Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

28.08.2014 20:31:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Malá Skála,Turnov

Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

Aktualizováno: Policie České republiky žádá o pomoc při zjištění totožnosti mrtvého muže sraženého nedávno vlakem. Událost se stala ve čtvrtek 21. srpna 2014 před 21. hodinou, kdy jej vlaková souprava srazila, protože se pohyboval v kolejišti před tunelem na úseku Malá Skála-Turnov.

Policisté oznámili, že se jim již podařilo 8. září určit totožnost zemřelého, který byl v srpnu sražen vlakem v Rakousích na trati z Malé Skály do Turnova. Celý článek zde

„Došlo ke střetu, při kterém utrpěl muž zranění neslučitelné se životem. U muže nebyl nalezen žádný doklad totožnosti ani jiná věc, podle které by se dala osoba ztotožnit," vysvětlil, proč žádají o pomoc veřejnost policejní mluvčí Petr Kmínek.

Popis osoby: muž ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy, vysoký 183 centimetrů, krátké hnědé vlasy a pěstěný vous lemující bradu bez kníru, hnědé oči. Byl oblečen do černé mikiny s kapucí vpředu na zip značky Quicksilver, červeného trika s krátkým rukávem v předu s modrým kruhovým potiskem, kostkovaných trenýrek a černých kalhot značky Horseleathers s textilním černobílým páskem s černou přezkou, na nohou měl černošedé ponožky a béžovou sportovní obuv značky Osiris. Fotografii obličeje muže si můžete rozkliknout pod článkem!

„Vzhledem k tomu, že se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit totožnost zemřelého, prosíme občany, kteří muže poznali, nebo mají informace, které by mohly vést ke zjištění jeho totožnosti, aby kontaktovali nejbližší služebnu Policie České republiky, nebo volali na bezplatnou linku 158," upřesnil Petr Kmínek.

Sražení osob vlakem není zase až tak výjimečné, ale většinou není problém s identifikací. Naposledy došlo v Pojizeří k úmrtí někoho při střetu s vlakem 24. června 2014 v Martinicích, kdy chtěl tento muž zřejmě spáchat sebevraždu.

V příloze se nacházela fotografie sraženého muže, která byla potřebná k jeho identifikaci. Vzhledem k jeho ztotožnění 8. září byla na žádost rodiny s ohledem k pozůstalým z článku odstraněna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sněžka si vybrala svou daň. Při seskoku z ní se zabil český basejumper
Policie pátrá po Petru Královi z Liberce, naposledy se asi ozval z Vlastibořic
Na hladině jablonecké přehrady plavalo mrtvé tělo zatím neznámého muže
Pomozte najít Marii Petrovou z Jablonce
Muž skočil v Martinicích pod vlak, záchranáři už mu nedokázali pomoci

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka sjezdu v Ohrazenicích

Z důvodu výstavby protihlukové stěny v Ohrazenicích dojde v pondělí 15. října k částečné uzavírce provozu na silnici I/35 (km cca 42,00) a na silnici I/10 (sjezdové větve na silnici I/35 ve směru na Liberec). A dále k úplné uzavírce odbočovacího pruhu na Ohrazenice ze silnice I/10 ve směru na Turnov. Doba trvání úplné uzavírky je plánována do 30. 11. 2018, částečná uzavírka do 18. 12. 2018. Z důvodu uzavírky sjezdu v Ohrazenicích dojde k výlukám pravidelných autobusových linek 340, 350, 530 a 550. V obci Paceřice bude pro dopravu ve směru do Turnova zřízena provizorní zastávka Paceřice, obec.

Jablonec nad Nisou bude řídit nová trojkoalice

Necelý týden po komunálních volbách podepsali ve čtvrtek 11. října zástupci hnutí ANO, České pirátské strany a politického uskupení Společně pro Jablonec za podpory dalšího zvoleného zastupitele koaliční smlouvu. Dohromady budou mít v třicetičlenném Zastupitelstvu statutárního města Jablonec nad Nisou sedmnáct zastupitelů. Novým primátorem Jablonce bude dle smlouvy předseda místní organizace a lídr kandidátky hnutí ANO Milan Kroupa. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj koupí do sanitek nové defibrilátory a transportní ventilátory
Fotbalisté Přepeř dokázali otočit zápas v Kolíně
Konečné pořadí turné na kolečkových lyžích po finále v Lázních Bělohrad
Týden náhradního rodičovství bude opět informovat o pěstounské péči
U Raspenavy hoří les, zasahuje 16 jednotek hasičů i vrtulník

Nejčtenější články

14.10.: FOTO: Filmem Všechno bude otevřeli zrekonstruované lomnické kino
14.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
13.10.: Jaroslav Zeman obhájil post senátora za Jablonecko a Semilsko

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT