Policie žádá o pomoc při pátrání po ztracené čtyřicetileté ženě z Liberce

05.03.2020 22:26:26 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Policie žádá o pomoc při pátrání po ztracené čtyřicetileté ženě z Liberce

Aktualizováno - pátrání ukončeno! Policisté pátrají po pohřešované čtyřicetileté ženě, která v neděli 1. března odešla z bydliště a dosud o sobě nepodala žádnou zprávu. Nelze vyloučit, že by si mohla sama sáhnout na život a proto kriminalisté žádají o pomoc i veřejnost.

Aktualizace 8. 3. 14.00: Policisté na lince 158 přijali v neděli 8. března krátce před polednem oznámení o nálezu pohřešované ženy v harcovském lese v katastru Liberce. Bohužel čtyřicetiletá žena byla nalezena bez známek života. Při prvotním ohledání místa nálezu jejího těla nebylo zjištěno, že by na její smrti měla podíl jiná osoba. Další informace zde

„V rámci šetření kriminalisté zjistili, že tato žena byla v neděli 1. 3. spatřena v liberecké časti Harcov. Navíc zjistili, že si sebou z domova při odchodu vzala přesně nezjištěné množství léku, které užívá v souvislosti se svojí nemocí. S ohledem na zjištěné skutečnosti ovšem nyní nemohou také vyloučit to, že by si žena mohla sama sáhnout na život a pokusit se tedy spáchat i sebevraždu.

Vzhledem k těmto skutečnostem opakovaně žádáme veřejnost, pokud má někdo jakékoliv informace k pohybu či pobytu pohřešované ženy, aby je neprodleně sdělil osobně policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Policisté po pohřešované ženě i nadále intenzivně pátrají. Prověřili několik poznatků o jejím údajném výskytu, ale bohužel bez kladného výsledku. V úterý odpoledne proběhla druhá pátrací akce ve spolupráci s hasičskými psovody, a to opakovaně v oblasti Liberce - Harcova a v terénu v okolí. Také bez jakéhokoliv výsledku.

„Liberečtí kriminalisté v tuto chvíli nemohou vyloučit ani tu skutečnost, že pohřešovaná žena přebývá na neznámém místě a nyní má obavy se policistům sama přihlásit. Proto z tohoto důvodu žádáme případně i samotnou pohřešovanou ženu, aby se nám telefonicky přihlásila na bezplatné lince 158. Pokud si nebude tato žena přát, aby bylo komukoliv sděleno její současné místo pobytu, policisté tuto informaci samozřejmě nikomu sdělovat nebudou, pouze se ujistí, že pohřešovaná žena je v pořádku a nebylo vůči ní spácháno jakékoliv protiprávní jednání," dodala policejní mluvčí.

Pohřešovaná Petra Škopková odešla dne 1. 3. 2020 kolem 10.00 z místa svého bydliště v Liberci - Rochlicích s tím, že se jde projít. Do současné doby se však nevrátila a nikomu o sobě nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon u sebe nemá a nevzala si sebou ani žádné věci. Veškeré informace k pohybu či výskytu pohřešované ženy sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na lince 158.

Popis osoby: výška 160 cm, postava hubená, oči modré, nos velký, vlasy - plavé, blond, odbarvené (ostrůvky jiné barvy), rovné středně dlouhé. Oblečení: látková prošívaná bunda do pasu černé barvy, džíny, boty černé tenisky s růžovým lemováním. U sebe pravděpodobně kožený batoh bílé barvy.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky incidentu v centru Liberce
Policie hledá lyžaře, který po střetu s dalším lyžařem v Rokytnici ujel
Pohřešovanou ženu ze Semil našli hasiči s pátracími psy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Z radniční věže v Jablonci se letos turisté rozhlédnou až 13. července

Začátek turistické sezony na radniční věži v Jablonci nejprve zbrzdil koronavirus, poté uznaná reklamace. Oblíbená vyhlídka se tak pro veřejnost poprvé letos otevře až nyní. „První návštěvníky na věži přivítáme v pondělí 13. července, což je oproti původním plánům výrazně později. Vyhlídku jsme chtěli zpřístupnit už v dubnu o Velikonočních slavnostech," upozornil Petr Vobořil, ředitel Jabloneckého kulturního a informačního centra, které výstupy zajišťuje. Letošní rok však zamíchal kartami nejen v cestovním ruchu. Více informací na Našem Jablonecku

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči zasahovali u požáru tújí blízko domu na Všeni
Léto v Semilech 2020
Českou petici k těžbě v dole Turów projednal výbor Europarlamentu
Začaly výkopové práce v Hluboké ulici v Turnově
Židovský hřbitov v Liberci pomáhá opravit i Liberecký kraj

Nejčtenější články

11.07.: Lidí s koronavirem v Libereckém kraji je aktuálně 96
12.07.: Krakonošovy letní podvečery pošestnácté ovládnou jilemnické náměstí
13.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT