya Matys + Santo Woreal + DJ Sali
17:00 - Za-beat!
18:00 - Manu
20:00 - Jablkoň
21:30 - Václav Koubek
23:00 - Žiwa
24:00 - chill out

taneční stan:
Dětská diskotéka
07 Studio
DJ Spinal
DJ Sanny (Deep Drink)

dílny, hry, soutěže (neonová výtvarná dílna, Bez Cirkusu, Seva koutek, a další)

Fotogalerie z proběhlé akce:

FOTO: Ostrov Art Fest 2018 přilákal do Semil hudbu různých žánrů

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sérii letních akcí v parku Ostrov zakončí Snakecharmer a Ovčie Kiahne
Brazilská hudba bude znít v semilském parku Ostrov
Obrazem: Na pátém OstrovArtu se zpívalo, tancovalo i malovalo
FOTO: DS Tyl zahájil OstrovArt pohádkou
OstrovArt vol. 5 zahájí o víkendu prázdniny
FOTO: Hangoveři akustickým koncertem na náměstí propagovali OstrovArt
VIDEO: Místo ufonů ovládly letošní Ostrov Art břišní tanečnice

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na krajském úřadě proběhne Myslivecká konference

Letošní konferenci pořádá Liberecký kraj ve spolupráci s mysliveckými sdruženími. Proběhne v sobotu 23. března v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje. Tématem přednášek bude odhad a přesné stanovení věku dospělé černé zvěře, osteologická preparace trofejí, chov zajíce či africký mor prasat. „V roce 2017 se jedna z přednášek týkala vzpomínky na profesora Javůrka a jeho působení v našem kraji. Při této příležitosti bylo navrženo založit tradici ocenění osobnosti našeho kraje, která se zasloužila o rozvoj myslivosti, a to na pozadí tak významné osobnosti, jako byl profesor Javůrek. Cílem je také poděkovat takovýmto lidem za jejich práci," uvedl Jiří Löffelmann, člen Rady Libereckého kraje, pověřený řízením rezortu životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.

Hlasujte o nejoblíbenější knihu Libereckého kraje

Už jen čtrnáct dní můžete dát hlas nejoblíbenější knize v soutěži Kniha roku Libereckého kraje ve speciální Ceně čtenářů. „Knihy bude hodnotit jak odborná porota, tak právě svým hlasováním čtenáři. Volba čtenářů bývá u soutěží často jiná než volba odborné poroty. Jsem ráda, že lidé vzali soutěž za svou, vnímají regionální literaturu a mají své oblíbené místní autory," řekla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje. Bližší informace o jednotlivých knihách


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje za fotbaly o víkendu?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 22. až 24. března
Pietní akce se koná tradičně na Den Horské služby v Krkonoších
Vítkovice budou patřit milovníkům freestylu
Šťastný konec pátrání: Malého chlapce hledali policisté i občané Semil

Nejčtenější články

22.03.: Šťastný konec pátrání: Malého chlapce hledali policisté i občané Semil
19.03.: Do jara vstoupili fotbalisté v I.A třídě
20.03.: Lomnický hokejový dorost bojoval o postup do extraligy

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT