Program jilemnického kina v září

05.09.2020 16:32:01 | Autor: SD Jilm a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Program jilemnického kina v září

Kino 70 Jilemnice nabízí i v září zajímavý program. Můžete vybírat mezi českými novinkami Štěstí je krásná věc, Šarlatán, Princezna zakletá v čase, Bábovky, Krajina ve stínu a Ženská pomsta či americkými hity Mulan, Noví mutanti a Kingsman: První mise.

V případě projekce ve 3D je nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně.

HAVEL

Film Havel míří i do pojizerských kin

Čtvrtek 3. 9. 19.30
Česko - životopisný/drama - 100 min. Vstupné 130 Kč. Podrobnosti o filmu

KŘUPAVÍ MAZLÍČCI

Pátek 4. 9. 17.00
Co byste dělali, kdybyste dostali krabici sušenek ve tvaru zvířátek, které mají kouzelnou moc proměnit vás v jakékoli zvíře?
USA/Španělsko - animovaný/rodinný - dabing - 105 min. Vstupné 130 Kč.

AFTER: PŘIZNÁNÍ

Úterý 8. 9. 19.30
Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti.
USA - drama/romantický - titulky - 106 min. Vstupné 130 Kč.

ŽENSKÁ POMSTA

Čtvrtek 10. 9. 19.30
Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky, často i nelehkých, let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta.
Česko - komedie - 100 min. Vstupné 130 Kč.

DĚDA POSTRACH RODINY

Pátek 11. 9. 17.00
Peter toho se svým dědou prožil hodně, vždycky k sobě měli blízko a oba byli pochopitelně nadšení z toho, že se má dědeček nastěhovat k nim domů. Ale chyba lávky. Dědečkovi má totiž připadnou Peterův pokoj, jeho území, jeho výsostné království. Stará přátelství jsou rázem zapomenuta, pouta zpřetrhána. Z dědečka se stal nepřítel číslo jedna a musí pryč z domu. Peter vyhlásí nesmlouvavou válku a nachystá na dědu sérii mistrně naplánovaných naschválů a karambolů. Leckdo by se po nich raději uklidil do domova důchodců, ale tenhle děda je z tvrdého těsta.
USA - rodinný/komedie - dabing - 98 min. Vstupné 120 Kč.

FILM NA ŽIVO DIVADLO NA ZÁBRADLÍ: TAJNÝ AGENT

Sobota 12. 9. 20.00
Unikátní projekt živých přenosů divadelních incenací uvádí přenos Divadla Na Zábradlí uvádějící hru Tajný agent v prostorách brněnských katakomb.
Česko - přímý přenos/divadlo - 120 min. Vstupné 149 Kč.

MULAN 3D DABING

Neděle 13. 9. 17.00
Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa... a hrdého otce.
USA - dobrodružný/rodinný - dabing - 106 min. Vstupné 150 Kč.

KRAJINA VE STÍNU

Úterý 15. 9. 19.30
Krajina ve stínu režiséra Bohdana Slámy je kronikou lidí a jedné malé vesnice v pohraničí vláčené dějinami třicátých, čtyřicátých a padesátých let min.ulého století. Hrdinové filmu čelí nacismu i komunismu, každý z nich se s jejich přísliby a hrůzami vyrovnává jinak. V popředí příběhu pak stojí osud jedné rodiny, na kterou předválečná doba, válka i události po válce dopadají vždy plnou silou.
Česko - drama/historický - 135 min. Vstupné 130 Kč.

ŽENSKÁ POMSTA

Čtvrtek 17. 9. 19.30
Česko - komedie - 100 min. Vstupné 130 Kč.

PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE

Pátek 18. 9. 17.00
Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne
svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.
Česko - pohádka - 115 min. Vstupné 130 Kč.

MÁŠA A MEDVĚD: MÁŠINY PÍSNIČKY

Neděle 20. 9. 15.00
Okouzlující animované příběhy nerozlučné dvojice, která si získala srdce dětí i dospělých na celém světě. A tentokrát s pořádnou porcí písniček!
Rusko - animovaný/rodinný - dabing - 78 min. Vstupné 120 Kč.

KINGSMAN: PRVNÍ MISE

Neděle 20. 9. 17.30
Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku Kingsman: První mise se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby.
Velká Británie/USA - akční/komedie - titulky - 131 min. Vstupné 130 Kč.


ŠARLATÁN

Neděle 20. 9. 20.00
ČR/Irsko/Polsko/Slovensko - drama/životopisný - 118 min. Vstupné 130 Kč.

ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC

Úterý 22. 9. 19.30
Česko - komedie - 99 min. Vstupné 130 Kč.

BÁBOVKY

Čtvrtek 24. 9. 19.30
Příběhy hrdinů Bábovek nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni. Vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Všichni jsme součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Bábovky mapují současné partnerské i rodinné vztahy, ukazují zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás.
Česko/Slovensko - romantický/drama/komedie - 100 min. Vstupné 130 Kč.

PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE

Pátek 25. 9. 17.00
Česko - pohádka - 115 min. Vstupné 130 Kč.

NOVÍ MUTANTI

Neděle 27. 9. 17.30
Rahne, Illyana, Sam a Roberto jsou čtyři mladí mutanti, které drží v odlehlé nemocnici dr. Reyesová za účelem jejich psychiatrického pozorování. Je přesvědčená, že tito mladí lidé představují nebezpečí sami sobě a celé společnosti. Má je neustále na očích a snaží se je naučit ovládat jejich mutantní schopnosti. Když se však osazenstvo rozroste o Dani, začnou se v nemocnici dít zvláštní věci. Pacienty začnou ovládat halucinace a vzpomínky z minulosti. Nepotrvá dlouho a jejich mutantní schopnosti - a vzájemné přátelství - podstoupí zkoušku, při které budou muset svést bitvu o to, aby vyvázli živí.
USA - horror/sci-fi/akční - titulky - 95 min. Vstupné 130 Kč.

BÁBOVKY

Neděle 27. 9. 20.00 a úterý 29. 9. 19.30
Česko/Slovensko - romantický/drama/komedie - 100 min. Vstupné 130 Kč.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Film Havel míří i do pojizerských kin
Program jilemnického kina o prázdninách

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zrušení akcí v turnovské synagoze a na Valdštejně

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a vzhledem k mezinárodnímu složení vystupujících interpretů, kdy slovenští členové nemohou do České republiky přijet, je zrušen koncert Jak chutná hudba, který se měl uskutečnit v sobotu 26. září v turnovské synagoze. Zároveň se na hradě Valdštejně ruší plánovaná akce Narozeniny vévody Albrechta z Valdštejna, která měla proběhnout také sobotu 26. září.

Do Přepeř přijede prvoligová Plzeň

Ve 3. kole Mol cupu přijede do Přepeř prvoligová Viktoria Plzeň! Tohoto soupeře přiřkl mužstvu z Českého ráje čtvrteční los, termín zápasu je sice určen na středu 30. září, ale je možné posunutí na 7. října nebo jiný den. Článek o posledním zápase Mol cupu Přepeř


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu v Pojizeří za fotbaly?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 25. do 28. září
Lipo.inku radí expertní skupina, podporují i firmy zasažené krizí
Na druhý pokus oslaví 150. výročí narození profesora Josefa Pekaře
Kdo nepláče není Čech aneb One man show Lukáše Pavláska

Nejčtenější články

23.09.: I.B třída: Výhra nad Jablonečkem vynesla Semily na třetí místo
24.09.: Od 24. září se v Česku rozšiřují protiepidemická opatření
24.09.: Sjezd traktorů v Bozkově je pro rok 2020 zrušen!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT