Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

30.01.2020 18:39:22 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

U příležitosti 20 let působení HZS ČR se ve středu 29. ledna konal zahajovací koncert Hudby Hradní stráže a Policie. Při této příležitosti byl řediteli Nadace policistů a hasičů Vladimíru Šuterovi předán výtěžek z prodeje nadačního kalendáře Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, a to formou šeku na 142 750 korun. Ten mu společně předali ředitel HZS LK Luděk Prudil, Michaela Derflová a fotograf a grafik celého kalendáře Pavel Havel.

„Celá společenská událost se uskutečnila v krásných prostorách Betlémské kaple v Praze za účasti významných hostů, mezi kterými byli ministryně financí Alena Schillerová, generální ředitel HZS ČR Drahoslav Ryba, jeho Eminence Dominik kardinál Duka, Prezident HaZZ Slovenské republiky Pavol Nereča. Za Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje byli přítomni ředitel HZS LK Luděk Prudil a patronka kalendáře Michaela Derflová (KOPIS)," uvedla tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Lucie Hložková.

Předání šeku nadačního kalendáře HZS Libereckého kraje<br />Autor: HZS České republiky Nadační kalendář HZS Libereckého kraje byl vytvořen v limitované edici 500 kusů a bylo možné ho získat na různých společenských i sportovních akcích po celé České republice (například na Mistrovství ČR v požárním sportu v Ústí nad Labem, na Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA v Plzni, na Krajské soutěži ve vyprošťování v Jablonci nad Nisou, Memoriálu JUDr. Františka Kohouta v Praze, MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování v Olomouci). Minimální hodnota příspěvku (daru) pro získání Nadačního kalendáře činila 290 Kč.

„Částka ve výši 142 750 Kč, která byla vybrána, je určena nadaci, jejímž cílem je pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby nebo v přímé souvislosti s ní a také policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby," prozradila Lucie Hložková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

HZS Libereckého kraje vydává nadační kalendář 2020

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavření turnovské knihovny pro veřejnost

Od čtvrtka 22. 10. 2020 je turnovská knihovna včetně všech poboček do odvolání uzavřena dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020. Všechny naplánované akce na první polovinu listopadu se tímto ruší. Vypůjčené dokumenty nám zatím nevracejte. Od 22. 10. 2020 nebudou účtovat sankční poplatky. Knihovna se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje za pochopení.

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Z poslední rozborů vody, provedených 14. října 2020, vyplývá, že pramen Boží voda v Turnově není pitný, naopak pramen pod Valdštejnem zůstává i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie pátrá po totožnosti muže. Odcizil peníze ve směnárně v Liberci
Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky
Linka bezpečí nabízí pomocnou ruku i v době koronaviru
Znaková řeč hluchých lidí aneb ochota ke znakovému jazyku neslyšících
Máte už přezuto na zimní pneumatiky?

Nejčtenější články

22.10.: Informace z MMN obcím a veřejnosti
23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT