Přepeře v přípravě vyzvou Slovan Liberec a starou gardu Slavie

29.07.2019 21:51:41 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře v přípravě vyzvou Slovan Liberec a starou gardu Slavie

Fotbalisté FK Přepeře, kteří budou hrát v příští sezoně ČFL, se už pilně připravují na sezonu a v příštích dnech je čekají zajímavé přípravné zápasy - v úterý 30. července přijede do Přepeř FC Slovan Liberec a v sobotu 3. srpna SK Slavia Praha - tým veteránů nad 35 let, obě utkání začínají v RTW areně v 17 hodin.

Novými tvářemi Přepeř jsou čtyři hráči - záložník či útočník Marek Volf, obránce či záložník Pavel Tvaroha, když oba přichází z Dobrovice, třetí novou tváří je záložník Honza Díl, který přichází z týmu FK Jablonec a čtvrtou tváří je obránce Vojtěch Venc, který přichází ze Slovanu Liberec (jako hráč Admiry Praha).

Skončil brankář Filip Majer, a po celkem pěti letech záložník Pavel Bína. Již dříve oznámili odchod Jiří Schubert a Karel Vrabec.

Složení nového realizačního týmu FK Přepeře: Trenér: Jiří Zachariáš. Asistent trenéra: Jan Bednář. Trenér brankářů: Dušan Kotlár. Masér: Rudolf Gergel. Kustod: Darek Bogdány. Kustod 2: Martin Kvapil. Vedoucí mužstva: Miroslav Kvapil.

Dosavadní příprava:

FK Přepeře - SK Zápy 2:3
Branka: Kirchbauer, Kvesic. Sestava Přepeř: Hyka, V. Novotný, Nesvadba, Sejdic, Tvaroha, Kirchbauer, Jarosz, Opletal, Kvesic, Díl, Synek. Střídali: M. Kvesic, Vébr, P. Novotný, Michal Sedláček, Vlach, Kumprecht, Vaníček.

SK Stap Tratec Vilémov - FK Přepeře 1:3
Branky: Jakub Synek 2, Martin Ježek. Sestava Přepeř: Kumprecht, V. Novotný, Venc, Kvesič, Horáček, Díl, Vlach, Chocholatý, Elbel, P. Novotný P., Synek. Střídali: M. Sejdic, Tokan, Trč, Ježek.

Sobotnímu utkání se starou gardou Slavie předchází od 9 hodin turnaj přípravek O pohár starosty města Přepeře. Samotné utkání se hraje od 17 hodin, v plánu je i dražba dresů Tomáše Rosického a Tomáše Součka s podpisy hráčů AC Sparta Praha a SK Slavie Praha pro Vanesku. Od 20 hodin následuje vystoupení skupiny Starwalk.

Kam za sportem a zábavou o aktuálním víkendu

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Fotbalisté Přepeř budou hrát v příští sezoně třetí nejvyšší ligu
Škatulata aneb Jaké bude složení fotbalových soutěží?
Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
Přepeře vydřenou výhrou ve Slatiňanech získaly v divizi druhé místo
FOTO: S domácími diváky se Přepeře rozloučily osmi góly Horkám

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
28.05.: Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT