Pohřešovaná třináctiletá dívka byla vypátrána v Jablonci

01.10.2020 21:00:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Pohřešovaná třináctiletá dívka byla vypátrána v Jablonci

Ve čtvrtek 1. října ve 20.20 byla pohřešovaná 13letá dívka z Liberce v pořádku vypátrána v Jablonci nad Nisou. Všem občanům, kteří reagovali na výzvu, děkuje policie za spolupráci.

V souvislosti s pátráním po Michaele Stránské prověřila policie desítky oznámení k případnému výskytu 13leté dívky napříč Českou republikou. Vypátrat se ji naštěstí podařilo ve čtvrtek večer.

„Liberečtí kriminalisté ztotožnili muže, se kterým byla dívka spatřena v úterních ranních hodinách na zastávce autobusu v Liberci - Pavlovicích. Zároveň kriminalisté zjistili, že se dívka měla v dopoledních hodinách nacházet v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci. Proto žádáme také cestující, kteří se v dopoledních hodinách dne 29. září 2020 nacházeli v blízkosti nádraží Českých drah v Liberci nebo v jeho okolí, případně cestovali vlakovými spoji z a do Liberce a mají-li informace k možnému výskytu pohřešované 13leté dívky, aby tyto informace předali na linku 158 případně na kterékoli obvodní oddělení Policie České republiky," sdělil podrobnosti k vývoji pátrání po dívce ve čtvrtek odpoledne tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský. 

Původní informace k pátrání 30. září 2020: 

Dívka odešla z domu v 7.00 29. září 2020, kdy šla do školy. Naposledy byla dívka viděna po sedmé hodině ranní na autobusové zastávce v Liberci - Pavlovicích, zastávka Stadion, kdy měla být ve společnosti neznámého muže.

„Pohřešovaná se do současné doby nevrátila do místa svého bydliště a její současný výskyt není znám. Dosud o sobě nepodala žádnou zprávu. V době odchodu z místa bydliště u sebe, měla drobnou finanční hotovost. Je bez mobilního telefonu," sdělili policisté ve výzvě veřejnosti.

Na sobě prošívanou bundu bílé barvy se zapínáním na zip, strečové kalhoty černé barvy s dírami na kolenou, černé plátěné boty s bílými kostičkami, tričko černé nebo khaki barvy, mikinu s kapucí černé barvy. S sebou na měla batoh černé barvy s nápisem VANS s barevnými kostkami na stranách.

„Dívka do současné doby byla bezproblémová, nikdy z domu neodešla. Opatření, které se v souvislosti s jejím vypátráním dosud realizovala, tedy veškeré prověrky v rodině, u známých, v nemocnicích, na nádražích a v místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná. V tuto chvíli žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce. Pokud někdo dívku viděl nebo ví, kde se v současné době nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo policisty na kterékoli policejní služebně," dodali policisté.

Popis hledané Michaely Stránské: 160 cm vysoká, střední postavy, modré oči, blond vlasy, mateřské znaménko na pravé tváři. Je jí 13 let (narozena 12. 2. 2007), vypadá na 13 až 15 let.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Policie žádá o pomoc v případu napadení muže u zastávky Hrubá Skála
Policie žádá o pomoc při pátrání po handbiku ze Svijan

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT