S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

21.01.2018 19:37:09 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

S přípravou na sezonu už začali fotbalisté Jablonečku

Začátkem nového roku se pomalu začínají rozjíždět zimní přípravy fotbalových mužstev a nejinak tomu je i v Jablonci nad Jizerou. Místní Sokol začal přípravu již 7. ledna ve sportovní hale v Rokytnici nad Jizerou, kde se zatím budou hráči scházet jednou týdně. Na první tréninkovou jednotku dorazilo 10 hráčů včetně trenéra Miroslava Neumanna.

„Počet zúčastněných hráčů je bohužel velmi malý, ale musíme respektovat to, že žijeme v horské oblasti a většina hráčů je přes zimu zaměstnána na místních lyžařských areálech,´ řekl Miroslav Neumann.

Mužstvo má v plánu sehrát dvě až tři přátelská utkání. Soupeři i termíny zatím však známy nejsou. Vedení oddílu však nespí a přemýšlí, jak doplnit kádr, protože jak už tomu v těchto soutěžích bývá, tak je s počtem hráčů problém a mladí jakoby se vytratili. I přesto však hlásí jednu staronovou posilu a o dalších jménech se jedná.

Vedení se domluvilo s bývalým hráčem Sokolu Davidem Holmanem, který zároveň působí v roli asistenta v FC Pěnčín. „Fotbal jsem ze zdravotních důvodů již hrát nechtěl, ale jednoduše mi chybí. Přemluvil mě Míra Neumann, který je můj kamarád a chtěl jsem jemu a klukům pomoci v jarních bojích. Chtěl bych odehrát co nejvíce zápasů, pokud mi to však čas a zdraví dovolí,´ potvrdil Holman.

Ve hře je i návrat Jana Brože, který přerušil činnost z důvodu pracovního vytížení, zkušeného L. Škody a Pavla Vrány, který je po těžkém zranění.

Vedení nadále jedná o dalších dvou jménech z krajského přeboru, konkrétní ale být nechtějí. „Máme zájem o dva hráče, kteří nyní působí v týmu z krajského přeboru, jména však zatím sdělovat nechceme, dokud nebude vše dotažené do konce,´ dodal trenér Jablonečku Miroslav Neumann.

Fotbalové kuriozity 9 aneb Vtipné momenty na podzim 2017

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 15. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hořela garáž v Liberci, škoda je přes půl milionu

V pondělí před půl devátou hodinou ranní byl na linku 150 ohlášen požár trojgaráže, ve které se nacházely osobní automobily. Hasiči byli operačním střediskem vysláni do ulice Doubská v Liberci - Rochlicích. Na místo události se okamžitě sjely dvě jednotky hasičů - profesionálové z Liberce, pomáhali dobrovolní hasiči z Liberce - Vratislavic nad Nisou. Další informace

Příběh Hanče a Vrbaty ožívá na zlaté a stříbrné medaili

Česká mincovna letos přichází s novou tříletou sběratelskou sérií nazvanou Příběhy naší historie. Zaměřuje se na řadu pozoruhodných osobností, událostí a činů z naší pestré historie, ve kterých se zrcadlí pravá česká nátura, jako je odhodlání, odvaha, pracovitost, kreativita, cílevědomost a smysl pro humor. V únoru představí medaile věnované dvojici Hanč a Vrbata. Další budou následovat. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: ATMO Music, Sebastian a Jakub Děkan zaplnili bozkovský sál
Přepeře mají po výhře nad Jičínem jistotu vítězství zimního turnaje
Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech
Navrhněte osobnosti našeho kraje k udělení Pocty hejtmana
Lamač ženských srdcí Jakub Smolík oslní i Jilemnici

Nejčtenější články

18.02.: Rodačka z Vrchlabí Karolína Erbanová přidala do české sbírky bronz
18.02.: Obrazem: Masopustní průvod ve Valteřicích 2018
19.02.: Rada Libereckého kraje vyhlásila konkurzy na 31 ředitelů škol

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT