Prosincová nabídka KC Kino Železný Brod

11.12.2018 11:01:44 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Prosincová nabídka KC Kino Železný Brod

V železnobrodském kině v prosinci uvádějí zahraniční hity Bohemian Rhapsody, Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, Smrtelné stroje, Aquaman, Creed 2, Mary Poppins se vrací i české novinky Zlatý podraz, Chvilky, Doktor Martin: Záhada v Beskydech.

KC Kino v Železném Brodě uvádí v prosinci 2018:

sobota 1. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

ČERTÍ BRKO (ČR 2018)
Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat...
Hrají: Judit Bárdos, Jan Cina, Ondřej Vetchý a další, režie: Marek Najbrt, 99 minut, 120 Kč.

sobota 1. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

VDOVY (USA 2018)
Dnešní Chicago, město špinavé brutálními zločiny a prorostlé korupcí. Čtyři ozbrojení zločinci jsou policií nemilosrdně odpraveni při pokusu o loupež. Skoro nic po nich nezůstane, jen jejich vdovy, kterým zanechají hrozivé dluhy...
Hrají: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, režie: Steve McQueen, pro děti do 12 let nevhodné, 129 minnut, 120 Kč.

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

pondělí 3. 12. - 18.00 hodin CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA

PAVLA BIČÍKOVÁ: S batohem napříč Marokem
Středověká opevněná města, tržiště, berberské pevnosti a pohádkové paláce. Nejvyšší horský masiv severní Afriky, podmanivá atmosféra hliněných berberských vesnic, divoký Atlantik i uhrančivá krása Sahary...
Vstupné dobrovolné. Pozvánka na sérii besed Pavly Bičíkové

úterý 4. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

SVĚDKOVÉ PUTINOVI (LAT, CHE, ČR 2018)
Píše se rok 1999. Dosavadní ruský prezident Boris Jelcin půl roku před vypršením svého funkčního období zcela nečekaně abdikuje a řízením státu pověřuje premiéra Vladimíra Putina. Tímto osudovým okamžikem začíná snímek tvůrce, který se jako dvorní prezidentský kameraman dostal do nitra kremelské politiky a přináší tak nečekané svědectví o začátku putinovské éry.
Režie: Vitaly Mansky, 102 minut, 90 Kč.

Z filmu Bohemian Rhapsody<br />Autor: Archiv Cinemart

pátek 7. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

BOHEMIAN RHAPSODY (GB, USA 2018)
Queen. Jediné, co je pozoruhodnější než jejich muzika, je příběh jejich zpěváka. Film popisuje hudební dráhu od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985 a zároveň jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Hudba této skupiny byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.
Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Joseph Mazzello a další, režie: Bryan Singer, Dexter Fletcher, pro děti do 12 let nevhodné, 134 minut, 120 Kč. Podrobná recenze

sobota 8. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY (USA 2018)
Druhé z pěti zbrusu nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové je zde! Na konci prvního filmu zajme KOKUSA (Kouzelnický kongres USA) s pomocí Mloka Scamandera mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda. Ten ale utekl z vazby a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.
Hrají: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Johnny Depp, režie: David Yates, 134 min.

sobota 8. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

SMRTELNÉ STROJE (USA 2018)
Svět budoucnosti je jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. V jednom z nich žije i Hester Shaw, tajemná dívka se zjizvenou tváří...
Hrají: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Robert Sheehan a další, režie: Christian Rivers, pro děti do 12 let nevhodné film v českém znění, 128 minut, 120 Kč.

úterý 11. 12. - 10.30 hodin SENIORSKÉ KINO

ZLATÝ PODRAZ (ČR, SR 2018)
Příběh o lásce, přátelství a naději začíná v roce 1938. Hlavní linii snímku tvoří osudová láska mladého právníka a sportovce Franty k tanečnici Michelle, s kterou se seznámí na poválečném Mistrovství Evropy v basketbalu v Ženevě. Jejich příběh, zásadně ovlivněný politikou, vrcholí v roce 1951, kdy je Evropa už dávno rozdělená železnou oponou.
Hrají: Filip Březina, Zdeněk Piškula, Jan Hartl a další, režie: Radim Špaček, pro děti do 12 let nevhodné, 106 minut, 60 Kč.

úterý 11. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

DÍVKA (BEL 2018)
Šestnáctiletá Lara se chce stát baletkou. Již od dětství ale ví, že se narodila do špatného těla... Podstupuje hormonální a chirurgické procedury, které z ní udělají ženu a všichni její snahy plně podporují. Všechna tato podpora však Laře proměnu nijak neusnadňuje... Snímek získal cenu Camera d´Or pro nejlepší debut na letošním festivalu v Cannes.
Hrají: Victor Polster, Arieh Worthalter, Katelijne Damen a další, režie: Lukas Dhont, mládeži do 15 let nepřístupné, 105 minut, 100 Kč.

pátek 14. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ÚTOK Z HLUBIN (USA 2018)
Ledové vody severního oceánu jsou místem, kde studená válka nikdy neskončila. Ruská ponorka pod hladinou pošle bez varování svého soka na dno. Nad hladinou pak zmizí ruský prezident a velení nad armádou i nukleárním arzenálem se ujímá nebezpečný generál s touhou svoji armádu konečně použít.
Hrají: Gerard Butler, Gary Oldman, Common a další, režie: Donovan Marsch, pro děti do 12 let nevhodné, 121 minut, 120 Kč.

sobota 15. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PAT A MAT: ZIMNÍ RADOVÁNKY (ČR 2018)
Blíží se zima a naši známí kutilové to nemohou nechat jen tak. Jak si poradí s vánoční výzdobou a jaké dárky si kutilové nadělí pod vánočním stromečkem? A co teprve až si vyrobí Betlém a oslaví Silvestra!
Režie: Marek Beneš, 60 minut, 100 Kč.

sobota 15. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

AQUAMAN (USA 2018)
Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho, napůl člověka a napůl obyvatele bájné Atlantidy. Arthur musí čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zda-li je hoden stát se tím, pro co byl zrozen... králem.
Hrají: Jason Momoa, Nicole Kidman, Patrick Wilson a další, režie: James Wan, pro děti do 12 let nevhodné film v českém znění, 143 minut, 120 Kč.


úterý 18. 12. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

CHVILKY (ČR, SR 2018)
Anežka je mladá žena, která si přeje, aby vztah s její rodinou i partnery byl dobrý a klidný, a to i za tu cenu, že ona sama ustoupí a bude se vyhýbat případným nedorozuměním a sporům. Neuvědomuje si ale, že onen pomyslný klid je jen klidem před bouří, která musí dříve či později přijít.
Hrají: Jenovéfa Boková, Jaroslava Pokorná, Viktor Tauš a další, režie: Beata Parkanová, pro děti do 12 let nevhodné, 93 minut, 110 Kč.

pátek 21. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

DOKTOR MARTIN: ZÁHADA V BESKYDECH (ČR 2018)
Svérázný doktor Martin bude řešit dosud nepoznané záhady osobního života i jednu detektivní otázku. Musí totiž zvládnout postarat se jeden den sám o své malé dítě, vyžehlit svá tradiční nedorozumění s partnerkou Lídou a současně s tím vším musí přijít na kloub záhadě...
Hrají: Miroslav Donutil, Robert Mikluš, Jitka Čvančarová, režie: Petr Zahrádka, pro děti do 12 let nevhodné, 90 minut, 120 Kč.

sobota 22. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

VÁNOCE A SPOL. (FRA 2018)
Štědrý den je již za rohem a nic nejde podle plánu. 92 000 skřítků v Santově dílně na dárky z ničeho nic onemocní a všichni popadají na zem jako kuželky! Kdo pro děti z celého světa připraví dárky pod stromeček? Santa nemá na vybranou. Se svými soby a sáněmi se musí vypravit na Zemi, aby sehnal účinný lék, kterým své pomocníčky vyléčí.
Hrají: Alain Chabat, Audrey Tautou, Golshifteh Farahani, režie: Alain Chabat, 99 minut, 120 Kč.

sobota 22. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

CREED II (USA 2018)
Adonis Creed bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Blížící se zápas bude náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat.
Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, režie: Steven Caple Jr., pro děti do 12 let nevhodné, 130 minut, 100 Kč.

čtvrtek 27. 12. - 19.30 hodin KONCERT

WE2 A HOSTÉ
Během jarního VE4TOUR se kapely Tcheichan a WE2 potkali s moc milými lidmi z kapely BezBeatu a bylo jasné, že z tohoto setkání vzejdou společná hraní. Netrvalo dlouho...!
Vstupné dobrovolné.

pátek 28. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

BUMBLEBEE (USA 2018)
Charlie Watsonová slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, Charlie okamžitě dojde, že tohle není obyčejné auto...
Hrají: Hailee Steinfeld, John Cena, John Oritz a další, režie: Travis Knight, pro děti do 12 let nevhodné, film v českém znění, 110 minut, 130 Kč.

sobota 29. 12. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

MARY POPPINS SE VRACÍ (USA 2018)
V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen. Poté, co zažijí osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins, která pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí.
Hrají: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw a další, režie: Rob Marshall, 130 min.

sobota 29. 12. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

SPIDER-MAN: PARALELNÍ SVĚTY (USA 2018)
Tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu.
Hrají: Liev Schreiber, Mahershala Ali, Shameik Moore a další, režie: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman, film v českém znění, 100 minut, 120 Kč. 

Recenze: Kdo z nás je víc Mercury?

Pavla Bičíková bude povídat o své cestě S batohem napříč Marokem

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v prosinci

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Prosincová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Prosincová nabídka kina Sféra v Turnově

Listopadová nabídka Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Listopadová nabídka Kina 70 Jilemnice

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově chystají tradiční oslavy 28. října
Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Kontrolní akce policie probíhala u hraničního přechodu v Harrachově
FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola

Nejčtenější články

17.10.: FOTO: KTM Enduro cross country 2019 zakončil závod v Benešově
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
17.10.: I.B třída: Semily vyhrály v Jablonečku, zvítězily i Přepeře a Bozkov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT