Patrik a Robert Tomášovi se vrací z Vegas jako mistr a vícemistr světa

29.09.2015 21:22:15 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Patrik a Robert Tomášovi se vrací z Vegas jako mistr a vícemistr světa

Zástupci Powerlifting Animals Semily Robert Tomáš se synem Patrikem se zúčastnili World Championships GPC 2015 Powerlifting Benchpress and Deadlift. Soutěž se konala v Las Vegas dnech 12. až 19. září v proslulém hotelu Westgate. Závodů se zúčastnilo více než 500 závodníků, mezi kterými se rozhodně neztratili ani semilští závodníci.

Soutěžilo se v disciplínách Benchpress Raw, Deadlift Raw, Powerlifting Raw (trojboj - dřep, mrtvý tah, benchpress) a Powerlifting Eqip, muži a ženy. Zastoupeny byly také kategorie dorostu, junior a masters.

„My jsme v podstatě odstartovali závody, které začaly 12. září disciplínami Benchpress Raw a Deadlift Raw. Patrik šel na řadu mezi prvními v první skupině. Závodil v kategorii T3 do 75 kg a v Benchpress Raw za výkon 130 kg získal 1. místo a tím titul mistr světa. Moje skupina přišla na řadu o něco později. Získal jsem druhé místo Benchpress Raw kategorie M1 do 90kg s výkonem 145kg a tím titul vícemistr světa," popsal průběh soutěže Robert Tomáš.

Českou republiku reprezentovalo celkem 20 soutěžících a většina z nich byla velice úspěšná. Všichni reprezentovali federaci FČST (Federace Českého silového trojboje) zastoupenou prezidentem Liborem Hurdálkem. „Hrdě jsme reprezentovali Českou republiku, naše město Semily a také náš klub Powerlifting Animals, jímž jsem předsedou. Mám radost, že můžeme společně se synem motivovat lidi všech věkových kategorií začít cvičit v každém věku. V našem klubu máme talenty, o kterých se bude jednou mluvit. Děkujeme všem za podporu," dodal Robert Tomáš.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Powerlifting Animals Semily má deset medailí z českého šampionátu
V Bardějově zacinkalo pro semilské powerliftery šestkrát zlato!
Robert a Patrik Tomášové získali medaili na ME v benchpressu
FOTO: Nejlepší čeští vzpěrači se představili na šampionátu v semilské hale

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zdatné běžce prověří Maloskalský půlmaraton
Na frézování čeká další úsek turnovské silnice
Turistické trháky v Libereckém kraji: zoologická zahrada a iQLandia
Liberecký kraj při koupi akcií autodopravce nepochybil, potvrdil soud
Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
26.05.: Na Vyskři už připravují 14. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap
26.05.: Hra na varhany i výstava moderního skla. Taková bude Noc kostelů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT