Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

26.08.2013 09:06:25 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

Šestá sobota v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou je tady! Stejně jako předešlé i tato sobota bude něčím výjimečná, tentokrát díky metalové kapele Arakain, která zazní na „suti" v Rotextile areálu ve 20 hodin. Dále zahraje revival Alanis Morissette a na děti čeká Divadlo pohádek s Příhodami včelích medvídků.

Arakain má za sebou 31 let nepřetržitého fungování, úspěšné oslavy svého loňského 30. výročí, turné s Lucií Bílou, vyprodané koncerty, desítky vydaných nosičů a odehraných koncertů a festivalů u nás i v zahraničí. Zpěvák Honza Toužimský na místě během koncertu vylosuje šťastného výherce apartmánu v Rokytnici nad Jizerou.

V 18 hodin vystoupí hudební skupina Alanis Morissette revival, která je prvním revivalem Alanis v Evropě. Kapela vznikla koncem roku 2011 a díky skvělé zpěvačce Lucii Bakešové je opravdu věrnou kopií této kanadské zpěvačky a někteří lidé dokonce prohlásili, že je od originálu k nerozeznání.

Organizátoři hudebního léta nezapomněli ani na ty nejvděčnější návštěvníky - děti. Přijede Divadlo pohádek s Příhody včelích medvídků. Humorné a napínavé příhody dvou malých čmeláčků, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Pohádka je provázena milými a rytmickými písničkami Petra Skoumala s texty Zdeňka Svěráka. Představení je od 16 hodin uváděno v nastudování Divadla Krapet. Nebudou chybět i atrakce pro děti, jako mega trampolína či skákací hrad.

Další neméně zajímavé kulturní aktivity na využití volného času připravují pořadatelé od září 2013 do března 2014 v jídelně Rotextile. Kompletní přehled plánovaných koncertů a zábav bude pro inspiraci nebo jako pozvání pro domácí i hosty k dispozici na internetové stránce www.rotextile.cz. Pro začátek prozradíme, že přijede Lucie Bílá či kapela Parade Marche a v září přijede radio Beat a proběhne v jídelně Rocková pípa radia Beat.

Časový harmonogram na sobotu 31. 8. 2013:
16.00 Příhody včelích medvídků
18.00 Alanis Morissette revival
20.00 Arakain

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 200 Kč, na místě za 300 Kč, děti do 150 cm mají vstup zdarma! www.rotextile-vstupenky.cz

Soutěže

Organizátoři šesté soboty v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou věnovali našim čtenářům 31 lístků. Každý výherce tentokrát obdrží jeden lístek. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Článek a  fotogalerie z proběhlého koncertu:

FOTO: Arakain skvělým vystoupením uzavřel letní koncerty v Rokytnici

Související články: 

FOTO: Arakain zahrál v rámci podzimního turné v Bozkově

FOTO: Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Martina Chodúra

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
Zdatné běžce prověří Maloskalský půlmaraton
Na frézování čeká další úsek turnovské silnice
Turistické trháky v Libereckém kraji: zoologická zahrada a iQLandia
Liberecký kraj při koupi akcií autodopravce nepochybil, potvrdil soud

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
27.05.: Divadelníci ze Slané se chystají na návrat
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT