Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

28.08.2014 20:31:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Malá Skála,Turnov

Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

Aktualizováno: Policie České republiky žádá o pomoc při zjištění totožnosti mrtvého muže sraženého nedávno vlakem. Událost se stala ve čtvrtek 21. srpna 2014 před 21. hodinou, kdy jej vlaková souprava srazila, protože se pohyboval v kolejišti před tunelem na úseku Malá Skála-Turnov.

Policisté oznámili, že se jim již podařilo 8. září určit totožnost zemřelého, který byl v srpnu sražen vlakem v Rakousích na trati z Malé Skály do Turnova. Celý článek zde

„Došlo ke střetu, při kterém utrpěl muž zranění neslučitelné se životem. U muže nebyl nalezen žádný doklad totožnosti ani jiná věc, podle které by se dala osoba ztotožnit," vysvětlil, proč žádají o pomoc veřejnost policejní mluvčí Petr Kmínek.

Popis osoby: muž ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy, vysoký 183 centimetrů, krátké hnědé vlasy a pěstěný vous lemující bradu bez kníru, hnědé oči. Byl oblečen do černé mikiny s kapucí vpředu na zip značky Quicksilver, červeného trika s krátkým rukávem v předu s modrým kruhovým potiskem, kostkovaných trenýrek a černých kalhot značky Horseleathers s textilním černobílým páskem s černou přezkou, na nohou měl černošedé ponožky a béžovou sportovní obuv značky Osiris. Fotografii obličeje muže si můžete rozkliknout pod článkem!

„Vzhledem k tomu, že se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit totožnost zemřelého, prosíme občany, kteří muže poznali, nebo mají informace, které by mohly vést ke zjištění jeho totožnosti, aby kontaktovali nejbližší služebnu Policie České republiky, nebo volali na bezplatnou linku 158," upřesnil Petr Kmínek.

Sražení osob vlakem není zase až tak výjimečné, ale většinou není problém s identifikací. Naposledy došlo v Pojizeří k úmrtí někoho při střetu s vlakem 24. června 2014 v Martinicích, kdy chtěl tento muž zřejmě spáchat sebevraždu.

V příloze se nacházela fotografie sraženého muže, která byla potřebná k jeho identifikaci. Vzhledem k jeho ztotožnění 8. září byla na žádost rodiny s ohledem k pozůstalým z článku odstraněna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sněžka si vybrala svou daň. Při seskoku z ní se zabil český basejumper
Policie pátrá po Petru Královi z Liberce, naposledy se asi ozval z Vlastibořic
Na hladině jablonecké přehrady plavalo mrtvé tělo zatím neznámého muže
Pomozte najít Marii Petrovou z Jablonce
Muž skočil v Martinicích pod vlak, záchranáři už mu nedokázali pomoci

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Turnovské prameny Boží voda a Valdštejn jsou pitné

Odbor životního prostředí informoval o pravidelné kontrole pramenů vody na území města Turnova. Pramen Valdštejn je pitný a taktéž pramen Boží voda! Prameny vody byly podrobeny pravidelnému laboratornímu přezkoumání kvality dne 17. 7. 2018. Splněny byly všechny hygienické limity požadované vyhláškou Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Jablonecký bazén se po rekonstrukci otevře 1. srpna

Stavební práce ve vnitřku jabloneckého bazénu se chýlí ke konci. Bazén se návštěvníkům opět otevře 1. srpna. Nová je střecha, zasklená terasa v bazénové hale i dvě kabiny v sauně. To, co není na první pohled vidět, ale návštěvník také ocení, jsou vyhřívané lavice nebo sádrokartonové podhledy v bazénové hale. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalista Petrlák jde z Turnova zkusit ČFL do Dobrovice
Liberecká průmyslovka začlení do výuky roboty
V Jilemnici zazpívá Lucie Bílá
Kouzlo lidových chaloupek v Rokytnici najdete v muzeu Starý Kravín
Královéhradecký kraj nejlepší Místo pro život 2018! Liberecký kraj šestý

Nejčtenější články

20.07.: Policie pátrá po řidiči, který řídil auto po I/35 u Jeřmanic v protisměru
21.07.: Hrad Valdštejn představují na pohlednicích z první republiky
20.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 20. až 22. července

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT