Policie pátrá po mladé ženě. Naposledy byla spatřena v Turnově

09.10.2020 16:44:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov

Policie pátrá po mladé ženě. Naposledy byla spatřena v Turnově

Pátrání ukončeno, žena bohužel nalezena mrtvá! Policie intenzivně pátrá po 32leté Aleně Polákové, která má adresu svého přechodného pobytu v Olešnici u Turnova, kde momentálně žije se svým přítelem. Její zmizení telefonicky oznámil v úterý 6. října vpodvečer její otec, který žije ve Středních Čechách a na dceru se nemohl od neděle dovolat.

Aktualizace ze dne 9. 10. 2020:

„Odvoláváme pátrání po pohřešované ženě. Dnes její bezvládné tělo kolem 12.30 objevila skupina dobrovolníků, kteří se ji na vlastní pěst vypravili hledat. Přivolaný lékař ji následně prohlásil za mrtvou. Policisté, kteří nyní nález těla dokumentují, nařídí provést u zemřelé soudní pitvu. Jde o standardní postup v případě nálezu těla ve volném terénu. Další informace s ohledem na rodinu ženy zveřejňovat nebudeme," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Následnou prověrkou v místě jejího současného bydliště v Olešnici policisté zjistili, že tu byla naposledy viděna v neděli 4. října odpoledne. „Máme vážné obavy o její život, protože se už v minulosti pokusila o sebevraždu a v současné době na tom není psychicky nejlépe. Pohřešovanou ještě zaznamenala bezpečnostní kamera v Turnově na náměstí v pondělí 5. října kolem půl desáté dopoledne. V té době užívala osobní vozidlo značky Škoda Felicia červené barvy, které 6. října kolem 18. hodiny našli zaparkované na lesním parkovišti v katastru obce Olešnice, vzdáleném asi 2 kilometry od místa jejího současného domova poblíž obce Žďársko - Skokovy. Zde její stopa končí," uvedla policie při vyhlášení pátrání.

Pohřešovaná Alena Poláková<br />Autor: Archiv Policie ČR Alena Poláková je vysoká přibližně 165 centimetrů a štíhlé postavy. Má modrošedé oči a dlouhé černé vlasy, které nosí obvykle vyčesané do culíku nebo do drdolu. Na snímku z bezpečnostní kamery je oblečená do světle šedé mikiny s kapucí a černých kalhot. Na nohou má bílé sportovní boty a s sebou černý baťůžek. „Pohřešovaná žena trpí občasnými depresemi a v minulosti se už pokusila o sebevraždu, proto se její rodina velmi obává o její život. Můžete-li nám pomoci ji vypátrat, volejte prosím neprodleně linku 158. Děkujeme," vyzývá policie.

Pod článkem přikládáme fotografii pohřešované z videozáznamu bezpečnostní kamery v Turnově a fotografii jejího vozidla ze stejného zdroje.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pohřešovaná třináctiletá dívka byla vypátrána v Jablonci
Policie žádá o pomoc v případu krádeže dvou motocyklů v Harrachově
Policie žádá o pomoc v případu napadení muže u zastávky Hrubá Skála
Kriminalisté obvinili muže z vraždy dvou žen v Rovensku a Turnově
Policie žádá o pomoc při pátrání po handbiku ze Svijan

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT