Řidička sjela prudkým srázem až do potoka

11.11.2014 19:47:06 | Autor: pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod

Řidička sjela prudkým srázem až do potoka

Řidička na silnici druhé třídy u Železného Brodu nezvládla řízení a s vozidlem sjela z prudkého srázu až do potoka. Při nehodě se zranily řidička i její dvě spolujezdkyně.

„Ve středu 5. listopadu ráno v 8.30 se v katastru Železného Brodu stala dopravní nehoda. Řidička s vozidlem Citroën Berlingo jela od Koberov na Železný Brod, kde při průjezdu pravotočivé zatáčky na mokré vozovce nezvládla řízení, vyjela vlevo mimo komunikaci, kde následně s vozem sjela prudkým srázem a zůstala stát až v místním potoce," popsala nehodu tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Při nehodě byla lehce zraněna řidička i její dvě spolujezdkyně. Charakter jejich zranění a doba léčení jsou předmětem šetření. „Dechová zkouška provedená u řidičky havarovaného vozu měla negativní výsledek. Věc i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," dodala Sochorová.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Týden na krajských silnicích zahájila smrtelná nehoda u Hodkovic
Smrtelná nehoda ukončila letošní Rally Krkonoše
Na kruhovém objezdu v Jilemnici se převrátil návěs
Při cestě z Rokytnice nabourala řidička do svodidel

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT