Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

28.08.2014 20:31:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Malá Skála,Turnov

Policisté žádají o pomoc při identifikaci muže sraženého vlakem

Aktualizováno: Policie České republiky žádá o pomoc při zjištění totožnosti mrtvého muže sraženého nedávno vlakem. Událost se stala ve čtvrtek 21. srpna 2014 před 21. hodinou, kdy jej vlaková souprava srazila, protože se pohyboval v kolejišti před tunelem na úseku Malá Skála-Turnov.

Policisté oznámili, že se jim již podařilo 8. září určit totožnost zemřelého, který byl v srpnu sražen vlakem v Rakousích na trati z Malé Skály do Turnova. Celý článek zde

„Došlo ke střetu, při kterém utrpěl muž zranění neslučitelné se životem. U muže nebyl nalezen žádný doklad totožnosti ani jiná věc, podle které by se dala osoba ztotožnit," vysvětlil, proč žádají o pomoc veřejnost policejní mluvčí Petr Kmínek.

Popis osoby: muž ve věku 20 až 30 let, štíhlé postavy, vysoký 183 centimetrů, krátké hnědé vlasy a pěstěný vous lemující bradu bez kníru, hnědé oči. Byl oblečen do černé mikiny s kapucí vpředu na zip značky Quicksilver, červeného trika s krátkým rukávem v předu s modrým kruhovým potiskem, kostkovaných trenýrek a černých kalhot značky Horseleathers s textilním černobílým páskem s černou přezkou, na nohou měl černošedé ponožky a béžovou sportovní obuv značky Osiris. Fotografii obličeje muže si můžete rozkliknout pod článkem!

„Vzhledem k tomu, že se dosavadním šetřením nepodařilo zjistit totožnost zemřelého, prosíme občany, kteří muže poznali, nebo mají informace, které by mohly vést ke zjištění jeho totožnosti, aby kontaktovali nejbližší služebnu Policie České republiky, nebo volali na bezplatnou linku 158," upřesnil Petr Kmínek.

Sražení osob vlakem není zase až tak výjimečné, ale většinou není problém s identifikací. Naposledy došlo v Pojizeří k úmrtí někoho při střetu s vlakem 24. června 2014 v Martinicích, kdy chtěl tento muž zřejmě spáchat sebevraždu.

V příloze se nacházela fotografie sraženého muže, která byla potřebná k jeho identifikaci. Vzhledem k jeho ztotožnění 8. září byla na žádost rodiny s ohledem k pozůstalým z článku odstraněna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sněžka si vybrala svou daň. Při seskoku z ní se zabil český basejumper
Policie pátrá po Petru Královi z Liberce, naposledy se asi ozval z Vlastibořic
Na hladině jablonecké přehrady plavalo mrtvé tělo zatím neznámého muže
Pomozte najít Marii Petrovou z Jablonce
Muž skočil v Martinicích pod vlak, záchranáři už mu nedokázali pomoci

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V turnovské Náruči získáte více informací o pěstounské péči

V úterý 23. ledna 2018 od 15 do 17 hodin pořádá Centrum pro rodinu Náruč nezávazné informační setkání na téma pěstounská péče. V prostorách organizace ve Skálově ulici, č. p. 540, Turnov se mohou zájemci dozvědět komplexní informace nejen o pěstounské péči, ale také o celém sytému náhradní rodinné péče. Jedná se o akci pořádanou v rámci celokrajské kampaně na podporu náhradního rodičovství s názvem Mít domov a rodinu: Samozřejmost nebo vzácnost? Více podrobností o Centru pro rodinu Náruč

Turnovské prameny jsou pitné

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje o výsledcích kontroly kvality pramenů vody v turnovských studánkách. Prameny vody byly dne 16. ledna 2018 podrobeny pravidelné kontrole s hodnocením všech hygienických limitů požadovaných vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. Pramen pod Valdštejnem dlouhodobě vyhovuje všem stanoveným limitům a je i nadále pitný. Výsledky pramene Boží voda jsou druhý měsíc dle všech hygienických limitů a je i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hokejové derby těsně vyhrál Turnov, Lomnice pak doma podlehla Slavoji
Fotografka Lea Jenčová: Pro mě je kalendář každoroční odměna
Podmořský svět a Albánii představí Radek Bohuňovský
Obce a Liberecký kraj volají po navýšení odměn členům volební komise
Přehled hokejových výsledků od 19. do 21. ledna

Nejčtenější články

21.01.: S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku
21.01.: Lomnické středoškolačky se vydaly na pracovní exkurzi do Polska
22.01.: Liberecký psovod vypátral ztraceného zraněného muže

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT