Prosincový program Kulturního centra Střelnice Turnov

09.12.2018 11:33:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

Prosincový program Kulturního centra Střelnice Turnov

V prosinci 2018 můžete v Turnově zavítat na koncerty Boni Pueri, Imůza, Musica Fortuna, Oldřich Janota, Tamdoletma a Znouzectnost nebo Pohovku s Feng-yün Song a Danielou Fischerovou a pořad O literatuře s Pavlem Kosatíkem.

To ale zdaleka není vše, tady najdete aktuální program turnovského kina.

Kultura v Turnově v prosinci 2018:

sobota 1. prosince

LYŽAŘSKÝ PLES
Klub lyžařů Turnov vás srdečně zve na tradiční ples. K tanci a poslechu hraje kapela Levou rukou, čeká na vás bohatá tombola a zajímavý doprovodný program. Ples.
KC Střelnice od 20 hodin. Vstupné 250 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC).

neděle 2. prosince

EVA & BOHUSLAV LÉDLOVI
Letošní sérii adventních koncertů zahájíme domácí scénou. Ta bude zastoupena vynikajícím klavíristou a ředitelem ZUŠ v Turnově Bohuslavem Lédlem a jeho manželkou, sopranistkou a rovněž ředitelkou ZUŠ v Železném Brodě Evou Lédlovou, kteří jsou turnovskému publiku známí z mnoha vystoupení různých uskupení a žánrů.
Adventní koncert. Kostel sv. Mikuláše od 15 hodin. Vstupné v předprodeji 80 Kč / na místě 100 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC).

pondělí 3. prosince

LOUSKÁČEK
Louskáček platí už dlouho za jeden z nejkrásnějších způsobů, jak objevit kouzlo baletu - a v sezóně představuje příjemnou zábavu pro celou rodinu. Čajkovského neobyčejně populární hudba je jako stvořená pro štědrovečerní dobrodružství Klárky a její hračky - Louskáčka. Jejich cesta do země sladkostí přináší několik velmi známých baletních zážitků, jako je tanec Cukrové víly nebo Květinový valčík. Choreografie Petra Wrighta pro Královský balet zachovává ducha ruské baletní klasiky s dobovými detaily, tančícími sněhovými vločkami a množstvím sólových rolí a ansámblů v provedení dokonalé špičkové techniky. Přímý přenos baletu. Kino Sféra od 20.15 hodin. Vstupné 250 Kč.

Vrabčák a Anděl budou zpívat v turnovském divadle úterý 4. prosince

VRABČÁK A ANDĚL
Edith Piaf a Marlene Dietrich: dvě velká jména světového šoubyznysu. První si svět podmanila svým zpěvem, dojemným životním příběhem a nenápadným zjevem, druhá okouzlovala svou krásou, elegancí a uhrančivým pohledem. První umírá vysílením v sedmačtyřiceti letech a celá Francie pro ni truchlí, druhá se dožívá úctyhodných jednadevadesáti let, ale rodné Německo ji považuje za zrádce. Jsou natolik rozdílné, ale přitom dokážou najít společný rytmus, společná témata a dokonce i společnou lásku.
Hudební drama, pohrávající si s osudy, milostným příběhem a historií přátelství těchto nezapomenutelných žen podle námětu Davida Winterberga, mělo premiéru v roce 2014 ve vídeňském Burgtheatru, kde se setkalo s odzbrojujícím úspěchem. Není divu, vždyť v průběhu inscenace zazní (samozřejmě naživo, v podání hereček) téměř dvě desítky nesmrtelných písní obou protagonistek! Hrají: Hana Holišová, Markéta Sedláčková, Katarína Mikulová, Ivana Vaňková, Andrea Zelová, Barbora Remišová, Alan Novotný, Robert Jícha.
Abonentní divadelní představení. Městské divadlo Turnov od 19.30 hodin. V předprodeji 480 Kč / na místě 520 Kč. Samostatná pozvánka

Himalájský úsměv se pokusí vykouzlit cestovatel Karel Štěpánek středa 5. prosince

HIMALÁJSKÝ ÚSMĚV
Nová humorná cestovatelská projekce Karla Štěpánka z 10měsíční cesty po Indii. Po dvouleté cestě „Z kanclu kolem světa" se tentokrát vypravil do kouzelného Himálaje. S Argentinkou Natálií, kterou ve světě poznal, měli jediný plán. Chtěli objíždět vesnické školy v Nepálu a Indii a promítat místním dětem videa z cest. Těžkou situaci v těchto asijských zemích není snadné změnit. Vykouzlit úsměv na tvářích mnoha lidí však možné je a právě to bylo hlavním cílem celého projektu. S posledními úsporami a malým projektorem se cestovatelé vydali za dalším dobrodružstvím. Putování se nakonec protáhlo na 10 měsíců, během kterých navštívili mnoho škol, zdolali horské treky u Annapuren i Everestu, projeli Indii od severu k jihu stopem i vlakem, zahráli si v bollywoodském filmu a především pronikli do jedinečných tajů jógy a meditace. Oba shodně přiznávají, že jim tato cesta změnila život! „Mysleli jsme si, že zážitky z dvouleté cesty kolem světa nic nepřekoná. Mýlili jsme se. V Indii je totiž možné úplně všechno!"
Cestovatelská přednáška. Kino Sféra od 18 hodin. Vstupné 120 Kč. Samostatná pozvánka

čtvrtek 6. prosince

KAVÁRENSKÝ KVÍZ
I tentokrát se na vás budeme těšit každý první čtvrtek v měsíci s hromadou zajímavých i záludných otázek. Přijďte si vyzkoušet skvělou zábavu! Máte rádi televizní soutěže? Znáte četné odpovědi a jste soutěživí? V tom případě neváhejte a přihlaste se do kvízu i vy, je to jednoduché. Pro účast potřebujete svůj tým (tvořený 2-4 lidmi), ten můžete nahlásit e-mailem na weissova@kcturnov.cz nebo přímo před konáním kvízu. Během kvízu odpovíte celkem na padesát otázek z různých oblastí a výherce čeká odměna v podobě poukazů na pořady KCT a také sleva na útratu v kavárně KUS.
Kavárenský kvíz. Kulturní kavárna KUS od 19 hodin. Vstupné zdarma.

sobota 8. prosince

PEKELNÁ POHÁDKA
Peklo sleduje hříchy světa, a protože je nedočkavé, jednou se malí čertíci unáhlí a dojdou na svět pro pekaře Vojtu Rohlíčka, pytel jeho hříchů však ještě není naplněn. Luciper tedy vyšle Peklo na svět a s ním i čertici Luciendu, která má za úkol pošťuchovat pekaře tak, aby zaklel. Jeho dobrácká povaha a cit čertici uchlácholí a ta přestane škodit. To by však nebylo Peklo, aby si nechalo něco takového líbit. Určeno dětem od 3 let, délka představení cca 60 min. Hraje Divadýlko Mrak.
Mámo, táto, pojďte se mnou do divadla! Městské divadlo Turnov od 10 hodin. Vstupné 60 Kč.

neděle 9. prosince

ČESKÝ CHLAPECKÝ SBOR BONI PUERI
Český chlapecký sbor Boni pueri byl založen v roce 1982. Patří k nejvýznamnějším evropským hudebním tělesům. Svým názvem se hlásí ke sboru, který působil od 12. století při Chrámu sv. Víta v Praze. Dvěstěčlenný sbor, kde zpívají chlapci od 4 - 19 let, dosud absolvoval více než 3500 samostatných koncertů po Japonsku, Kanadě, USA, Jižní Koreji, Hong Kongu, Číně a celé Evropě. Boni pueri vystupují také při významných státních příležitostech a na světových sympoziích (mj. předávání státního vyznamenání Siru Nicholasi Wintonovi, státní návštěva prezidenta SRN Joachima Gaucka, prezidentky Jižní Koreje, rakouského prezidenta Heinze Fischera, čínského prezidenta Si Ťin-Pchinga nebo královny matky Bhútánského království).
Adventní koncert. Chrám Narození Panny Marie od 15 hodin. Vstupné v předprodeji 150 Kč / na místě 190 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC).

pondělí 10. prosince

FENG-YÜN SONG & DANIELA FISCHEROVÁ
V prosinci se můžete těšit na setkání se zpěvačkou a zastánkyní přírodní cesty ke zdraví Feng-yün Song a spisovatelkou, dramatičkou, scenáristkou, publicistkou a také autorkou knih pro děti a mládež Danielou Fischerovou. Song je běžné čínské rodové jméno, pro zpěvačku se obzvlášť hodí. Feng-yün Song usiluje svou škálou hudebních, pedagogických a kulturních aktivit o společenskou osvětu od mezikulturního dialogu, mezilidského porozumění a tolerance, až po tématiku kvality života. Je zastánkyní přírodní cesty ke zdraví a zdravému životnímu stylu. Daniela Fischerová je česká spisovatelka, dramatička, scenáristka, publicistka a autorka knih pro děti a mládež, dále také autorka několika školních učebnic a pedagožka, dcera hudebního skladatele Jana Fischera. Po studiích oboru dramaturgie a scenáristiky na pražské FAMU pracovala ve Filmovém studiu Barrandov, později působila jako redaktorka nakladatelství Orbis, od roku 1974 ve svobodném povolání. Vyučuje obor tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Hudební doprovod Pavel Půta a Andy Seidl.
Pohovka. Městské divadlo Turnov od 19 hodin. Vstupné 200 Kč / senioři na OSV 140 Kč.

Imůza je koncert k Vánocům v turnovské střelnici

úterý 11. prosince

IMŮZA: KONCERT K VÁNOCŮM
Koncert k Vánocům se uskuteční 11. prosince od 19 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice a všichni jste srdečně zváni. Koncert se koná za podpory města Turnova, Nadace B. J. Horáčka a Kulturního centra Turnov. Těšit se můžete na krásné vánoční skladby v podání dětského pěveckého sboru Carmina, pěveckého sboru Musica Fortuna a orchestru Turnovské orchestrální sdružení ve spolupráci s profesionálními umělci z Liberce a Prahy. Jako vzácný host vystoupí hobojový virtuoz Vilém Veverka. Na podiu se rovněž představí talentované děti Turnovska. Dirigovat bude Martin Hybler, celým večerem Vás provede Jana Kubánková.
Součástí koncertu je také doprovodný program - výtvarná dílna pro děti i dospělé pod vedením akademického malíře Vladimíra Vély. Dílna bude otevřena od 18:15 hodin. Ve foyer kulturního centra budete rovněž moci zhlédnout výstavu obrazů z předchozích výtvarných dílen konaných na našich akcích. Více informací naleznete na webových stránkách imuza.cz.
KC Střelnice od 19 hodin. Vstupné dospělí 210 Kč/ senioři 90 Kč / děti - zdarma. Samostatná pozvánka

středa 12. prosince

RUSKO A JEHO ŘEKY
Oblíbený cestovatel Marek Šimíček, se kterým jsme třikrát projížděli Bajkal, říká: „Po tříletém absťáku jsem vyrazil zase na chvilku do Ruska. A opět na vodu. Tentokráte na tři řeky: Sob na Polárním Uralu, kousek Leny a hlavně Sajanskou Oku. Nádherná, 275 kilometrů dlouhá řeka se sedmdesátikilometrovým kaňonem Orcha Bom, na které mě místní vodáci prohlásili za mrtvolu s nulovou šancí peřeje sjet. Nakonec se to na sólovém kataraftu kopřivnické výroby povedlo za tři a půl dne! V úchvatném azurovém babím létě se žloutnoucí tajgou okolo..."
Cestovatelský klub. Kino Sféra od 18 hodin. Vstupné 90 Kč.

čtvrtek 13. prosince

MUSICA FORTUNA
Sbor Musica Fortuna zve své příznivce na tradiční vánoční koncert. Smíšený pěvecký sbor má v současnosti 46 členů (26 žen a 18 mužů). Od založení prošlo sborem jižž 106 zpěváků a zpěvaček. Sbor má svůj výkonný výbor, který se skládá z prezidenta, dirigenta, pokladníka, jednatelky a zástupců jednotlivých hlasů. Od založení roku 1987 vede sbor dirigent a táta sboru Víťa Čapek. Prezidentem je Václav Zajíc. Zástupci hlasů jsou Helena Turková (soprán), Blanka Blažková (alt), Martin Vít (tenor) a Míra Frélich (bas).
Vánoční koncert. Městské divadlo Turnov od 17 a 19.30 hodin. Vstupné 150 Kč / na galerii 100 Kč.

sobota 15. prosince

HAMLET
Populární britský herec Benedict Cumberbatch se ukáže v titulní roli Shakespearovy mistrovské tragédie. Zatímco se země připravuje na válku, její vládnoucí rodina se rozpadá. Princ Hamlet je nucen pomstít smrt svého otce, tento úkol ho však ochromuje. Jeho běsnění proti bezvýchodnosti složité situace, v níž se nachází, ohrožuje jeho zdravý rozum i bezpečnost státu. Dychtivě očekávanou hru, která byla vyprodaná během několika hodin už rok před svou premiérou, režíruje Lyndsey Turner a stane se první hrou přenášenou z britského National Theatre do kina Sféra.
Umění v kině. Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 250 Kč.

Oldřich Janota potěší fanoušky v turnovském Domě Na Sboře neděle 16. prosince

OLDŘICH JANOTA
Koncert českého písničkáře, kytaristy, zpěváka a experimentálního hudebníka, do jehož světa není jednouché vstoupit. Jeho výsostně individuální postoj k hudbě, ke slovu, k životu, k vlastní existenci zapříčinil, že jeho tvorba zůstala na okraji, kam nelze dojít každému.
Adventní koncert. Dům Na Sboře od 15 hodin. Vstupné v předprodeji 80 Kč / na místě 100 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC). Samostatná pozvánka

středa 19. prosince

PAVEL KOSATÍK
Posledním hostem pořadu O literatuře v roce 2018 bude novinář, scénárista a spisovatel Pavel Kosatík. V roce 1984 absolvoval studia práv na Univerzitě Karlově, několik let po studiích pracoval v různých nakladatelstvích a redakcích (Mladá Fronta DNES, Reflex, Hospodářské noviny), od roku 1996 je na volné noze a věnuje se především literatuře faktu. Široké veřejnosti je znám jako autor knih o Janu Masarykovi, Ferdinandu Peroutkovi či Pavlu Kohoutovi. Zmapoval též osudy Věry Čáslavské a Olgy Havlové, věnoval se hnutí šestatřicátníků (Václav Havel, Josef Topol, Jiří Kuběna ad.) či prvním dámám republiky. Coby scénárista je podepsaný pod devítidílným televizním seriálem České století, pojednávajícím o pozadí významných dějinných událostí od zahájení první světové války až po vznik samostatné České republiky. Naposledy měli diváci možnost vidět v kinech snímek Hovory s TGM, natočený také podle jeho scénáře. Pavel Kosatík je držitelem řady ocenění, např. za knihu Ferdinand Peroutka: Pozdější život (1938-1978) obdržel Výroční cenu Nadace Český literární fond za původní literaturu za rok 2000 a od Nadace Charty 77 Cenu Toma Stopparda za rok 2001. Tuto knihu také ocenili čtenáři ve vánoční anketě Lidových novin jako nejzajímavější knihu literatury faktu v roce 2000. Za rok 2009 získal novinářskou Cenu Ferdinanda Peroutky. Jeho nejnovějším dílem je kniha Jiný TGM. Tento plastický Masarykův obraz, pojmenovávající jeho imponující vlastnosti a polemicky se vyrovnávající s jeho omyly, líčí prezidenta Masaryka jako ideového rváče na cestě za vizemi, o jejichž mravní oprávněnosti byl přesvědčen. Výsledkem zápasů je sporné pozitivní dílo: stát, o kterém snily generace předků. Jiný TGM je pro všechny, kdo přemýšlejí o české demokracii a o tom, jak ji udržet. Zároveň přináší víc života a pochybností než pomníků a svatých obrázků. Povolanějšího hosta, který by zakončil rok stého výročí vzniku republiky, bychom jen těžko hledali...
O literatuře. Kulturní kavárna KUS od 19 hodin. Vstupné zdarma.

sobota 22. prosince

TAMDOLETMA & ZNOUZECTNOST
Tradiční předvánoční koncert skupiny Tamdoletma se letos uskuteční na velkém sále Střelnice. Kapela po albu HEY JOE, které vyšlo na sklonku roku 2016, během letošního podzimu natočila svůj první oficiální hraný videoklip a připravila třípísňové EP s názvem Zvonky, na němž je klasická dvojčlenná sestava posílena o druhou kytaru, basovou kytaru, klavír a bicí. V této sestavě skupina vystoupí i 22. prosince na Střelnici. Třicet jedna let v životě člověka není zrovna málo. A v životě kapely už vůbec ne. Na „alternativní", nebo spíš "okrajové a klubové", scéně tohle číslo přežije málokterá, pokud nemá (alespoň trochu) dar určité výjimečnosti. Znouzectnost je svérázný mix punku, undergroundu, folku, garážového rocku, šansonu i lehce archetypálního primitivismu, vycházející především z tradičního tříakordového písničkářství. Vznikla v totalitním roce 1986 v Plzni, inspirována jednoduchostí punkové a nové vlny, zprostředkované za tehdejší „železnou oponu" německým TV a rádiovým vysíláním, dovolující hrát v podstatě každému, kdo v sobě našel drzost vzít do ruky hudební nástroj - bez ohledu na to, zda umělči neuměl hrát. Znouzectnost časem překročila jak šuplík daného žánru, tak lokální hranice Plzně, a postupně se přetavila ve svéráznou, autentickou grupu, v naprosté většině fungující „punkovým" systémem DIY, hrající dodnes v zakládající sestavě a stále tak trochu polarizující hudební kritiku i posluchače na dva tábory - na jedné straně obliba a skoro až „kultovní" statut a na druhé straně nepochopení a někdy až cílená ignorace - mezi tím tak trochu vakuum.
KC Střelnice (více informací na www.kcturnov.cz)

neděle 23. prosince

JAKUB PUSTINA
Krásný hlas Jakuba Pustiny nás provází předvánočním časem již pravidelně každý druhý rok. Zpěvu se přitom začal věnovat až ve dvaceti letech, kdy mu učarovala jediná návštěva opary. Za doprovodu elektrických varhan vám tento barytonista přednese široký repertoár klasických duchovních písní.
Adventní koncert. Kostel svatého Františka z Assisi od 15 hodin. Vstupné v předprodeji 110 Kč / na místě 150 Kč (vstupenky k dostání na recepci KC).

středa 26. prosince

FUNKY XMAS
I tradice si zaslouží nový kabát. Stejně jako každého sv. Štěpána, i letos přijíždí do KC Střelnice Funk Corporation. Přiváží pod turnovský vánoční stromek kopec funkových hitů a svěžích aranží klasických pecek. Tentokrát ale desítka soulmanů vyslyšela několikaleté volání svých fanoušků. Až po okraj našlapaný prostor kavárny KUS proto letos vymění za jiný, větší prostor. Fanoušci turnovské funkové úderky, která příští rok vyráží šířit groovy evangelium například i do moravských regionů, se tak mohou těšit nejen na nadílku v podobě novinek, ale i na více prostoru na tanec. Kde? To zatím neprozradíme, ale budete překvapeni. Nové skladby, návrat starých členů, ale i neutuchající energie. Existuje snad lepší způsob, jak zakončit nejkrásnější svátky v roce?
KC Střelnice od 20 hodin. Vstupné 100 Kč.

středa 2. ledna

NÁPOJ LÁSKY | GAETANO DONIZETTI
Hvězdná Anna Netrebko a Matthew Polenzani září v inscenaci jedné z nejpopulárnějších komických oper na světě v režii Bartleta Shera. Opera kombinuje komediální rysy také s vážnějšími a romantickými tóny náladové krásky Adiny a zamilovaného mládence Nemorina. Ten touží po nápoji lásky, kterým by získal Adinu přízeň. Podnikavý Dulcamara mu jakousi láhev prodá, ale co v ní vlastně je? A může zafungovat? Netrebko zpívá rozmarnou Adinu, Polenzani nesmělého Nemorina, Mariusz Kwiecien arogantního seržanta Belcoreho a Ambrogio Maestri šarlatánského doktora Dulcamaru, který na scénu přináší onen „kouzelný nápoj lásky". Metropolitní opera v New Yorku. 141 min, záznam z roku 2012, zpíváno italsky s anglickými a českými titulky.
Kino Sféra od 19.30 hodin. Vstupné 300 Kč.

čtvrtek 3. ledna

KAVÁRENSKÝ KVÍZ
I tentokrát se na vás budeme těšit každý první čtvrtek v měsíci s hromadou zajímavých i záludných otázek. Přijďte si vyzkoušet skvělou zábavu! Máte rádi televizní soutěže? Znáte četné odpovědi a jste soutěživí? V tom případě neváhejte a přihlaste se do kvízu i vy, je to jednoduché. Pro účast potřebujete svůj tým (tvořený 2-4 lidmi), ten můžete nahlásit e-mailem na weissova@kcturnov.cz nebo přímo před konáním kvízu. Během kvízu odpovíte celkem na padesát otázek z různých oblastí a výherce čeká odměna v podobě poukazů na pořady KCT a také sleva na útratu v kavárně KUS. Kavárenský kvíz. Kulturní kavárna KUS od 19 hodin. Vstupné zdarma.

Samostatné pozvánky a články o nedávných akcích:

Oldřich Janota potěší fanoušky v turnovském Domě Na Sboře

Imuza je koncert k Vánocům v turnovské střelnici

Himalájský úsměv se pokusí vykouzlit cestovatel Karel Štěpánek

Vrabčák a Anděl budou zpívat v turnovském divadle

Čtvrtou sezonu turnovského pořadu O literatuře otevřela rekordní účast

Co jste zmeškali z turnovské kultury v listopadu?

Aktuální kultura ve městech Pojizeří:

Kulturní akce v Pojizeří a v Krkonoších od adventu až do Nového roku

Prosincová nabídka kina Sféra v Turnově

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v prosinci

Přehled adventních akcí 2018 v Jilemnici

Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Advent zahájí i na hradech a zámcích

Náměstí v Pojizeří opět rozzářily vánoční stromy

Ježíškova vánoční pošta a kalendáříky opět v turnovském infocentru

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v listopadu

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní okénka s betlémy v Kittelově domě v Krásné

Společensko-kulturní prostor Kittelova muzea nabízí v rámci současných proti pandemických opatření od neděle 29. listopadu 2020 výstavu v oknech. Připravena jsou nasvícená výstavní adventní okénka, ve kterých mohou lidé v přízemí Kittelova domu spatřit patnáct betlémů ze sbírky pana Ivana Tišnovského z Vysokého nad Jizerou. Více podrobností

Mikulášská nadílka v turnovské Ponorce

Vzhledem k aktuálnímu vývoji situace se letošní rodinné setkání s Mikulášem, andělem a čertem v pátek 4. prosince v turnovské Žluté ponorce uskuteční! Setkání bude tentokrát probíhat venku, po rodinách za omezeného počtu osob a bez doprovodného společného programu. Pro účast je nutné si domluvit a rezervovat termín viz kontakty. Setkání s M.A.Č. probíhají klidně - individuálně (po rodinách, skupinkách). Přihlášky: 722 642 287, 481 311 364, info@ponorkaturnov.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V okolí přezimovacích obůrek v Krkonoších zavládne klid
VIDEO: Začátek adventního času 2020 v Turnově
FOTO: Vánoční strom v Semilech se rozzářil i bez slavnosti
Semilská lávka k poště má být dokončena 30. listopadu
Vláda od 3. prosince uvolní opatření. Znovu se otevřou obchody i služby

Nejčtenější články

27.11.: Zasněžené Benecko objektivem Zdeňka Horáka
29.11.: FOTO: Vánoční strom v Semilech se rozzářil i bez slavnosti
27.11.: Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT