Robert a Patrik Tomášové získali medaili na ME v benchpressu

12.06.2014 21:30:06 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Robert a Patrik Tomášové získali medaili na ME v benchpressu

Na Mistrovství České republiky v benchpressu, které se konalo v dubnu v semilském sportovním centru, se kvalifikoval na Mistrovství Evropy do Trutnova prvním místem v kategorii dorostenců do 75 kg Patrik Tomáš a druhým místem v kategorii masters 1 do 90 kg i jeho otec Robert Tomáš. Úspěšně si vedla tato dvojice i na šampionátu v Trutnově, když oba získali medaili!

Mistrovství Evropy GPC se konalo v Trutnově od 2. od 7. června. Patrik získal mistrovský titul výkonem 112,5 kg v kategorii do 18 let a do 75 kg. Jeho tělesná váha na soutěži byla 68 kg. Robert se umístil na třetím místě výkonem 130 kg v kategorii Master 1 do 90 kg při tělesné váze na soutěži 84 kg.

„Posilování nebo powerliftingu se věnuji několik let. Je to sport, který mě opravdu baví. Cítím se skvěle, a o to právě v mém případě jde. Mého syna Patrika jsem do posilování zasvětil asi v 15 letech. Patrik je mladý talentovaný sportovec, který získal již řadu ocenění," vysvětlil Robert Tomáš.

Mistrovství Evropy se účastnilo celkem 395 závodníků z 20 zemí. Bylo zaznamenáno 477 startů. Zatím šlo zřejmě o jednu z největších účastí na ME. Čeští reprezentanti získali čtyři umístění v hodnocení národů. Celkové výsledky ME najdete na www.powerliftingczech.cz.

„Bylo to naše první mistrovství Evropy, máme se stále co zlepšovat, ale motivace je veliká a už se těšíme na další výzvy. Powerlifting Semily bychom chtěli reprezentovat na Mistrovství světa GPC, které se koná v Argentině ve dnech 28. září až 4. října 2014. V současné době sháníme sponzory. Případní zájemci se mohou přihlásit na můj email mr.popelino@gmail.com," doplnil Robert Tomáš.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Nejlepší čeští vzpěrači se představili na šampionátu v semilské hale
FOTO: Celkem 108 siláků předvedlo v Semilech kvalitní výkony

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Podzimní provoz kompostárny na Malém Rohozci

Kompostárnu na Malém Rohozci mohou Turnováci využívat v měsíci říjnu i v listopadu 2019. S příchodem podzimu a podzimních prací na zahradách, je dobré připomenout, že kompostárnu mohou občané využívat v měsíci říjnu každé pondělí, středu a pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu od 9 do 12 hodin. Kompostárna bude uzavřena ve státní svátek v pondělí 28. října. Kompostárna bude otevřena i v měsíci listopadu, a to ve stejné dny, avšak jen do 16 hodin. Sobota zůstává stejná od 9 do 12 hodin. Pokud vlastníte biopopelnice, jejich svoz proběhne vždy ve středu a ve čtvrtek, dle jednotlivých lokalit ve městě Turnov.

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kurz Sherlock v Jilemnici naučí seniory rozumět internetu a médiím
Turnovské kadetky v Hronově prohrály dva tie-breaky
Závody Běhu republiky nejen v Lomnici nad Popelkou
Krajský přebor: Čtvrtá výhra v řadě vynesla Turnov na třetí místo
Kahovec a Sodoma zazpívají na společném koncertě v Jablonečku

Nejčtenější články

20.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
19.10.: FOTO: Do Bozkova přijela i na podzim 2019 zahrát kapela Tři sestry
19.10.: Policisté kontrolovali řidiče v celém Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT