Pomozte při pátrání po ztracené 49 leté ženě z Karlovic

30.11.2018 10:16:33 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Pomozte při pátrání po ztracené 49 leté ženě z Karlovic

Aktualizace - paní se už našla! Semilští policisté pátrají po pohřešované 49leté ženě z Karlovic - Roudného, která byla naposledy spatřena v blízkosti svého bydliště ve středu 28. listopadu kolem 17 hodin. Od té doby ji její rodina neviděla.

 

Aktualizace ze dne 30. 11. 2018:

Policisté odvolali pátrání po pohřešované ženě, kterou v pátek 30. listopadu ráno krátce před šestou hodinou vypátrali v pořádku před místem jejího bydliště.

Pohřešování Ivany Kvapilové oznámila 28. 11. 2018 krátce před 21. hodinou její dcera na linku 158. „Naposledy dcera svoji pohřešovanou matku viděla kolem 17 hodin cca 200 - 300 metrů od domu místa bydliště v obci Karlovice - Roudný. Pohřešovaná žena by mohla mít i sebevražedné sklony. Mobilní telefon, doklad a finanční hotovost u sebe nemá," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Policisté ihned po oznámení zrealizovali pátrací akci, do které byl zapojen policejní psovod se služebním psem i vrtulník Letecké služby Policie ČR. „Propátráno bylo blízké i širší okolí místa bydliště pohřešované. Dále provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních. Během noční pátrací akce nebyla pohřešovaná nalezena a nebyly ani zjištěny nové poznatky k jejímu případnému výskytu či pohybu. Z tohoto důvodu bude pátrací akce pokračovat, a to mimo jiného i ve spolupráci s kynologickou pátrací stanicí Hasičského záchranného sboru a psovodů z Hejnic," doplnila policejní mluvčí.

Popis pohřešované ženy: Zdánlivé stáří 50 - 55 let, vysoká 170 cm, střední postavy, prošedivělé hnědé vlasy po ramena. Oblečení: modré tepláky, přes sebe přehozené dvě deky - modrou a béžovou, na nohou pantofle.

„Veškeré poznatky k pohybu či výskytu pohřešované ženy sdělte osobně na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158," dodala Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie dopadla muže, který měl přepadnout prodejnu v Libštátě
Hledá se ztracený Ben z Chuchelny
Lupiče, který přepadl v Lomnici 52 letou ženu, pomohli vypátrat občané
Zadlužený kominík připravil své klienty o 40 tisíc korun
Pomozte při pátrání po 17leté dívce z Liberce

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Čištění kanalizace omezí parkování v ulici Antonína Dvořáka v Turnově

Severočeské vodovody a kanalizace budou v pondělí 15. července čistit kanalizaci. Kvůli práci nebude možné parkování v ulici Antonína Dvořáka. „Již ve čtvrtek byly v ulici Antonína Dvořáka umístěny dopravní značky zakazující stání vozidel v čase od 6:00 do 15:00 hodin," přiblížil vedoucí odboru dopravy Pavel Vaňátko. Doplnil, že práce spočívá v prohlídce kanalizačního potrubí kamerou a poté proběhne následné čištění. Zákazové značení je umístěno v parkovacích zálivech od radnice, kolem lékárny a dál.

V jablonecké nemocnici zahajují stavbu propojovacích chodeb

Od pátku 12. července na zhruba čtyři týdny ovlivní vnitřní provoz jablonecké nemocnice bourací a stavební práce související s výstavbou dvou propojovacích chodeb do nového pavilonu. Jedna chodba povede ze stávající urologické ambulance v přízemí, druhá z prostor vedle chirurgického JIP v prvním patře. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turnovská ZŠ Žižkova je v obležení stavebních firem
Obrazem: Závod veteránů Okolo Elišky 2019
Arakain uvidíte ve spojení s Lucií Bílou v Sedmihorkách
Krkonoše zůstávají otevřené! Ministr vyjednal s Krakonošem ještě šanci
Výstavu Český ráj všemi smysly doplňují fotografie Pavly Bičíkové

Nejčtenější články

15.07.: Krakonoši došla trpělivost s lidskými odpadky! Od 1. srpna uzavře hory
15.07.: Při nehodě čtyř aut v Krásné Studánce zemřel jeden člověk
14.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT