Policisté v Turnově žádají o pomoc při vyšetřování dopravní nehody

03.09.2012 18:32:10 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov

Policisté v Turnově žádají o pomoc při vyšetřování dopravní nehody

Policie žádá veřejnost o spolupráci při zjištění vozidla Audi a jeho posádky a poskytnutí dalších informací o dopravní nehodě, ke které došlo v úterý 28. srpna ve 14.30 v Turnově v ulici Bezručova a při níž navíc byla zraněna chodkyně.

Řidič osobního vozidla Hyundai jel přitom ve směru z ulice Palackého přes kruhový objezd do ulice Bezručova. V té chvíli přecházela pozemní komunikaci žena, která šla po přechodu pro chodce z pravé strany na levou z pohledu jízdy tohoto řidiče. Došlo přitom ke střetu přední částí vozidla s chodkyní, jenž utrpěla zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici.

Podle účastníků této dopravní nehody mělo navíc v protisměru před přechodem pro chodce v době střetu zastavit údajně stříbrné vozidlo značky Audi. „Policie žádá veřejnost o spolupráci při zjištění tohoto vozidla a jeho posádky, nebo případné svědky, kteří by mohli poskytnout další informace k uvedené dopravní nehodě, aby zavolali na telefon 974 475 250, 974 475 251, nebo na linku 158," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR v Semilech Petr Kmínek.

Fotografie u článku je pouze ilustrační z jiné nehody v Turnově.

Související články:

Pomozte najít dvě mladé dívky z Turnova

Nákladní auto posunulo nárazem železniční viadukt v Semilech

V Turnově přejel vlak ženu v kolejišti, lékař už ji nemohl pomoci

Podruhé v týdnu se převrátil traktor, v Košťálově byly následky tragické

Další zásahy policie a hasičů najdete v rubrice KRIMI - Nehody

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji bude Zdeněk Chmelík

Výkonný výbor TOP 09 schválil kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny. Lídrem TOP 09 v Libereckém kraji se stal zastupitel města Liberec a technický ředitel výrobní firmy Zdeněk Chmelík. Na dalších místech kandidátky najdeme lékaře Miloše Rejmonta, krajinného inženýra Jiřího Klápštěho nebo ředitele jazykové školy Jiřího Vondráčka. TOP 09 bude kandidovat v koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09). „Česká republika potřebuje plán pro cestu z krize, musíme konečně rozsvítit světlo na konci tunelu. Jako podnikatel sám moc dobře vím, jak těžké to dnes podnikatelé mají. Řadě z nich koronavirová krize zničila podnikání, jiní se drží zuby nehty a docházejí jim síly. Stát se bohužel na některé z nich úplně vykašlal a jiným poskytl jen nedostatečnou podporu. To jsou problémy, které musíme začít řešit co nejdřív,“ řekl lídr TOP 09 Zdeněk Chmelík.

Tipy na výlety po Českém ráji v nové podobě

Období jara a s ním spojené výletování se blíží. Pro snazší orientaci v nabídce regionu Sdružení Český ráj pro zájemce připravuje tipy na výlety v nové formě elektronického flipbooku. Aktuálně jsou k dispozici první z nich, a to je Český ráj ve filmu a pohádkách. „V katalogu najdete deset tipů na pohádkové výlety, v rámci kterých se můžete vypravit například na zámek Sychrov za princeznou Zlatovláskou, za čerty do Klokočských skal nebo loupežníkem Rumcajsem do Jičína. Flipbook si můžete pohodlně otevřít ve svých počítačích i telefonech, tipy jsou doplněny o fotogalerie a také trasu výletu na portálu mapy.cz," přiblížila Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Sklářský gigant Crystalex přežil vlastní smrt
Podkrkonošská uzenina z Bělé sklízí úspěchy celá léta
Hořel dům ve Frýdštejně, jednu osobu ošetřili záchranáři
Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
Data ze sčítačů potvrzují výjimečnost turistického roku 2020

Nejčtenější články

02.03.: Všímavý semilský hasič uspíšil záchranu zraněné sousedky
01.03.: ORP Turnov dostala výjimku z omezení pohybu osob
01.03.: Policisté kontrolovali mezi Turnovem a Svijany dálniční známky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT