Patrik a Robert Tomášovi se vrací z Vegas jako mistr a vícemistr světa

29.09.2015 21:22:15 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Patrik a Robert Tomášovi se vrací z Vegas jako mistr a vícemistr světa

Zástupci Powerlifting Animals Semily Robert Tomáš se synem Patrikem se zúčastnili World Championships GPC 2015 Powerlifting Benchpress and Deadlift. Soutěž se konala v Las Vegas dnech 12. až 19. září v proslulém hotelu Westgate. Závodů se zúčastnilo více než 500 závodníků, mezi kterými se rozhodně neztratili ani semilští závodníci.

Soutěžilo se v disciplínách Benchpress Raw, Deadlift Raw, Powerlifting Raw (trojboj - dřep, mrtvý tah, benchpress) a Powerlifting Eqip, muži a ženy. Zastoupeny byly také kategorie dorostu, junior a masters.

„My jsme v podstatě odstartovali závody, které začaly 12. září disciplínami Benchpress Raw a Deadlift Raw. Patrik šel na řadu mezi prvními v první skupině. Závodil v kategorii T3 do 75 kg a v Benchpress Raw za výkon 130 kg získal 1. místo a tím titul mistr světa. Moje skupina přišla na řadu o něco později. Získal jsem druhé místo Benchpress Raw kategorie M1 do 90kg s výkonem 145kg a tím titul vícemistr světa," popsal průběh soutěže Robert Tomáš.

Českou republiku reprezentovalo celkem 20 soutěžících a většina z nich byla velice úspěšná. Všichni reprezentovali federaci FČST (Federace Českého silového trojboje) zastoupenou prezidentem Liborem Hurdálkem. „Hrdě jsme reprezentovali Českou republiku, naše město Semily a také náš klub Powerlifting Animals, jímž jsem předsedou. Mám radost, že můžeme společně se synem motivovat lidi všech věkových kategorií začít cvičit v každém věku. V našem klubu máme talenty, o kterých se bude jednou mluvit. Děkujeme všem za podporu," dodal Robert Tomáš.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Powerlifting Animals Semily má deset medailí z českého šampionátu
V Bardějově zacinkalo pro semilské powerliftery šestkrát zlato!
Robert a Patrik Tomášové získali medaili na ME v benchpressu
FOTO: Nejlepší čeští vzpěrači se představili na šampionátu v semilské hale

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V semilském muzeu pořádají besedu s profesorem Janem Roytem

Po úspěšném setkání s doktorem Radkinem Honzákem čeká příznivce semilského muzea přednáška s další významnou osobností, a to s profesorem Univerzity Karlovy PhDr. Ing. Janem Roytem, PhD., DSc., který se zabývá starším uměním od raně křesťanské epochy až po konec baroka. Specializuje se na malířství středověku a křesťanskou ikonografii. Je také spoluautorem řady mezinárodních i domácích výstavních projektů. Jeho přednáška pod názvem Milostné a zázračné obrazy a sochy v barokních Čechách se uskuteční v pátek 21. února v 17 hodin v Muzeu a Pojizerské galerii Semily.

Beseda Afrika pohledem ochranáře se koná na turnovském gymnáziu

Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá besedu s ředitelem Agentury ochrany přírody a krajiny ČR RNDr. Františkem Pelcem na téma Afrika pohledem ochranáře. Koná se ve středu 19. února na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804, v přízemí od 15 hodin.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Patnáctý benefiční ples hejtmana bude v krajské knihovně
Lomnice vyhrála skupinu A, do čela skupiny B jde Železný Brod
Kulturní centrum Turnov ve víru tance 11. městského plesu
Občané Jilemnice se budou moci zeptat přímo hejtmana
Oslabené turnovské kadetky podlehly Novému Veselí

Nejčtenější články

16.02.: Kluci v akci vařili další díl v Domově důchodců v Rokytnici
16.02.: FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
15.02.: Seniorka měla nezvyklé přání: setkat se s hercem Janem Kanyzou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT