Pumptrack v Turnově chtějí rozšířit za pomoci lidí, potřebují 1,2 milionu

28.09.2019 16:40:48 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Pumptrack v Turnově chtějí rozšířit za pomoci lidí, potřebují 1,2 milionu

Město Turnov zřídilo pro vítěze letošního participativního rozpočtu, Tvoříme Turnov, transparentní účet, kam bude připsána částka 250 000 korun z rozpočtu města.

Když už se, ale něco takového v Turnově má postavit, tak to autoři chtějí udělat ve velkém stylu! Autoři návrhu Marek Slavík a Daniel Liška žádají všechny nadšence, bikery a příznivce sportu o finanční podporu. Záměrem veřejné sbírky je vybudování většího okruhu pumptrackového hřiště v Turnově. Celková investice se pohybuje kolem 1,2 milionu korun.

„Chceme oslovit místní firmy a podnikatele, aby nám finančně pomohli vybudovat v Turnově velký okruh, který bude mít 160 metrů. Pumptracku v Turnově vyjádřily podporu známé osobnosti jako například reprezentační trenér snowboardcrossového týmu Marek Jelínek (trenér Evy Samkové - olympijské medailistky). Zároveň spolupracujeme také s projektem WeLoveCycling od Škoda Auto," řekl Marek Slavík.

Pumptrack v Turnově<br />Autor: Archiv města TurnovJak Marek Slavík dodal, každá koruna se počítá a i drobný příspěvek od spoluobčanů Turnova a okolí pomůže. Každý, kdo přispěje nad 200 korun, si bude moci po 23. září vyzvednout malý dárek s logem Pumpuj v Turnově. Dárce si jej může vyzvednout na pokladně finančního odboru Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, a to v úředních hodinách u paní Salačové nebo paní Hozdecké.

„Kdyby každý poslal částku třeba 200 korun, pohybujeme se přibližně okolo 4000 zapojených lidí, a to věřím, že se nám povede," doplnil spoluautor návrhu Daniel Liška.

Peníze bude možné zasílat od 19. září 2019 na transparentní účet č. 120037-1263075359/0800, vedený u České spořitelny (https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/120037-1263075359/Mesto-Turnov), a to až do 31. 12. 2019. Při zaslání platby na účet prosím uvádějte své jméno a příjmení, kterým budete prokazovat svoji totožnost při vyzvedávání dárku.

„Vše okolo Pumptracku i aktuálně vybranou částku sledujte na www.pumpujvturnove.cz nebo na www.facebooku. Děkujeme za podporu a těšíme se, pokud vše klapne tak jak má, že budeme v létě 2020 všichni už pumpovat," dodali na závěr Marek Slavík a Daniel Liška, autoři vítězného návrhu Pumptrack v Turnově.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jsou známy výsledky hlasování ankety Tvoříme Turnov
Hlasování o nejlepších návrzích Tvoříme Turnov odstartovalo
Druhé workoutové hřiště v Turnově bylo slavnostně otevřeno
Obyvatelé Turnova prezentovali, co by chtěli ve městě zlepšit
Participativní rozpočet Tvoříme Turnov bude mít k dispozici 500 tisíc
Obyvatelé Turnova zvolili vítěze mezi projekty pro rok 2018
Můj projekt pro Turnov 2017 má svého vítěze

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Centrální depozitář vznikne za použití nové metody. Ušetří se tím peníze

O další krok blíž je plánovaná výstavba nového centrálního depozitáře pro příspěvkové kulturní organizace, který má vzniknout v Českém Dubu. Krajská rada na svém úterním zasedání schválila vypsání předběžné konzultace s odbornými firmami o vytvoření projektové dokumentace za pomoci metody, která umožní její dokonalejší zpracování. „Jde o takzvanou metodu BIM neboli Building Information Modeling. Jejím prostřednictvím vznikne jakési digitální dvojče stavby. Je to soudobý trend, díky němuž se během přípravy projektu podaří eliminovat případné chyby a nedostatky. Projektová dokumentace tak bude přesnější," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.

Kraj pokračuje v úsilí zrušit zpoplatnění části silnice I/38 pro kamiony

Vyřadit část silnice I/38 v úseku mezi Jestřebím a hranicí kraje ze seznamu silnic první třídy, kde se platí mýto, chce dlouhodobě Liberecký kraj. Na svém úterním zasedání schválila rada kraje zaslání tohoto požadavku Asociaci krajů České republiky. Ta oslovila kraj s žádostí o spolupráci při sbírání dat pro rozšíření mýtného systému na silnicích prvních tříd. „Proti zpoplatnění silnice jsme byli od okamžiku, kdy se tento plán na Ministerstvu dopravy objevil. Zmíněný úsek z Jestřebí na hranici kraje totiž mohou řidiči, kteří se chtějí placení mýta vyhnout, objet po krajských silnicích a tím je neúměrně zatěžovat," poukázal hejtman Martin Půta. „Na toto téma jsme jednali s ministrem dopravy a také s předsedou Asociace krajů České republiky již minulý týden. Oba přislíbili, že se budou touto problematikou zabývat. Není to totiž v rámci České republiky ojedinělý případ."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj vyhlašuje soutěž Zlatý erb o nejlepší webové stránky
Zlato a stříbro pro AC Turnov z halového šampionátu v Ostravě
Byt v Liberci hořel kvůli nabíjení elektrokoloběžky
Hasiči vyprostili zaklíněného psa v obci Hrubá Skála
Harrachov využije uzavření škol k rekonstrukci budovy

Nejčtenější články

06.03.: Klapání Roztockého mlýna zastavili až nacisté. Dnes připomíná historii
06.03.: Tipy na procházky v Turnově: Hrubý Rohozec na dlani
06.03.: Turnovská Šperkárna se dočká výměny střešní krytiny

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT