Pumptrack v Turnově chtějí rozšířit za pomoci lidí, potřebují 1,2 milionu

28.09.2019 16:40:48 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Pumptrack v Turnově chtějí rozšířit za pomoci lidí, potřebují 1,2 milionu

Město Turnov zřídilo pro vítěze letošního participativního rozpočtu, Tvoříme Turnov, transparentní účet, kam bude připsána částka 250 000 korun z rozpočtu města.

Když už se, ale něco takového v Turnově má postavit, tak to autoři chtějí udělat ve velkém stylu! Autoři návrhu Marek Slavík a Daniel Liška žádají všechny nadšence, bikery a příznivce sportu o finanční podporu. Záměrem veřejné sbírky je vybudování většího okruhu pumptrackového hřiště v Turnově. Celková investice se pohybuje kolem 1,2 milionu korun.

„Chceme oslovit místní firmy a podnikatele, aby nám finančně pomohli vybudovat v Turnově velký okruh, který bude mít 160 metrů. Pumptracku v Turnově vyjádřily podporu známé osobnosti jako například reprezentační trenér snowboardcrossového týmu Marek Jelínek (trenér Evy Samkové - olympijské medailistky). Zároveň spolupracujeme také s projektem WeLoveCycling od Škoda Auto," řekl Marek Slavík.

Pumptrack v Turnově<br />Autor: Archiv města TurnovJak Marek Slavík dodal, každá koruna se počítá a i drobný příspěvek od spoluobčanů Turnova a okolí pomůže. Každý, kdo přispěje nad 200 korun, si bude moci po 23. září vyzvednout malý dárek s logem Pumpuj v Turnově. Dárce si jej může vyzvednout na pokladně finančního odboru Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, a to v úředních hodinách u paní Salačové nebo paní Hozdecké.

„Kdyby každý poslal částku třeba 200 korun, pohybujeme se přibližně okolo 4000 zapojených lidí, a to věřím, že se nám povede," doplnil spoluautor návrhu Daniel Liška.

Peníze bude možné zasílat od 19. září 2019 na transparentní účet č. 120037-1263075359/0800, vedený u České spořitelny (https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/120037-1263075359/Mesto-Turnov), a to až do 31. 12. 2019. Při zaslání platby na účet prosím uvádějte své jméno a příjmení, kterým budete prokazovat svoji totožnost při vyzvedávání dárku.

„Vše okolo Pumptracku i aktuálně vybranou částku sledujte na www.pumpujvturnove.cz nebo na www.facebooku. Děkujeme za podporu a těšíme se, pokud vše klapne tak jak má, že budeme v létě 2020 všichni už pumpovat," dodali na závěr Marek Slavík a Daniel Liška, autoři vítězného návrhu Pumptrack v Turnově.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jsou známy výsledky hlasování ankety Tvoříme Turnov
Hlasování o nejlepších návrzích Tvoříme Turnov odstartovalo
Druhé workoutové hřiště v Turnově bylo slavnostně otevřeno
Obyvatelé Turnova prezentovali, co by chtěli ve městě zlepšit
Participativní rozpočet Tvoříme Turnov bude mít k dispozici 500 tisíc
Obyvatelé Turnova zvolili vítěze mezi projekty pro rok 2018
Můj projekt pro Turnov 2017 má svého vítěze

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.

Město Turnov podpořilo výstavbu Naučné stezky J. Pekaře

Zastupitelstvo města Turnov rozhodlo o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu města Turnov ve výši 30 tisíc korun pro Rohozecký okrašlovací spolek z. s.. Dotace má být určena na doplatek nově vzniklé naučné stezky turnovského rodáka prof. Josefa Pekaře, zároveň by byla využita na výrobu propagačních letáků a k úhradě části nákladů za texty na panely naučné stezky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce
Prestižní vzdělávací program podpoří také žáky z Libereckého kraje
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Ulice Boženy Němcové v Turnově se také dočká kompletní rekonstrukce
Děti šly zpátky do školy po Covidu, doprovázeli je policisté

Nejčtenější články

05.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT