Policisté zadrželi 33letého muže, který surově zbil svou družku

15.11.2017 20:17:01 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Pojizeří

Policisté zadrželi 33letého muže, který surově zbil svou družku

Policisté zasahovali v sobotu nad ránem v jednom bytě v Pojizeří proti 33letému muži, který do krve zbil svoji družku. Tu noc ji nejprve urážel a ponižoval, ale to jeho ego neuspokojilo. Ačkoliv se jeho slovním útokům nijak nebránila, napadl ji později několika údery pěstí do obličeje a hlavy. Potom jí ani nedovolil, aby si zavolala Zdravotnickou záchrannou službu a nechal ji v bolestech trpět doma.

„Pomoc žena nakonec kontaktovala tajně. Přivolaní policisté agresora zadrželi na místě činu. Zraněnou oznamovatelku pak převezli k ošetření zdravotníci Zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Jilemnici. Lékař u ní diagnostikoval dvojitou zlomeninu čelisti, kromě tohoto zranění měla tržnou ránu na hlavě, modřiny v obličeji a vyražený zub," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Poté, co vyšetřovatel obvinil muže z přečinů ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a týrání osoby žijící ve společném obydlí, podal státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Obviněný byl totiž nedávno pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody pro přečin nebezpečné vyhrožování a vyšetřování ukázalo, že svou družku neztloukl poprvé.

„V průběhu jejich několikaměsíčního soužití žena od něj snášela nejen psychický teror, ale také rány pěstí. Nikdy si ale o pomoc nikomu neřekla, naopak své trápení skrývala i před svými nejbližšími. Teprve poslední incident ji přiměl k tomu, aby svou situaci konečně začala řešit. Je politováníhodné, že na chování svého partnera neupozornila dříve ještě před tím, než vše došlo tak daleko," dodala policejní mluvčí.

Policisté rovněž násilníka vykázali z bytu oznamovatelky pro případ, že by na něj soud vyšetřovací vazbu neuvalil. Pokud tedy neskončí ve vazbě, nesmí se na základě vykázání do místa bydliště své oběti vrátit 10 dnů a toto opatření pak může soud v občansko právním řízení na potřebnou dobu ještě prodloužit. Více informací o možnostech pomoci obětem domácího násilí naleznete v následujícím odkazu na stránky Intervenčního centra v Liberci: http://intervencni-centrum.cipslk.cz/

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Agresivní muž, který v centru Semil napadl šest lidí, už je ve vazbě
Turnovský večírek skončil žárlivou scénou a útokem tyčí
Mladík pod vlivem drog rozbil v Jilemnici pěstí sklo dveří auta

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů, provedených koncem června 2020 pramen pod Valdštejnem vyhovuje, ale pramen Boží vody nevyhovuje parametrům pro pitnou vodu.

Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu

Štěpánek trefil pro Jablonec EvropuSouboj o konečné čtvrté místo ve Fortuna:lize nakonec vyšel lépe Jablonci, kterému stačila remíza s Baníkem, zatímco Liberec prohrál v Plzni. Remízový gól vstřelil za Jablonec obránce Štěpánek, pro nějž to byl první ligový gól. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči upozorňují na prázdninová rizika
Hrad Valdštejn si připomíná rod Valdštejnů
Parní vlaky o prázdninách opět vyjíždí na koleje v Českém ráji
Bezpečná a zdravá cykloturistika s projektem Na kole jen s přilbou
Po oteplení zřejmě přijdou bouřky, někde i s kroupami

Nejčtenější články

09.07.: Libereckým krajem projede o víkendu Rally Bohemia
08.07.: HZS Libereckého kraje převzal nové cisterny, testují barevné provedení
09.07.: Liberecký kraj posílil turistické vlaky z Liberce a Turnova na Malou Skálu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT