Rokytnice zve na jarní lyžovačku a slalom Roky open cup

09.03.2018 11:19:50 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice zve na jarní lyžovačku a slalom Roky open cup

První březnový týden s sebou přinesl sněhovou nadílku, takže se lyžaři mohou těšit na další porci čerstvého prašanu. Sjezdovky v Rokytnici jsou díky mrazivému počasí předchozích dnů ve skvělé kondici a slibují vydatnou jarní lyžovačku až do konce sezony.

V důsledku odlivu prázdninových návštěvníků je nyní na svazích méně lyžařů a od 5. 3. 2018 navíc lyžujeme za ceny vedlejší sezóny. V neděli 11. března proběhne ve středisku Horní Domky čtvrtý díl seriálu veřejných závodů ve slalomu #Roky open cup, kde mohou závodníci znovu otestovat své schopnosti.

„Díky příznivému mrazivému počasí se nám podařilo vytvořit na sjezdovkách kvalitní základ, který nyní budeme dle potřeby udržovat, abychom návštěvníkům zajistili skvělé podmínky pro lyžování až do 2. dubna, kdy ukončíme letošní lyžařskou sezónu. Jižní svahy Lysé hory jsou přirozeně náchylnější vůči jarnímu počasí a sníh zde taje dříve, ale letošní zima nám dovolila se na závěrečnou etapu sezóny dostatečně připravit. Těšíme se, že březen přinese hodně slunečných dnů, aby si návštěvníci mohli vychutnat to pravé jarní lyžování. V neděli 11. března se uskuteční předposlední veřejný závod ve slalomu #Roky open cup. Pokud máte chuť a odvahu, přijeďte poměřit své síly. Tuto sérii veřejných závodů zakončíme v neděli 25. 3. 2018. Lyžařskou sezónu v Rokytnici uzavřeme akcí s názvem Pomlázka na lyžích," uvedl k provozu Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

Lyžařská střediska Horní Domky a Studenov jsou v provozu denně od 8 do 16 hodin. Z náměstí do skiareálu Horní Domky vozí lyžaře bezplatný skibus, který jezdí od 5. 3. 2018 v půlhodinových intervalech.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 9. až 11. března
Na vleku v Benecku přivítají opět jaro akcí Snowsplash
Čerti na Ještědu se objevili a předali vítězi soutěže zájezd do Egypta
Gurmáni na sněhu zvou na kulinářské zážitky na rokytnickou sjezdovku
V Rokytnici si na Snow Tour můžete sjet slalom na sněžných bruslích
Svahy v Rokytnici ovládnou lyžníci v dobových kostýmech

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Víkend sklářského řemesla oživí Kittelovo muzeum

Rok 2022 je vyhlášen celosvětovým rokem skla. Jako předzvěst roku skla a jako poctě této surovině a sklářskému řemeslu vůbec, připravili Setkání sklářů na Kittelově muzeu, které se uskuteční o víkendu 16. a 17. října. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Krajský úřad hostil konferenci o veřejných zakázkách

Další ročník konference k problematice zákona o zadávání veřejných zakázek se 7. a 8. října konal na Krajském úřadu Libereckého kraje. Účastnili se pracovníci krajských úřadů, kteří se zpracováním těchto zakázek zabývají. Nad konferencí převzal záštitu Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. „Předávání zkušeností v tomto oboru mezi takzvanými zakázkářemi napříč kraji je nesmírně cenné a jsem rád, že jej můžeme podpořit. Liberecký kraj mimo jiné zajišťuje v souladu se zákonem o veřejných zakázkách už bezmála deset let pro objekt krajského úřadu, příspěvkové organizace zřizované krajem, jím řízené společnosti a některé obce výběr dodavatele elektřiny a zemního plynu, a to nákupem komodit na burze. Výrazně tím ušetříme," prohlásil náměstek Miklík.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tobruk a Václav Marhoul v krajské knihovně
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola
Závodnice aerobiku úspěšné v Semilech i Praze
Obnovu oltáře v zákupském kostele podpořil kraj statisíci
Kraj a veterina žádají, aby lidé nechodili do lesů a hlásili mrtvé divočáky

Nejčtenější články

13.10.: I.A třída: Ze souboje s prvním Pěnčínem veze Bělá bod za remízu
14.10.: V Krkonošské ulici v Jilemnici přejdete bezpečně
13.10.: Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT