Proti Letohradu si Turnov připsal první výhru v sezoně
28.08.2016 19:53:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov
Po zisku bodu z domácího utkání a porážce venku si fotbalisté FK Turnov proti Letohradu konečně připsali tři body za výhru 2:0. Domácí branky vstřelili Cigánek a Papoušek.
Turnov - Letohrad 2:0 (1:0)
Turnovští začali aktivně a už ve 3. minutě poprvé ohrozili hostující branku. Ve 20. minutě Horák uvolnil Cigánka, po chybě stopera se turnovský hráč dostal až před brankáře Ehrenbergera, kterého propálil a otevřel skóre zápasu. Ve 30. minutě vyzkoušel pozornost letohradského gólmana z trestného kopu Papoušek. Ve 36. minutě při vážné příležitosti hostů trefil Lorenc břevno turnovské branky. Ve 42. minutě pálil nebezpečně domácí Sedláček, ale balon šel jen do boční sítě. Těsně před poločasem střílel po centru Šimka Šulc nad branku.
Druhou část začali hosté odvážněji, největší příležitost měli v 65. minutě, ale útočník dobře netrefil balon. V 67. minutě po akci Cigánka Papoušek zvýšil na 2:0 a uklidnil domácí tým. V 80. minutě po centru Havla mířil Cigánek těsně nad. V samotném závěru brankář Hyka zlikvidoval bombu Černohorského i následný trestný kop a udržel čisté konto.
Videosestřih Ivo Zahradníka:
Branky: 20. Cigánek, 66. Papoušek. Rozhodčí: Erlebach - Novák, Tryzna, ŽK: 0:2. Diváků: 150. Turnov: Hyka - Šimek, Novotný, Kordík, Beníšek - Sedláček (46. Š. Havel), Benek, Horák (70. P. Havel), Cigánek - Šulc (79. Tvrdý), Papoušek (90. Sysel).
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola
Související články:
Ve Vysokém Mýtě fotbalisté Turnova na body nedosáhli
FOTO: Turnov vytěžil ze zápasu s Přední Kopaninou jen bod
Fotbalisté FK Turnov vstupují do nového ročníku divize
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.