Prosincový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

14.12.2019 19:34:43 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Prosincový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

V Městském kině v Lomnici nad Popelkou v prosinci uvidíte snímky Poslední aristokratka, Ženská na vrcholu, Špindl 2, Vlastníci, Jumanji: Další level, Star Wars: Vzestup Skywalkera, Ledové království II či Amundsen.

Neděle 1. 12. 2019 od 15:30 hodin

LAST CHRISTMAS
2D/ Komedie / Romantický/ Velká Británie, 2019. Délka filmu: 103 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.
Kdyby Bridget Jonesová hledala ještě větší zoufalku, než je ona sama, v Kate by se určitě trefila do černého. Ta holka sice vypadá jako roztomilý diblík, ale ve skutečnosti je magnetem na špatná rozhodnutí všeho druhu - nerozumí si s vlastní rodinou, nevyzná se sama v sobě, neumí si najít normálního chlapa a navíc pracuje v obchodě s vánočními potřebami.

Neděle 1. 12. 2019 od 18:00 hodin

NA NOŽE
2D/ Drama/ Komedie/ Krimi/ Thriller/ USA, 2019. Délka filmu: 130 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.
Satirická krimikomedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris „Captain America" Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.

Pondělí 2. 12. 2019 od 18:30 hodin CESTOVATELSKÁ BESEDA S PROMÍTÁNÍM

ARMÉNIE A GRUZIE
Krásné země s dlouhou historií a fakt dobrým koňakem...Cestovatelská beseda lomnického cestovatele Pavla Matějky o jeho posledním putování po Arménii a Gruzii, ze kterého se vrátil jen před několika málo týdny.2 000 km po Arménii a Gruzii, kde vlaky vlastně nejezdí, na silnici mají přednost krávy, sovětská minulost ještě zdaleka nevymizela a kde mají Čechy prostě rádi nejenom proto, že jim kdysi jako první pomohli po ničivém zemětřesení. O výborném koňaku a jídle ani nemluvě. Pravda, s jednou výjimkou... A všude kolem dýchá a vykukuje dávná historie, kterou si našinec leckdy ani moc neumí představit.Prodej vstupenek v ceně 100 Kč na www.kino.kislomnice.cz, v Turistickém informačním centru a v pokladně kina.

Čtvrtek 5. 12. 2019 od 10:00 hodin

KINOKAMARÁDI: TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2
2D/ Animovaný/ Komedie/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 86 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 60 Kč.
Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru dalšínečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit.

Čtvrtek 5. 12. 2019 od 17:30 hodin

PREMIÉRA: ŠPINDL 2
2D/ Komedie/ Česko, 2019. Délka filmu: 107 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem - muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešitnež v zasněženém Špindlu?

Čtvrtek 5. 12. 2019 od 20:00 hodin

PARAZIT
2D/ Drama/ Komedie / Thriller/ Jižní Korea, 2019. Délka filmu: 132 minut, české titulky, 15+, vstupné 100 Kč.
Černá komedie sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou,a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.

Pátek 6. 12. 2019 od 17:00 hodin

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY
2D/ Animovaný/ Rodinný/ Česko, 2019. Délka filmu: 60 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.Pat a Mat se vracejí! Jak již jsme u nich zvyklí, pro malé i velké přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci, až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději ale nezkoušejte!

Pátek 6. 12. 2019 od 19:00 hodin

KINOKOTEL: BEZE STOP
2D/ Drama/ USA, 2018. Délka filmu: 119 minut, české titulky, mládeži přístupný, vstupné 100 Kč.Film Beze stop se vám dostane pod kůži. Je to působivé, tajemné a okouzlující zkoumání života mimo společnost. Dospívající dívka žije se svým otcem dlouhé roky v dobrovolné izolaci v rozlehlém lese na okraji oregonského Portlandu. Po náhodném odhalení jejich nelegálního příbytku jsou oba umístěni do speciálního resocializačního programu. Pokusí se přizpůsobit novému prostředí, dokud se z náhlého popudu nerozhodnou vydat na riskantní cestu zpátky do divočiny. Jejich snaha dosáhnout úplné nezávislosti je nutí čelit protichůdné touze být součástí komunity a naléhavé potřebě žít odděleně...

Sobota 7. 12. 2019 od 17:00 hodin

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Komedie/ USA, 2019 Délka filmu: 123 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Sobota 7. 12. 2019 od 20:00 hodin

ŠPINDL 2
2D/ Komedie/ Česko, 2019 Délka filmu: 107 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem - muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešitnež v zasněženém Špindlu?

Neděle 8. 12. 2019 od 15:30 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II
2D/ Animovaný/ Dobrodružný/ Fantasy/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 103 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její Ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

Neděle 8. 12. 2019 od 18:00 hodin

ŽENSKÁ NA VRCHOLU
2D/ Komedie/Romantický/ Česko/ Slovensko, 2019 Délka filmu: 105 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 120 Kč.
Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena odjíždí na popud své tety Ely s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhnula svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richarda druhým jeho bratr, vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka donutí protestujícího otce, aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

Čtvrtek 12. 12. 2019 od 10:00 hodin

KINOKOMPARZ: ROMÁN PRO POKROČILÉ
2D/ Komedie/ Česko, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 60 Kč.
Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf, noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem.

Čtvrtek 12. 12. 2019 od 17:30 hodin

PREMIÉRA: YAO
2D/ Drama/ Komedie/ Road movie/ Francie/ Senegal, 2018. Délka filmu: 104 minut, české titulky, 12+, vstupné 120 Kč.Třináctiletý Yao žije ve vesnici na severu Senegalu a je ochotný udělat vše pro to, aby se mohl setkat se svým hrdinou, kterým je Seydou Tall, slavný francouzský herec. Seydou je pozvaný do Dakaru, aby tam představil svou novou knihua poprvé navštívilzemi, ze které pochází. Aby si mladý Yao splnil svůj sen, naplánuje útěk a sám překoná 387 kilometrů, které ho dělí od hlavního města. Herec je dojatý jeho odhodlaností a rozhodne se doprovodit chlapce zpět domů. Na prašných a nejistých senegalských cestách však Seydou pochopí, že se přibližuje nejen k chlapcově vesnici, ale zároveň ke svým kořenům...

Čtvrtek 12. 12. 2019 od 20:00 hodin

BALET: P. I. ČAJKOVSKIJ - LOUSKÁČEK
2D/ Balet/ Švýcarsko, 2018. Délka filmu: 135 minut, mládeži přístupno, vstupné 200 Kč.Čajkovského Louskáček je jedním z nejoblíbenějších děl baletního repertoáru. Nápaditá hudba, nádherně zdobené vánoční místnosti, tančící sněhové vločky a květinový valčík. Dílo je založeno na novele E. T. A. Hoffmanna, jednoho z nejslavnějších spisovatelů německého romantismu.

Pátek 13. 12. 2019 od 17:30 hodin

SNĚŽNÁ MELA
2D/ Animovaný/ Kanada/ USA/ Velká Británie, 2019.Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 120 Kč.Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen - stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela.

Pátek 13. 12. 2019 od 20:00 hodin

LE MANS ´66
2D/ DOLBY ATMOS/ Akční/ Drama/ Sportovní/ Životopisný/ USA, 2019. Délka filmu: 152 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.
V roce 1959 je Carroll Shelby na absolutním vrcholu, vyhrál nejtěžší motoristický závod na světě 24 hodin Le Mans. Po největší triumfu tohoto neohroženého Texasana přijde drtivá rána - lékaři odhalená srdeční vada mu znemožní pokračovat v závodění. Shelby tak začíná novou kariéru jako velmi vynalézavý konstruktér.

Sobota 14. 12. 2019 od 17:00 hodin

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Komedie/ USA, 2019. Délka filmu: 114 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnilaa že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Sobota 14. 12. 2019 od 20:00 hodin

ŠPINDL 2
2D/ Komedie/ Česko, 2019. Délka filmu: 107 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem - muzikantem... A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešitnež v zasněženém Špindlu?

Neděle 15. 12. 2019 od 16:00 hodin

SNĚŽNÁ MELA
2D/ Animovaný/ Kanada/ USA/ Velká Británie, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 120 Kč.Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen - stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela.

Neděle 15. 12. 2019 od 18:00 hodin

VLASTNÍCI
2D/ Drama/ Komedie/ Česko, 2019. Délka filmu: 96 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Paní Zahrádková s manželem idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi se s nadšením připojují. Paní Roubíčková pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec zastupuje svojí maminku. Paní Procházková s panem Novákem hledá způsoby, jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský touží po půdě v domě a pan Kubát důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi. Jen starý pan profesor Sokol zatím nic nekomentuje... Hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Klára Melíšková, Kryštof Hádek, Stanislav Majer, David Novotný, Andrej Polák, Ladislav Trojan, Jiří Černý, Maria Sawa.

Předpremiéru Star Wars: Vzestup Skywalkera zažijete v kině Radnice

Středa 18. 12. 2019 od 19:05 hodin

PŘEDPREMIÉRA: STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
2D/ DOLBY ATMOS/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Sci-fi/ USA, 2019. Délka filmu: 155 minut, české titulky, mládeži přístupno, vstupné 150 Kč.
Lucasfilm a režisér J. J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Samostatný článek


Čtvrtek 19. 12. 2019 od 17:00 hodin

PREMIÉRA: STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Sci-fi/ USA, 2019. Délka filmu: 155 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 140 Kč.
Lucasfilm a režisér J. J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Čtvrtek 19. 12. 2019 od 20:00 hodin

DÁLAVA
2D / Dokumentární / Česko, 2019Délka filmu: 76 minut, české titulky, mládeži přístupno, vstupné 100 Kč.
Dálava. Dva tisíce osm set padesát dva kilometrů mezi Brnem a Divějevem, mezi Východem a Západem, mezi otcem a synem. Tak daleko, tak blízko. Vít a jeho syn Gríša se před koncem prázdnin vydávají na dlouhou cestu do Ruska. Jen co nastoupí do auta, syn si hned nasazuje sluchátka a otec se noří do vzpomínek. Ani tak ale nemůžou jeden druhému uniknout. Je tu však jedna možnost, která je může opět sblížit - společné pátrání. Jenže co skutečně hledají? Mimořádně intimní dokument Martina Marečka je působivou výpovědí o stavu současné rodiny a analýzou odvěkého vztahu otec a syn. Čistá forma putování tam a zase zpátky jen podtrhuje maximální autentičnost a účinnost dokumentu.

Pátek 20. 12. 2019 od 17:00 hodin

JUMANJI: DALŠÍ LEVEL
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Komedie/ USA, 2019. Délka filmu: 114 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnilaa že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Pátek 20. 12. 2019 od 20:00 hodin

BUDIŽ SVĚTLO
2D/ Drama/ Slovensko/ Česko, 2019. Délka filmu: 93 minut, slovenské znění, 15+, vstupné 100 Kč.
Milan má tři děti a jezdí pracovat do Německa, aby rodinu uživil. Když se na Vánoce vrátí domů, zjistí, že jeho nejstarší synAdam je členem polovojenské mládežnické skupiny a navíc je zapletený do šikanování a smrti spolužáka. Otec se rozhoduje, jak by se měl zachovat. Společně s manželkou Zuzkou při tom zjišťují skutečnou pravdu o synovi, o své rodině, o sobě samýcha také ospolečnosti, ve které žijí...

Sobota 21. 12. 2019 od 14:00 hodin

SNĚŽNÁ MELA
2D/ Animovaný/ Kanada/ USA/ Velká Británie, 2019. Délka filmu: 95 minut, české znění, mládeži přístupný, vstupné 120 Kč.
Napínavé a zároveň veselé dobrodružství polárního lišáka Bleska, který má velký sen - stát se nejlepším arktickým kurýrem. Jeho první zásilka ho ale zavede do tajuplné polární pevnosti, kde prohnaný zloduch Otto Von Walrus spřádá plány na zničení Arktidy. Blesk a jeho přátelé se rozhodnou jej zastavit, a tak začíná jedna velká sněžná mela.

Sobota 21. 12. 2019 od 16:00 hodin

LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II
2D/ Animovaný/ Dobrodružný/ Fantasy/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 103 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 130 Kč.
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její Ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně.

Sobota 21. 12. 2019 od 18:30 hodin

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Sci-fi/ USA, 2019. Délka filmu: 155 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 140 Kč.Lucasfilm a režisér J. J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Neděle 22. 12. 2019 od 14:00 hodin

PAT A MAT: KUTILSKÉ TRAMPOTY
2D/ Animovaný/ Rodinný/ Česko, 2019. Délka filmu: 60 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.Pat a Mat se vracejí! Jak již jsme u nich zvyklí, pro malé i velké přinášejí zábavu na ostří šroubováku a legraci, až se hřebíky budou prohýbat. Doma to raději ale nezkoušejte!

Neděle 22. 12. 2019 od 15:30 hodin

TROLLOVÉ A KOUZELNÝ LES
2D/ Animovaný/ Dobrodružný/ Rodinný/ Norsko/ Kanada, 2018. Délka filmu: 90 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Kryjí se před sluncem a dobře se baví. Jednoho dneovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine. Trym byl vždycky jeden z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou. Stojí před ním les plný nebezpečí, nástrah a trollích strašidel.

Neděle 22. 12. 2019 od 17:30 hodin

LAST CHRISTMAS
2D/ Komedie/ Romantický/ Velká Británie, 2019. Délka filmu: 103 minut, české titulky, 12+, vstupné 130 Kč.
Kdyby Bridget Jonesová hledala ještě větší zoufalku, než je ona sama, v Kate by se určitě trefila do černého. Ta holka sice vypadá jako roztomilý diblík, ale ve skutečnosti je magnetem na špatná rozhodnutí všeho druhu - nerozumí si s vlastní rodinou, nevyzná se sama v sobě, neumí si najít normálního chlapa a navíc pracuje v obchodě s vánočními potřebami. To se pozná tak, že chodí v asexuálním skřítkovském kostýmku, neustále cinká rolničkou a v hlavě jí pořád jede vánoční hit George Michaela „Last Christmas".

Čtvrtek 26. 12. 2019 od 17:00 hodin

BOHEMIAN RHAPSODY
2D/ DOLBY ATMOS/ Drama/ Hudební/ Životopisný/ Velká Británie/ USA, 2018. Délka filmu: 134 minut, české titulky, 12+, vstupné 100 Kč.
Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou We Will Rock You, We Are the Champions nebo právě Bohemian Rhapsody. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.

Čtvrtek 26. 12. 2019 od 20:00 hodin

PREMIÉRA: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2D / Komedie / Romantický / Slovensko / Česko, 2019. Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situacía jedno velké překvapení.

Pátek 27. 12. 2019 od 17:30 hodin

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU
2D / Animovaný / Komedie / Rodinný / USA, 2019. Délka filmu: 104 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance - kultivovaný, elegantní,  nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter... není.

Pátek 27. 12. 2019 od 20:00 hodin

TENKRÁT V HOLLYWOODU
2D / DOLBY ATMOS / Drama / Komedie / USA, 2019Délka filmu: 162 minut, české titulky, 15+, vstupné 100 Kč.
V devátém filmu kultovního režiséra Quentina Tarantina se televizní herec a jeho dlouholetý kaskadér rozhodnou prosadit se u filmu na konci zlaté éry Hollywoodu - v roce 1969 v Los Angeles.

Sobota 28. 12. 2019 od 17:00 hodin

STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA
2D/ Akční/ Fantasy/ Dobrodružný/ Sci-fi/ USA, 2019. Délka filmu: 155 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 140 Kč.
Lucasfilm a režisér J. J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie.

Sobota 28. 12. 2019 od 20:00 hodin

AMUNDSEN
2D/ Drama/ Dobrodružný/ Životopisný/ Norsko/ Švédsko/ Česko, 2019. Délka filmu: 125 minut, české titulky, 12+, vstupné 120 Kč.
Výpravný filmový portrét dobrodruha, který vyplňoval prázdná místa na mapě, dobyl jižní pól a jako první dosáhl se svými expedicemi obou pólů zeměkoule. Jaký ale ve skutečnosti byl Roald Amundsen? Celovečerní snímek Amundsen ukazuje nejen výpravy do neprozkoumaných ledových pustin a oceánů a polární lety vzducholodí, ale odhaluje i život a osobnost legendárního objevitele, včetně řady méně známých skutečností, jako byl jeho vztah s bratrem nebo jeho milostné aféry.

Neděle 29. 12. 2019 od 15:30 hodin

ŠPIÓNI V PŘEVLEKU
2D/ Animovaný/ Komedie/ Rodinný/ USA, 2019. Délka filmu: 104 minut, české znění, mládeži přístupno, vstupné 120 Kč.
Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance - kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter... není.

Neděle 29. 12. 2019 od 18:00 hodin

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
2D/ Komedie/ Romantický/ Slovensko/ Česko, 2019. Délka filmu: 90 minut, české znění, 12+, vstupné 130 Kč.
Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. 

Předpremiéru Star Wars: Vzestup Skywalkera dávají i pojizerská kina

Jaký byl listopadový program Městského kina v Lomnici

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Prosincová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Prosincová nabídka Kina 70 Jilemnice

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavření turnovské knihovny pro veřejnost

Od čtvrtka 22. 10. 2020 je turnovská knihovna včetně všech poboček do odvolání uzavřena dle nařízení vlády ČR ze dne 21. 10. 2020. Všechny naplánované akce na první polovinu listopadu se tímto ruší. Vypůjčené dokumenty nám zatím nevracejte. Od 22. 10. 2020 nebudou účtovat sankční poplatky. Knihovna se omlouvá za nepříjemnosti a děkuje za pochopení.

Prameny vody v Turnově podrobeny kontrole a Boží voda není pitná

Z poslední rozborů vody, provedených 14. října 2020, vyplývá, že pramen Boží voda v Turnově není pitný, naopak pramen pod Valdštejnem zůstává i nadále pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Skauti znovu pomáhají Lince seniorů, zajistí nákupy a pochůzky
Linka bezpečí nabízí pomocnou ruku i v době koronaviru
Znaková řeč hluchých lidí aneb ochota ke znakovému jazyku neslyšících
Máte už přezuto na zimní pneumatiky?
VIDEO: Kruhový objezd na Ostrém rohu v Jablonci je plně průjezdný

Nejčtenější články

22.10.: Informace z MMN obcím a veřejnosti
23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
21.10.: Vláda vyhlásila nová opatření: Omezen pohyb a uzavřené obchody

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT