S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

21.01.2018 19:37:09 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

Začátkem nového roku se pomalu začínají rozjíždět zimní přípravy fotbalových mužstev a nejinak tomu je i v Jablonci nad Jizerou. Místní Sokol začal přípravu již 7. ledna ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou, kde se zatím budou hráči scházet jednou týdně. Na první tréninkovou jednotku dorazilo 10 hráčů včetně trenéra Miroslava Neumanna.

„Počet zúčastněných hráčů je bohužel velmi malý, ale musíme respektovat to, že žijeme v horské oblasti a většina hráčů je přes zimu zaměstnána na místních lyžařských areálech,´ řekl Miroslav Neumann.

Mužstvo má v plánu sehrát dvě až tři přátelská utkání. Soupeři i termíny zatím však známy nejsou. Vedení oddílu však nespí a přemýšlí, jak doplnit kádr, protože jak už tomu v těchto soutěžích bývá, tak je s počtem hráčů problém a mladí jakoby se vytratili. I přesto však hlásí jednu staronovou posilu a o dalších jménech se jedná.

Vedení se domluvilo s bývalým hráčem Sokolu Davidem Holmanem, který zároveň působí v roli asistenta v FC Pěnčín. „Fotbal jsem ze zdravotních důvodů již hrát nechtěl, ale jednoduše mi chybí. Přemluvil mě Míra Neumann, který je můj kamarád a chtěl jsem jemu a klukům pomoci v jarních bojích. Chtěl bych odehrát co nejvíce zápasů, pokud mi to však čas a zdraví dovolí,´ potvrdil Holman.

Ve hře je i návrat Jana Brože, který přerušil činnost z důvodu pracovního vytížení, zkušeného L. Škody a Pavla Vrány, který je po těžkém zranění.

Vedení nadále jedná o dalších dvou jménech z krajského přeboru, konkrétní ale být nechtějí. „Máme zájem o dva hráče, kteří nyní působí v týmu z krajského přeboru, jména však zatím sdělovat nechceme, dokud nebude vše dotažené do konce,´ dodal trenér Jablonečku Miroslav Neumann.

Fotbalové kuriozity 9 aneb Vtipné momenty na podzim 2017

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově zahájili výstavbu chodníku v Sobotecké ulici

Byla zahájena výstavba nového chodníku a veřejného osvětlení v Mašově, Sobotecké ulici. Nový chodník bude po levé straně od ulice U školy až na křižovatku na Kalužníku a malá část bude po pravé straně od ulice U školy k autobusové zastávce. „Stavbu realizuje firma MIZERA - STAVBY, a.s., Lomnice nad Popelkou. Stavba bude dokončena do 31. 10. 2018. Stavba bude realizována po úsecích, kde bude částečně omezen provoz. Veškerá omezení budou vždy na nezbytně nutnou dobu. Děkujeme za dodržování základních zásad bezpečnosti," upřesnila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov.

Eurion 2018 přivítá na Smržovce Lenku Dusilovou i Janu Uriel

Už 27. ročník Letní slavnosti Eurion začíná tradičně v pátek 17. srpna hudebním festivalem v lesoparku u Parkhotelu, pokračuje v sobotu pestrým hudebně-zábavným programem, který vyvrcholí večerní taneční veselicí a končí nedělní Pivrncovou jízdou veteránů. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ke střetu dvou aut došlo v Železném Brodě, jeden z řidičů před jízdou pil
I.A třída: Těsné výhry získaly v úvodním kole Lomnice a Košťálov
Neznámý pachatel zabil osm kriticky ohrožených mihulí potočních
O prázdninách se vydejte za kozím sýrem či výrobou papíru
Kraj umožňuje obcím bezplatně používat elektronickou spisovou službu

Nejčtenější články

13.08.: FOTO: Divizní derby v Turnově vyrovnané, bod navíc získaly Přepeře
13.08.: Zemřela spisovatelka a scénáristka Božena Šimková
14.08.: Obrazem: V Jizeře je málo vody, v Dolní Sytové naměřeno jen 30 cm

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT