Přepeře v přípravě vyzvou Slovan Liberec a starou gardu Slavie

29.07.2019 21:51:41 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře v přípravě vyzvou Slovan Liberec a starou gardu Slavie

Fotbalisté FK Přepeře, kteří budou hrát v příští sezoně ČFL, se už pilně připravují na sezonu a v příštích dnech je čekají zajímavé přípravné zápasy - v úterý 30. července přijede do Přepeř FC Slovan Liberec a v sobotu 3. srpna SK Slavia Praha - tým veteránů nad 35 let, obě utkání začínají v RTW areně v 17 hodin.

Novými tvářemi Přepeř jsou čtyři hráči - záložník či útočník Marek Volf, obránce či záložník Pavel Tvaroha, když oba přichází z Dobrovice, třetí novou tváří je záložník Honza Díl, který přichází z týmu FK Jablonec a čtvrtou tváří je obránce Vojtěch Venc, který přichází ze Slovanu Liberec (jako hráč Admiry Praha).

Skončil brankář Filip Majer, a po celkem pěti letech záložník Pavel Bína. Již dříve oznámili odchod Jiří Schubert a Karel Vrabec.

Složení nového realizačního týmu FK Přepeře: Trenér: Jiří Zachariáš. Asistent trenéra: Jan Bednář. Trenér brankářů: Dušan Kotlár. Masér: Rudolf Gergel. Kustod: Darek Bogdány. Kustod 2: Martin Kvapil. Vedoucí mužstva: Miroslav Kvapil.

Dosavadní příprava:

FK Přepeře - SK Zápy 2:3
Branka: Kirchbauer, Kvesic. Sestava Přepeř: Hyka, V. Novotný, Nesvadba, Sejdic, Tvaroha, Kirchbauer, Jarosz, Opletal, Kvesic, Díl, Synek. Střídali: M. Kvesic, Vébr, P. Novotný, Michal Sedláček, Vlach, Kumprecht, Vaníček.

SK Stap Tratec Vilémov - FK Přepeře 1:3
Branky: Jakub Synek 2, Martin Ježek. Sestava Přepeř: Kumprecht, V. Novotný, Venc, Kvesič, Horáček, Díl, Vlach, Chocholatý, Elbel, P. Novotný P., Synek. Střídali: M. Sejdic, Tokan, Trč, Ježek.

Sobotnímu utkání se starou gardou Slavie předchází od 9 hodin turnaj přípravek O pohár starosty města Přepeře. Samotné utkání se hraje od 17 hodin, v plánu je i dražba dresů Tomáše Rosického a Tomáše Součka s podpisy hráčů AC Sparta Praha a SK Slavie Praha pro Vanesku. Od 20 hodin následuje vystoupení skupiny Starwalk.

Kam za sportem a zábavou o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Fotbalisté Přepeř budou hrát v příští sezoně třetí nejvyšší ligu
Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?
Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
Přepeře vydřenou výhrou ve Slatiňanech získaly v divizi druhé místo
FOTO: S domácími diváky se Přepeře rozloučily osmi góly Horkám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Eurokomisařka Věra Jourová besedovala v Turnově
Příslušníci jordánských ozbrojených cvičili u hasičů v Liberci a Jablonci
Proti vedoucímu Chomutovu získal Dalmach první výhru v sezoně
Hasiči vyjížděli k požáru garáže v Liberci
Slánští ochotníci zvou na premiéru hry Tchýně na zabití

Nejčtenější články

15.10.: K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT