Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

30.01.2020 18:39:22 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

U příležitosti 20 let působení HZS ČR se ve středu 29. ledna konal zahajovací koncert Hudby Hradní stráže a Policie. Při této příležitosti byl řediteli Nadace policistů a hasičů Vladimíru Šuterovi předán výtěžek z prodeje nadačního kalendáře Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, a to formou šeku na 142 750 korun. Ten mu společně předali ředitel HZS LK Luděk Prudil, Michaela Derflová a fotograf a grafik celého kalendáře Pavel Havel.

„Celá společenská událost se uskutečnila v krásných prostorách Betlémské kaple v Praze za účasti významných hostů, mezi kterými byli ministryně financí Alena Schillerová, generální ředitel HZS ČR Drahoslav Ryba, jeho Eminence Dominik kardinál Duka, Prezident HaZZ Slovenské republiky Pavol Nereča. Za Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje byli přítomni ředitel HZS LK Luděk Prudil a patronka kalendáře Michaela Derflová (KOPIS)," uvedla tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Lucie Hložková.

Předání šeku nadačního kalendáře HZS Libereckého kraje<br />Autor: HZS České republiky Nadační kalendář HZS Libereckého kraje byl vytvořen v limitované edici 500 kusů a bylo možné ho získat na různých společenských i sportovních akcích po celé České republice (například na Mistrovství ČR v požárním sportu v Ústí nad Labem, na Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA v Plzni, na Krajské soutěži ve vyprošťování v Jablonci nad Nisou, Memoriálu JUDr. Františka Kohouta v Praze, MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování v Olomouci). Minimální hodnota příspěvku (daru) pro získání Nadačního kalendáře činila 290 Kč.

„Částka ve výši 142 750 Kč, která byla vybrána, je určena nadaci, jejímž cílem je pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby nebo v přímé souvislosti s ní a také policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby," prozradila Lucie Hložková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

HZS Libereckého kraje vydává nadační kalendář 2020

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zdatné běžce prověří Maloskalský půlmaraton
Na frézování čeká další úsek turnovské silnice
Turistické trháky v Libereckém kraji: zoologická zahrada a iQLandia
Liberecký kraj při koupi akcií autodopravce nepochybil, potvrdil soud
Díky úpravě sazby DPH se malinko sníží ceny vodného a stočného

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
26.05.: Na Vyskři už připravují 14. ročník cyklozávodu Vyskeřský handicap
26.05.: Hra na varhany i výstava moderního skla. Taková bude Noc kostelů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT