Přepeře rozstřílely 8:0 rezervu Mšena

29.03.2016 10:14:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře vstupovaly na semilském stadionu do zápasu s rezervou Mšena v roli favorita, a potvrzovaly to již od začátku. Nakonec soupeři nastřílely osm gólů a potvrdily pozici na čele tabulky I.B třídy západ.

Přepeře - Mšeno B 8:0 (3:0)

V 8. minutě unikl Císař po levé straně a jeho střelu vyrazil brankář nohou na roh. Ve 24. minutě zahrával Peškar rohový kop a uzdravený kapitán Kupka hlavičkoval zcela sám přesně do levého horního růžku - 1:0. Ve 27. minutě vysunul Peškar Tokana, který běžel zcela sám na brankáře hostů Braniše, ale ten ho vychytal. Ve 35. minutě se hosté osmělili a po rychlém protiútoku po pravé straně stříleli těsně vedle. Ve 40. minutě sehráli hezkou kombinaci na levé straně domácí Hurt s Císařem, ten obešel obránce a předložil míč před prázdnou branku Pěničkovi, který nezaváhal - 2:0. O tři minuty později našel dlouhým balonem Hrmo Tokana, který svůj druhý samostatný nájezd na brankáře již proměnil, a bylo to 3:0.

Ve druhém poločase hráči Přepeř předvedli raketový nástup a již po 25 sekundách skórovali. Hurt našel na zadní tyči Trče, který uvolnil Tokana, a ten nadvakrát překonal brankáře 4:0. V 52. minutě si akci po levé straně zopakoval Hurt, odcentroval přesně na Trče,k terý hlavou zavěsil - 5:0.V 55. minutě si Peškar vychutnal hostujícího brankáře, když z rohu velkého vápna poslal přesný lob na zadní tyč 6:0. V 64. minutě odcentroval z pravé strany T. Horák, míč si na penaltě zpracoval Pěnička a uklidil ho do sítě - 7:0. V 82. minutě přesný Vrabcův výkop zpracoval Pěnička, který předvedl pěkný slalom přes tři hráče a trefil levou šibenici - 8:0.V 85. minutě vystřelil technicky z 20 metrů Hrmo a míč skončil na břevně. V 87. minutě unikl po pravé straně O. Horák, odcentroval a Císař z malého vápna trefil další břevno.

„Odehráli jsme v celku slušný zápas, projevila se naše větší zkušenost a herní vyzrálost," dodal trenér Přepeř Miroslav Kvapil.

Branky: 40., 64., 82. Pěnička, 43., 46. Tokan, 24. Kupka, 52. Trč, 55. Peškar. Rozhodčí: Rympler - Bukvička, Honců, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Přepeře: Vrabec - Kubáček (37. Baudys), Kupka, Hrmo, Hurt - Trč (55. T. Horák), O. Horák, Peškar, Císař - Tokan (75. Kvapil), Pěnička.