S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

21.01.2018 19:37:09 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

Začátkem nového roku se pomalu začínají rozjíždět zimní přípravy fotbalových mužstev a nejinak tomu je i v Jablonci nad Jizerou. Místní Sokol začal přípravu již 7. ledna ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou, kde se zatím budou hráči scházet jednou týdně. Na první tréninkovou jednotku dorazilo 10 hráčů včetně trenéra Miroslava Neumanna.

„Počet zúčastněných hráčů je bohužel velmi malý, ale musíme respektovat to, že žijeme v horské oblasti a většina hráčů je přes zimu zaměstnána na místních lyžařských areálech,´ řekl Miroslav Neumann.

Mužstvo má v plánu sehrát dvě až tři přátelská utkání. Soupeři i termíny zatím však známy nejsou. Vedení oddílu však nespí a přemýšlí, jak doplnit kádr, protože jak už tomu v těchto soutěžích bývá, tak je s počtem hráčů problém a mladí jakoby se vytratili. I přesto však hlásí jednu staronovou posilu a o dalších jménech se jedná.

Vedení se domluvilo s bývalým hráčem Sokolu Davidem Holmanem, který zároveň působí v roli asistenta v FC Pěnčín. „Fotbal jsem ze zdravotních důvodů již hrát nechtěl, ale jednoduše mi chybí. Přemluvil mě Míra Neumann, který je můj kamarád a chtěl jsem jemu a klukům pomoci v jarních bojích. Chtěl bych odehrát co nejvíce zápasů, pokud mi to však čas a zdraví dovolí,´ potvrdil Holman.

Ve hře je i návrat Jana Brože, který přerušil činnost z důvodu pracovního vytížení, zkušeného L. Škody a Pavla Vrány, který je po těžkém zranění.

Vedení nadále jedná o dalších dvou jménech z krajského přeboru, konkrétní ale být nechtějí. „Máme zájem o dva hráče, kteří nyní působí v týmu z krajského přeboru, jména však zatím sdělovat nechceme, dokud nebude vše dotažené do konce,´ dodal trenér Jablonečku Miroslav Neumann.

Fotbalové kuriozity 9 aneb Vtipné momenty na podzim 2017

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Do konce května můžete podat přihlášky k soutěži Stavba roku 2018

Dne 31. května 2018 ve 12.00 máte poslední možnost podat přihlášku do soutěže Stavba roku Libereckého kraje. Již čtrnáctý ročník události ocení nejlepší stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Přihlášky přijímá podatelna krajského úřadu. Soutěž Stavba roku Libereckého kraje vyhlásil letos už počtrnácté Liberecký kraj a partnerské organizace z oblasti stavebnictví. „V letošním roce je vyhlášeno celkem pět kategorií, do kterých je možné přihlásit stavbu, návrh nebo osobnost stavebnictví. Termín ukončení příjmu přihlášek se blíží, proto je nutné si pospíšit," upozorňuje Radka Loučková Kotasová, krajská radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje. Podrobný článek

Semilská knihovna pořádá burzu knih

Městská knihovna Semily pořádá v pátek 1. června od 8 do 17 hodin Burzu knih aneb Vyberte dětem k svátku pěknou knížku! K dispozici ve vestibulu a prostorách Jitřenky bude dětská literatura - knihy, časopisy, leporela, beletrie, naučná literatura a časopisy, výběrová literatura - knihy „jako nové."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přepeře přehrály Doksy až ve druhém poločase
FOTO: Pivní běh v Semilech 2018 vyhrál Matěj Nedomlel
Malí umělci budou na ZUŠ Open rozdávat radost z umění
Biatlonistou roku je Michal Krčmář, druhá Veronika Vítková
Obrazem: Prolínání aneb den Jizerskohorských jídel na Smržovce 2018

Nejčtenější články

19.05.: Menší nehoda zkomplikovala sobotní dopravu v Semilech
20.05.: Přehled fotbalových výsledků devátého jarního kola
21.05.: Pejskaři pozor: Na sídlišti v Semilech se objevily otrávené návnady

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT