S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

21.01.2018 19:37:09 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

Začátkem nového roku se pomalu začínají rozjíždět zimní přípravy fotbalových mužstev a nejinak tomu je i v Jablonci nad Jizerou. Místní Sokol začal přípravu již 7. ledna ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou, kde se zatím budou hráči scházet jednou týdně. Na první tréninkovou jednotku dorazilo 10 hráčů včetně trenéra Miroslava Neumanna.

„Počet zúčastněných hráčů je bohužel velmi malý, ale musíme respektovat to, že žijeme v horské oblasti a většina hráčů je přes zimu zaměstnána na místních lyžařských areálech,´ řekl Miroslav Neumann.

Mužstvo má v plánu sehrát dvě až tři přátelská utkání. Soupeři i termíny zatím však známy nejsou. Vedení oddílu však nespí a přemýšlí, jak doplnit kádr, protože jak už tomu v těchto soutěžích bývá, tak je s počtem hráčů problém a mladí jakoby se vytratili. I přesto však hlásí jednu staronovou posilu a o dalších jménech se jedná.

Vedení se domluvilo s bývalým hráčem Sokolu Davidem Holmanem, který zároveň působí v roli asistenta v FC Pěnčín. „Fotbal jsem ze zdravotních důvodů již hrát nechtěl, ale jednoduše mi chybí. Přemluvil mě Míra Neumann, který je můj kamarád a chtěl jsem jemu a klukům pomoci v jarních bojích. Chtěl bych odehrát co nejvíce zápasů, pokud mi to však čas a zdraví dovolí,´ potvrdil Holman.

Ve hře je i návrat Jana Brože, který přerušil činnost z důvodu pracovního vytížení, zkušeného L. Škody a Pavla Vrány, který je po těžkém zranění.

Vedení nadále jedná o dalších dvou jménech z krajského přeboru, konkrétní ale být nechtějí. „Máme zájem o dva hráče, kteří nyní působí v týmu z krajského přeboru, jména však zatím sdělovat nechceme, dokud nebude vše dotažené do konce,´ dodal trenér Jablonečku Miroslav Neumann.

Fotbalové kuriozity 9 aneb Vtipné momenty na podzim 2017

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka sjezdu v Ohrazenicích

Z důvodu výstavby protihlukové stěny v Ohrazenicích dojde v pondělí 15. října k částečné uzavírce provozu na silnici I/35 (km cca 42,00) a na silnici I/10 (sjezdové větve na silnici I/35 ve směru na Liberec). A dále k úplné uzavírce odbočovacího pruhu na Ohrazenice ze silnice I/10 ve směru na Turnov. Doba trvání úplné uzavírky je plánována do 30. 11. 2018, částečná uzavírka do 18. 12. 2018. Z důvodu uzavírky sjezdu v Ohrazenicích dojde k výlukám pravidelných autobusových linek 340, 350, 530 a 550. V obci Paceřice bude pro dopravu ve směru do Turnova zřízena provizorní zastávka Paceřice, obec.

Jablonec nad Nisou bude řídit nová trojkoalice

Necelý týden po komunálních volbách podepsali ve čtvrtek 11. října zástupci hnutí ANO, České pirátské strany a politického uskupení Společně pro Jablonec za podpory dalšího zvoleného zastupitele koaliční smlouvu. Dohromady budou mít v třicetičlenném Zastupitelstvu statutárního města Jablonec nad Nisou sedmnáct zastupitelů. Novým primátorem Jablonce bude dle smlouvy předseda místní organizace a lídr kandidátky hnutí ANO Milan Kroupa. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech přemísťují autobusovou zastávku blíže do centra
Lomničtí hokejisté vyhráli těsně 6:5 v Liberci
Turnov díky povedené první třetině přivezl tři body z Varnsdorfu
Liberecký kraj učinil další krok k zajištění dopravy vlastním dopravcem
Výtvarník Jiří Urban bude vyprávět o toulkách exotickou Indií

Nejčtenější články

14.10.: FOTO: Filmem Všechno bude otevřeli zrekonstruované lomnické kino
14.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
14.10.: Po nehodě u Dětřichova vyhasl život řidiče vozidla

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT