Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

30.01.2020 18:39:22 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Při oslavě 20 let HZS předali výtěžek z kalendářů HZS Libereckého kraje

U příležitosti 20 let působení HZS ČR se ve středu 29. ledna konal zahajovací koncert Hudby Hradní stráže a Policie. Při této příležitosti byl řediteli Nadace policistů a hasičů Vladimíru Šuterovi předán výtěžek z prodeje nadačního kalendáře Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje, a to formou šeku na 142 750 korun. Ten mu společně předali ředitel HZS LK Luděk Prudil, Michaela Derflová a fotograf a grafik celého kalendáře Pavel Havel.

„Celá společenská událost se uskutečnila v krásných prostorách Betlémské kaple v Praze za účasti významných hostů, mezi kterými byli ministryně financí Alena Schillerová, generální ředitel HZS ČR Drahoslav Ryba, jeho Eminence Dominik kardinál Duka, Prezident HaZZ Slovenské republiky Pavol Nereča. Za Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje byli přítomni ředitel HZS LK Luděk Prudil a patronka kalendáře Michaela Derflová (KOPIS)," uvedla tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Lucie Hložková.

Předání šeku nadačního kalendáře HZS Libereckého kraje<br />Autor: HZS České republiky Nadační kalendář HZS Libereckého kraje byl vytvořen v limitované edici 500 kusů a bylo možné ho získat na různých společenských i sportovních akcích po celé České republice (například na Mistrovství ČR v požárním sportu v Ústí nad Labem, na Mistrovství HZS ČR v disciplínách TFA v Plzni, na Krajské soutěži ve vyprošťování v Jablonci nad Nisou, Memoriálu JUDr. Františka Kohouta v Praze, MČR jednotek SDH obcí ve vyprošťování v Olomouci). Minimální hodnota příspěvku (daru) pro získání Nadačního kalendáře činila 290 Kč.

„Částka ve výši 142 750 Kč, která byla vybrána, je určena nadaci, jejímž cílem je pomoci zlepšit životní podmínky dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby nebo v přímé souvislosti s ní a také policistům a hasičům těžce tělesně postiženým následkem zranění, utrpěného v přímé souvislosti s výkonem služby," prozradila Lucie Hložková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

HZS Libereckého kraje vydává nadační kalendář 2020

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Beseda Afrika pohledem ochranáře se koná na turnovském gymnáziu

Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá besedu s ředitelem Agentury ochrany přírody a krajiny ČR RNDr. Františkem Pelcem na téma Afrika pohledem ochranáře. Koná se ve středu 19. února na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804, v přízemí od 15 hodin.

Kraj nesouhlasí s uzavírkami při rekonstrukci křižovatky Rádelský mlýn

Kraj nesouhlasí s uzavírkami při rekonstrukci křižovatky Rádelský mlýn Křižovatku Rádelský mlýn čeká od letošního března rozsáhlá rekonstrukce, která by měla trvat minimálně do července roku 2022. Objízdné trasy, stejně jako dobu uzavírky, které navrhuje Ředitelství silnic a dálnic České republiky (ŘSD), kraj odmítá akceptovat. Obává se, že řidiči kamionů si budou zkracovat cestu přes silnice nižších tříd. Termín omezení na silnicích I/35 a I/65 bude navíc v souběhu s dalšími rekonstrukcemi silnic. Více informací na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Chytrým nápadům pro startupy pomůže inkubátor Lipo.ink
FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
Hasiči v Jablonci nad Jizerou připravují maškarní karneval
Velký úspěch turnovských benjamínků na Podještědském poprání
VIDEO: Liberecká záchranka převzala deset nových vozů

Nejčtenější články

15.02.: Seniorka měla nezvyklé přání: setkat se s hercem Janem Kanyzou
16.02.: FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
16.02.: Kluci v akci vařili další díl v Domově důchodců v Rokytnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT