Po střetu aut u Dolní Černé Studnice čtyři zranění, jedna osoba zemřela

05.04.2021 22:21:44 | Autor: hzs, pjs, rk | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Po střetu aut u Dolní Černé Studnice čtyři zranění, jedna osoba zemřela

Doplněny podrobnosti a video! Hasiči ze stanice HZS Jablonec nad Nisou společně s dobrovolnými kolegy z Maršovic vyprošťovali zraněné po dopravní nehodě dvou osobních vozidel před obcí Dolní Černá Studnice směrem od Kokonína. Nehoda se stala ve sváteční pondělí 5. dubna po 19. hodině, jedna osoba bohužel na místě podlehla zraněním.

Na místě nehody, při které řidič vozidla BMW pravděpodobně dostal smyk na vozovce, přičemž se čelně střetl s dodávkou, byly čtyři zraněné osoby a zasahoval i vrtulník Letecké záchranné služby. „Dvě z osob zůstaly zaklíněny v jednom z vozidel. Hasiči provedli protipožární opatření a použili vyprošťovací zařízení k úplnému odstranění střechy vozidla, aby zraněné z vozu vyprostili. Lékař na místě konstatoval úmrtí jedné osoby," uvedli krajští hasiči bezprostředně po nehodě na svém twitteru.

„Pravděpodobně vlivem zhoršených klimatických podmínek a nepřizpůsobením rychlosti jízdy stavu a povaze vozovky došlo krátce před 19. hodinou ke střetu osobního automobilu a dodávky. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému. Okolnostmi a příčinami vzniku této dopravní nehody se zabývají policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," uvedl k nehodě tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Komunikace byla uzavřena a policie řídila dopravu až do 23 hodin. „Po několika desítkách minut resuscitace lékař konstatoval smrt u jedné osoby. Další člověk utrpěl těžké poranění a byl převezen do liberecké nemocnice. Dítě utrpělo středně těžká zranění, záchranáři jej převezli do fakultní nemocnice v Hradci Králové na dětské traumacentrum. Čtvrtá osoba se při nehodě rovněž středně těžce zranila a byla převezena do jablonecké nemocnice na chirurgickou ambulanci," doplnil mluvčí ZZS Libereckého kraje Michael Georgiev.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

VIDEO: Policisté zadrželi motocyklistu po honičce Turnovskem
Nákladní a osobní auto havarovaly mezi Brodem a Malou Skálou
Následky dopravních nehod v Libereckém kraji meziročně klesly
Ve smyku vyletěl s autem na Malé Skále mimo silnici
K nehodě cyklisty se smrtelným zraněním došlo u Žďárku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod
MMN zahájila provoz nové magnetické rezonance
Krajský přebor: Rovensko veze nečekaně výhru z Višňové
Liberecký kraj se stal akcionářem jilemnické a semilské nemocnice

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT