Podnikatelé obdarovali krajské složky IZS

01.04.2020 14:10:38 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Podnikatelé obdarovali krajské složky IZS

Mlynář Daniel Perner, majitel Mlýnu Perner Svijany je jedním z místních podnikatelů v Libereckém kraji, kteří si velmi váží v této nelehké době práce složek Integrovaného záchranného systému. Jako poděkování za jejich náročnou práci předal Krajskému ředitelství policie Libereckého kraje produkty ze svého mlýna.

V době krize a nouzového stavu, kdy se kromě šití roušek lidé také vrhli na výrobu domácích těstovin a na pečení domácího pečiva, to jistě každý uvítá. Lidé začali péct více doma nejen kvůli obavám z dopadu preventivních opatření proti šíření koronaviru na dodávky pečiva, ale také kvůli strachu z mnohdy nebaleného pečiva.

Šití roušek občanskými zaměstnanci složek IZS<br />Autor: Archiv Policie ČR I to je jeden z dalších důvodů, proč se rozhodl věnovat své výrobky nejen samotným policistům, kteří stojí takzvaně v první linii a jejich práce je fyzicky i psychicky náročná, ale i občanským zaměstnancům, kteří i v tomto nouzovém stavu zajišťují běžný chod krajského ředitelství a mnozí z nich se snaží kromě své práce být přínosem pro své kolegy, a pustili se tak i do šití roušek, kterých není stálo mnoho. I jim patří velké díky.

„Pan Perner není jediným z místních podnikatelů, kteří si cení práce nejen policistů a vyjadřují jim svůj obdiv. Jako jedním z prvních na policisty myslel majitel libereckého pekařství Bláha, který obdaroval policisty sloužící přímo na hranicích pečivem a zákusky. Velmi si vážíme i těch, kteří provozují bistra a podniky, kde poskytují pro policisty, hasiče a záchranáře jídlo a nápoje zdarma. Taková vlna solidarity je pro policisty, ale jistě i pro další složky Integrovaného záchranného systému, velkou podporou a velkým pozitivem v jejich náročné práci," uvedla tisková mluvčí krajské policie Vladimíra Šrýtrová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policisté a hasiči z kraje si převzali první dávku ochranných nanofiltrů
Czech Sar Team se stavil na hranicích v Harrachově
Krajští hasiči dostali stovky roušek od firmy Krasohled Liberec
Pomoc a solidarita pro řidiče před hraničním přechodem v Harrachově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT