S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

21.01.2018 19:37:09 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

Začátkem nového roku se pomalu začínají rozjíždět zimní přípravy fotbalových mužstev a nejinak tomu je i v Jablonci nad Jizerou. Místní Sokol začal přípravu již 7. ledna ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou, kde se zatím budou hráči scházet jednou týdně. Na první tréninkovou jednotku dorazilo 10 hráčů včetně trenéra Miroslava Neumanna.

„Počet zúčastněných hráčů je bohužel velmi malý, ale musíme respektovat to, že žijeme v horské oblasti a většina hráčů je přes zimu zaměstnána na místních lyžařských areálech,´ řekl Miroslav Neumann.

Mužstvo má v plánu sehrát dvě až tři přátelská utkání. Soupeři i termíny zatím však známy nejsou. Vedení oddílu však nespí a přemýšlí, jak doplnit kádr, protože jak už tomu v těchto soutěžích bývá, tak je s počtem hráčů problém a mladí jakoby se vytratili. I přesto však hlásí jednu staronovou posilu a o dalších jménech se jedná.

Vedení se domluvilo s bývalým hráčem Sokolu Davidem Holmanem, který zároveň působí v roli asistenta v FC Pěnčín. „Fotbal jsem ze zdravotních důvodů již hrát nechtěl, ale jednoduše mi chybí. Přemluvil mě Míra Neumann, který je můj kamarád a chtěl jsem jemu a klukům pomoci v jarních bojích. Chtěl bych odehrát co nejvíce zápasů, pokud mi to však čas a zdraví dovolí,´ potvrdil Holman.

Ve hře je i návrat Jana Brože, který přerušil činnost z důvodu pracovního vytížení, zkušeného L. Škody a Pavla Vrány, který je po těžkém zranění.

Vedení nadále jedná o dalších dvou jménech z krajského přeboru, konkrétní ale být nechtějí. „Máme zájem o dva hráče, kteří nyní působí v týmu z krajského přeboru, jména však zatím sdělovat nechceme, dokud nebude vše dotažené do konce,´ dodal trenér Jablonečku Miroslav Neumann.

Fotbalové kuriozity 9 aneb Vtipné momenty na podzim 2017

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Termín pro přihlášení obcí do soutěže Zlatý erb prodloužen do 31. ledna

Obce a města Libereckého kraje se mohou ještě několik dní hlásit do soutěže o nejlepší webové stránky. Termín pro podání přihlášek do krajského kola Zlatého erbu organizátoři prodloužili do 31. ledna. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. Veškeré další informace jsou uvedeny v propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz). Účast v soutěži je pro města a obce zdarma. Předchozí článek k soutěži

Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara na smržovském zámečku

Výstava obrazů Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara bude k vidění ve výstavní síni Zámečku na Smržovce od 7. do 20. ledna 2019. Výstavu můžete zhlédnout během týdne od 8 hodin, v pondělí a středu do 16 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin, v pátek do 11.30. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malá čarodějnice přiletí do Rokytnice
Kraj přispěje na lepší ozvučení v Oblastní galerii Liberec
Benefiční ples hejtmana se tentokrát koná v krajské knihovně
Provoz na hřišti pod halou TSC v Turnově bude v roce 2019 omezen
V roce 2018 zemřelo na silnicích v Libereckém kraji 21 lidí

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
18.01.: Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT