Policisté ze Semil bronzoví na krajském turnaji v tenisové čtyřhře

11.09.2015 17:14:05 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Policisté ze Semil bronzoví na krajském turnaji v tenisové čtyřhře

V areálu TK Start v Krásné Studánce se v úterý 8. září konal 2. ročník přeboru Krajského ředitelství policie Libereckého kraje v tenisové čtyřhře. Třetí místo získala dvojice ze Semil - Lubomír Kiša a Štěpán Zonyga.

Celý turnaj zahájil hlavní rozhodčí vedoucí Odboru cizinecké policie Libereckého kraje Petr Jakubec, který přivítal všech 18 zúčastněných dvojic a popřál jim hodně úspěchů v tenisovém zápolení. ze čtyř základních skupin postupovaly vždy dvě dvojice do dalšího kola. Mezi zúčastněnými byly zastoupeny různé útvary a oddělení - Obvodní oddělení, Oddělení cizinecké policie, Služba kriminální policie a vyšetřování, Dopravní inspektorát, Oddělení tisku a prevence, ale také i bývalí policisté. Na správný průběh turnaje a sportovní chování dohlížel hlavní rozhodčí Petr Jakubec společně se svým asistentem Jaroslavem Čermákem.

„Sportovcům přálo celý den pěkné slunečné, i když nyní již trošku podzimní, počasí. Nechyběla skvělá nálada a sportovní duch. Výkony hráčů ukazovaly, že úroveň hry každým rokem stoupá. Všichni zúčastnění bojovali ze všech sil do poslední chvíle o nejlepší umístění. Vyhrát však mohla pouze jedna dvojice," uvedla krajská tisková mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová.

Loňská vítězná dvojice David Havel a Lubomír Kiša sïce své prvenství v tomto roce neobhájila, ale jeden z loňských vítězů Lubomír Kiša obsadil třetí příčku, za což mu patří právem obdiv.

Medailisté:
1. místo - Jan Kolář (Oddělení informačních a komunikačních technologií KŘP Liberec) a Josef Čihák (zástupce vedoucího Obvodního oddělení Liberec - Vesec)
2. místo - Rudolf Výborný a Tomáš Kočárník
3. místo - Lubomír Kiša (OOK KŘP Semily) a Štěpán Zonyga

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT