Proti vedoucímu Chomutovu získal Dalmach první výhru v sezoně

17.10.2019 10:21:58 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Proti vedoucímu Chomutovu získal Dalmach první výhru v sezoně

Ve třetím kole 2. ligy západ dokázali futsalisté FC Dalmach Turnov získat první vítězství v sezoně, když v domácí hale TJ Turnov přestříleli doposud vedoucí tým soutěže FC Baník Chomutov 8:5.

FC Dalmach Turnov - FC Baník Chomutov 8:5 (6:4)

První poločas třetího kola přinesl hned 10 branek, když tu první vsítil již v 2. minutě Weber, ale hosté bohužel za necelou půlminutu vyrovnali. Na 2:1 zvýšil Randák v 6. minutě. Mladý tým hostů byl nespokojený s nastaveným metrem rozhodčího a dostal dvě žluté karty naráz, z následného přímáku se trefil Kratochvíl, který skóroval prozatím v každém zápase! Hosté následně nastřelili tyč. Poté dostal hráč hostů žlutou kartu za faul a za následné protesty ho rozhodčí předběžně poslal do sprch. Turnovští dvouminutovou přesilovku bohužel využít nedokázali, a tak přišlo snížení ve 14. minutě na 3:2. Dalmach pak sice dokázal za necelou minutu vsítit dva góly Hurtem a Šimkem - 5:2, ale opět přišlo bleskové snížení hostů, za 16 vteřin. Hosté za necelou půlminutu mohli snížit na jeden gól, ale desetimetrový kop se odrazil od břevna pouze na brankovou čáru. V poslední minutě prvního poločasu zvýšil vedení domácích na 6:3 Randák, ale díky další odpovědi hostů se šlo do kabin za stavu 6:4.

Druhý poločas začali hosté aktivněji a dobývali branku domácích, to se jim díky Fillovy, který chytal svůj premiérový zápas, a brankové konstrukci nedařilo, a tak mohl z rychlého brejku zvýšit Špína, ale trefil pouze brankáře. Radovali se tak hosté, kteří snížili na 6:5! Hosté dál dobývali branku, ale v cestě jim stál dobře chytající Filla, který posílal své spoluhráče do rychlých brejků, ty se ovšem nikomu nepodařilo využít, takže domácí brankář to vzal na sebe a při power-play z výkopu sám zvýšil na 7:5 minutu a půl před koncem! Hosté marně překonávali domácí blok, takže z posledního protiútoku dal na konečných 8:5 Randák, který za následné oplácení ještě stihl dostat červenou kartu.

Branky: 2. Veber (Kratochvíl), 6. Randák, 9. Kratochvíl, 15. Hurt, 16. Šimek (Špína), 20. Randák (Krejčík), 39. Filla, 40. Randák (Veber) - 2. Jelínek, 14. Minařík, 16. Gedeon, 20. Dolechek, 28. Gedeon. Rozhodčí: Čurda, Nagy. Diváků: 90. FC Dalmach Turnov: Filla - Pařízek, Krejčík (C), Veber, Tvrdý, Šimek, Špína, D. Hurt, Randák, Kratochvíl, Fedorko, Bangha.

Další zápas Dalmach zajíždí v neděli 20. 10 do Havlíčkova Brodu, kde se v 18.00 utká s Boca Chotěboř.

2. liga západ:

1. GMM Jablonec         3 2 0 1  18:9   6
2. Rapid Ústí n. L.       2 2 0 0  13:4   6
3. Baník Chomutov      3 2 0 1  19:13  6
4. FK Kladno                2 2 0 0  11:6   6
5. Pampuch Liberec     2 1 0 1    9:8   3
6. Dalmach Turnov       3 1 0 2  13:14 3
7. Jerigo 1994 Plzeň     2 1 0 1   8:9   3
8. Wizards DDM Praha  2 1 0 1   6:8   3
9. Boca Chotěboř         3 1 0 2   9:15  3
10. Malibu M. Boleslav 3 1 0 2   9:16  3
11. Interobal Plzeň B    3 0 0 3   4:17  0 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Futsalisté Dalmach Turnov zahájili 2. ligu dvěma porážkami
Hráči Dalmachu Turnov jsou vítězi futsalové divize A!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020
V Semilech začnou místo herbicidů plevel likvidovat horkou párou
Léto na hradech a zámcích
Zahraniční dělníci o nákaze často nevědí. Otestujte se, vybízejí hygienici
Léto s Déčkem České televize probíhá i v Turnově

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT