Prosincová nabídka Městského kina v Lomnici

01.12.2012 17:00:47 | Autor: KIS Lomnice nad Popelkou a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Prosincová nabídka Městského kina v Lomnici

V prosinci 2012 Městské kino v Lomnici nad Popelkou uvádí české filmy Dont stop a Můj vysvlečenej deník nebo americké hity Chata v horách, Blue Valentine, Doba ledová 4 či Atlas mraků.

Lomnické městské kino prošlo nedávno částečnou digitalizací, představení, kterých se to týká, jsou označena v textu dovětkem digitální projekce.

Městské kino v Lomnici nad Popelkou v prosinci 2012 uvádí: 

NOČNÍ INCIDENT

Sobota 1. 12. ve 20,00 hodin, neděle 2. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americký horor v českém znění. Členové hudební kapely si přes den přivydělávají v kuchyni psychiatrické léčebny pro velmi nebezpečné pacienty. Při silné bouřce dojde k výpadku bezpečnostního systému. Pacienti tak mohou opustit své pokoje a pro zaměstnance nastává noc, na kterou nezapomenou. Pro některé z nich půjde o poslední noc v životě.
Digitální projekce. Délka 100 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

DONT STOP

Středa 5. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 6. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
České drama. Tahle hudba ti zničí budoucnost. Je ti taky osmnáct? Něco tě nesnesitelně štve a chceš to dostat ze sebe ven? Možná je nejvyšší čas s tím začít něco dělat... Dont stop je příběhem o tom, co se stane během jednoho roku vašeho života, kdy nepřemýšlíte o zítřku ani o důsledcích svých rozhodnutí. Jediné, co chcete, je prosadit svoje generační právo na vlastní životní styl.
Digitální projekce. Délka 98 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

CHATA V HORÁCH

Sobota 8. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 9. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americký sci-fi thriller v českém znění. Pět přátel jede na dovolenou na odlehlou chatu v lesích, kde se jim toho dostane víc, než očekávali. Společně musí o chatě odhalit pravdu. Chata v horách je ohromující horor, který obrací tento žánr naruby, proniká do příběhu ukrytého pod příběhem a odhaluje pravou podstatu omšelých klišé. V hlavních rolích Kristen Connolly a Chris Hemsworth.
Digitální projekce. Délka 95 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

LIBOR DRAHOŇOVSKÝ - TOULKY URALEM

Pondělí 10. 12. 2012 od 17:00

Cestovatel Libor Drahoňovský bude vyprávět o toulkách UralemDalší z poutavých přednášek s promítáním lomnického cestovatele a absolventa pětiletého studia etnologie na FF UK Praha Libora Drahoňovského, která vás seznámí s pokračováním jeho cest po Rusku, tentokrát v jeho jižní části a v okolí Uralu. Podrobnosti v samostatném článku

JAK PORODIT A NEZBLÁZNIT SE

Středa 12. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 13.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americká romantická komedie v českém znění. Pohled do života pěti párů v radostném očekávání. Film, ve kterém platí základní pravidlo „žádné odsuzování". Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě. Film natočený podle světového bestselleru „Co čekat v radostném očekávání", kterého se prodalo přes 35 miliónů výtisků. V hlavních rolích Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Chris Rock a Elizabeth Banks.
Digitální projekce. Délka 110 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné

MOJE LETNÍ PRÁZDNINY

Sobota 15.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 16.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americká akční komedie v českém znění. Dobrý plán je základem útěků. Ten den pro Portera nebyl jedním z nejlepších. Nejdříve se mu podaří ukrást slušný balík peněz, který by mu stačil na báječné doživotní prázdniny strávené na pláži s dostatkem vína, žen a zpěvu. Ale pak už se mu situace poněkud vymyká z rukou. Dostává se do šílené honičky s pohraniční stráží, na jejímž konci končí jeho auto na kapotě těsně za mexickými hranicemi. Pak je zadržen mexickými úřady a po peprné výměně názorů je vržen do podivně drsného a nebezpečného světa zvaného El Pueblito, což rozhodně není pětihvězdičkový hotel, který si představoval pro svou zaslouženou dovolenou. Je to místo, které je symbolem násilí, korupce a promiskuity... V hlavní roli Mel Gibbson.
Digitální projekce. Délka 95 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné

BLUE VALENTINE

Středa 19. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 20.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americké romantické drama v českém znění. David a Cindy tvoří pár již několik let. Nyní však přišla životní otázka, zda má jejich vztah pokračovat, obzvlášť když si Cindy uvědomila, že partner už jí nemá co nabídnout. Zatím co ona rozkvetla v ženu s mnoha přednostmi, v ženu s velkou budoucností, David se nezměnil. Od začátku jejich vztahu je to tentýž muž, který zřejmě nemá budoucnost. Muž, který v jejím životě připomíná spíše směšnou figurku než partnera na celý život. Jejich vztah je ve slepé uličce. Děj snímku se odehrává v několika časových rovinách. Kombinuje první mladické pobláznění, sexuální zážitky a radost ze života s konečným rozčarováním a procitnutím. Film inspirovaný skutečnými událostmi je pravdivý jako málokterý jiný a byl právem nominován na Oscara. V hlavních rolích Ryan Gosling a Michelle Williams.
Digitální projekce. Délka 112 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné

OBCHOD PRO SEBEVRAHY

Sobota 22. 12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 23.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Francouzsko-kanadský animovaný muzikál. Nečekejte na konec světa! Představte si, jak to vypadá ve městě, kde zavládl takový smutek, že místní obyvatelé ztratili vůli k životu. Ve městě, kde je nejlépe prosperujícím obchodem krámek, v němž si můžete koupit jed nebo provaz, abyste se měli jak sprovodit ze světa. Jenže jeho majitelka právě povila dalšího potomka-synka, který je ztělesněním radosti ze života... Obchodem pro sebevrahy se začíná šířit skutečná nákaza. Ideální předvánoční film zvěstující blížící se velmi pravděpodobný konec světa. Vítejte ve světě nejnebezpečnějšího animovaného filmu roku! Film uvedený na festivalech v Cannes 2012 a Torontu 2012.
Digitální projekce. Délka 79 min. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno

DOBA LEDOVÁ 4: ZEMĚ V POHYBU

Pondělí 24. 12. ve 14,30 hodin, úterý 25.12. v 17,30 hodin
Americká animovaná komedie v českém znění. Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět! Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili a přežili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním, totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty, a dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Manny, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu. Jak to dopadne s našimi oblíbenými hrdiny, na to se přijďte podívat do kina.
Délka 93 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno

MŮJ VYSVLEČENEJ DENÍK

Středa 26.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 27.12. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Česká komedie natočená podle knižního bestselleru Johany Rubínové. Rozhodně nečekejte další legraci o prvním sexu a namáhavé cestě k němu. Sex, alkohol a taky tráva jsou už dnes běžnou součástí života „pod 18", úplně stejně jako láska, sny, zrada, rodiče nebo trapasy. Johanin deník je vysvlečenej tím, jak otevřeně s lehkou ironií a vtipem tenhle svůj dívčí a ženský život se vším všudy popisuje. V hlavních rolích Veronika Hubařová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Petra Špalková, Igor Bareš, Jaroslav Plesl, Veronika Žilková a Simona Stašová.
Digitální projekce. Délka 102 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné

MADAGASKAR 3

Sobota 29. 12. v 17,30 hodin, neděle 30.12. v 17,30 hodin
Americká animovaná komedie v českém znění. Aby se dostali domů, byli ochotní hodně riskovat. Například letěli v letadle řízeném tučňáky. Přesto hrdinové dosud do pelíšků v newyorské ZOO nedorazili. Po panenském ostrově Madagaskaru a širokých afrických pláních si budou klestit cestičku k domovu džunglí evropských velkoměst.
Délka 95 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupno

ATLAS MRAKŮ

Sobota 29.12. ve 20,00 hodin, neděle 30.12. ve 20,00 hodin
Americký širokoúhlý dobrodružný sci-fi velkofilm. Filmová adaptace románu Davida Mitchella vypráví šest žánrově odlišných příběhů, které se odehrávají v různých časech a na různých místech od začátku 19. století až po postapokalyptickou budoucnost. Film zobrazuje myšlenku kontinuální propojenosti našeho bytí a především našich činů napříč časem a prostorem, kde všechno má svoji příčinu i následek, svůj smysl, kde se vrahova duše promění ve velkého hrdinu a kde jediný laskavý skutek v přítomnosti vyvolá revoluci v daleké budoucnosti. V hlavních rolích Tom Hanks, Halle Berry, Jim Sturges a Susan Sarandon. Režie Andy a Lana Wachovski a Tom Tykwer.
Délka 164 min. Vstupné 100 Kč. Mládeži přístupno

DEN ZRADY

Středa 2.1. v 17,30 a ve 20,00 hodin, čtvrtek 3.1. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americký thriller v českém znění. Bude tento muž příštím prezidentem? Napínavý příběh o sexu, ambicích, loajalitě, zradě a pomstě, který se odehrává na pozadí okázalého divadla moderní politiky. Film mapuje osudy mladého tiskového mluvčího, který se stane obětí zákulisních intrik, zrádných manipulací zkušených kolegů a svodů mladé praktikantky. V hlavních rolích George Clooney, Ryan Gosling, Evan Rachel Wood, Philip Seymour Hoffman a Paul Giamatti. Režie George Clooney.
Digitální projekce. Délka 101 min. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné

Cestovatel Libor Drahoňovský bude vyprávět o toulkách Uralem

Lomnické kino promítá dál, prošlo částečnou digitalizací

Co jste v lomnickém kině promeškali v listopadu?

Co uvádějí další kina v Pojizeří:

Prosincová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Prosincová nabídka KC kino Železný Brod

Prosincová nabídka Kino Sféra v Turnově

Prosincová nabídka Kina 70 Jilemnice

Městské kino v Jablonci nad Jizerou - v prosinci nepromítá

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zloděj z harrachovské směnárny je ve vazbě

Aktuální informace se objevila v souvislosti s krádeží v harrachovské směnárně. V sobotu 19. ledna dopoledne poslal svým rozhodnutím Okresní soud v Semilech 32letého Gruzínce obviněného ze zločinu krádeže ve stadiu pokusu se škodou 1 077 506 korun a z přečinu poškození cizí věci do vazební věznice. Kompletní článek o případu

Termín pro přihlášení obcí do soutěže Zlatý erb prodloužen do 31. ledna

Obce a města Libereckého kraje se mohou ještě několik dní hlásit do soutěže o nejlepší webové stránky. Termín pro podání přihlášek do krajského kola Zlatého erbu organizátoři prodloužili do 31. ledna. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. Veškeré další informace jsou uvedeny v propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz). Účast v soutěži je pro města a obce zdarma. Předchozí článek k soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vzácné poklady ukáže archeologická výstava turnovského muzea
Malá čarodějnice přiletí do Rokytnice
Kraj přispěje na lepší ozvučení v Oblastní galerii Liberec
Benefiční ples hejtmana se tentokrát koná v krajské knihovně
Provoz na hřišti pod halou TSC v Turnově bude v roce 2019 omezen

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
18.01.: Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

termodynamické a solární systémy pro ohřev teplé vody

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT